Większość czytelników już używa sistema operativo Android 12 na smartfonie

TEN sistema operativo Android jest tym, co jest obecne w more smartphones. I nie byłoby to trudne do osiągnięcia, ponieważ jest więcej modeli różnych marek, w których to jest sistema z Google jest zintegrowany.

Niedawno w naszym cotygodniowym wydaniu chcieliśmy dowiedzieć się, jaką wersję Androida mają czytelnicy na swoim smartfonie. Zobaczmy wyniki.

Większość czytelników już używa sistema operativo Android 12 na smartfonie 1

Jaka wersja Twojego smartfona z Androidem?

Po zakończeniu pytania z zeszłego tygodnia, teraz następuje ujawnienie wszystkich wyników poprzez analizę 20,967 odpowiedzi uzyskany.

I zgodnie z uzyskanymi wynikami, większość czytelników, z 40% głosów, korzysta już z najnowszej wersji Androida 12 na smartfonie z sistema operativo od Google (10,187 głosów). Już 27% używa Androida 11 (788 głosów) i 14% nadal ma zainstalowaną wersję 10 (419 głosów).

Z kolei ten 9 Ciasto jest w 6% Od smartphones czytelników (176 głosów) i, co ciekawe, ten 1.5 Na babeczkę odpowiedział 4% uczestników (109 głosów). 3% używa wersji 8.0-8.1 oreo (87 głosów) i 7.0-7.1 Nougat znajduje się w 2% ekwipunek (64 głosy). Systemy Lollipop, KitKat, Ptasie mleczko oraz Galaretka odpowiedzieli: 1% czytelników, natomiast wersje froyo, piernik, pączek, Lodowa Kanapka oraz ekler odpowiedziała pozostała liczba uczestników.

Wyniki wykresu

Aby uzyskać lepszą percepcję wzrokową, śledź wykres z wynikami.

Większość czytelników już używa sistema operativo Android 12 na smartfonie 2

Wyniki te są zatem sprzeczne z danymi z niedawnej ankiety, która wykazała, że ​​Android 12 miał tylko 2,6% użytkowników, podczas gdy Android 11 prowadził w tabeli z prawie 30%.

Ale jeśli nie odpowiedziałeś na nasze pytanie, powiedz nam teraz, jaka jest wersja Twojego smartfona z Androidem.


Weź udział w naszym wydaniu w tym tygodniu

Pytanie w tym tygodniu:

Ładowanie... Ładowanie…


W tym dziale zadajemy pytanie o aktualne, aktualne i przydatne tematy, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, zwłaszcza w naszym kraju.

Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć temat, na który głosowaliśmy w naszych cotygodniowych wydaniach, po prostu zostaw komentarz z nim lub wyślij go na adres [email protected]