Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

wielki klasyk powraca po 23 latach

Obecnie termin „klasyczny” jest używany bardzo swobodnie w odniesieniu do wielu gier wideo, które zyskały wielu fanów, ale tych, którzy zasługują na ten opis, jest naprawdę niewielu, i Diabeł Jest godnym przedstawicielem.

W 1996 roku Blizzard zaprezentował grę pod szokującą nazwą „Diablo”, nieopodal tego, co Midway zrobił cztery lata temu z Mortal Kombat, gdzie instynktowna przemoc i brutalność były listem polecającym, chociaż ukrywały grę znacznie głębiej.

Legiony wrogów z podziemi będą próbowały powstrzymać nas w naszej świętej misji ratowania Tristram i świata.

RPG na wysokim poziomie

Pomimo szokującej nazwy dla rodziców, Diablo jest wyjątkowo głęboką i satysfakcjonującą grą RPG akcji, oferującą postacie w trzech podstawowych klasach (Wojownik, Łotrzyk i Mag), które można dostosować do potrzeb, które są wymagane w miarę postępów w grze. i zdobywasz doświadczenie.

Horror zorientowany na sytuację, w której siły z piekielnych czeluści powoli zaczynają pożerać biednych mieszkańców miasteczka Tristram, pilnych dla bohaterów, którzy mogą ich uratować.

Ogromna katedra w Tristram jest punktem wyjścia do mrocznych głębin, napotykając na swojej drodze całe legiony demonów, które będziemy musieli całkowicie zniszczyć za pomocą znalezionej po drodze broni.

Demony takie jak El Carnicero muszą zostać zniszczone w odwecie za zabitych w imię Diablo

dziedzictwo historyczne

Stwierdzenie, że Diablo jest jednym z kamieni węgielnych Blizzarda, to mało powiedziane, ponieważ wraz z Warcraft jest to jedna z najstarszych i najbardziej lubianych serii firmy, dająca graczom niekończące się godziny zabawy na wielu poziomach.

Była to gra, która spopularyzowała inkorporację sistema Battle.Net do zdalnej gry wieloosobowej bez konieczności udostępniania adresów IP, a sistema które zrewolucjonizowałyby gry w obecnym kierunku.

The sistema Battle.net był prekursorem gry wieloosobowej online, która jest dziś normą

Cztery lata później zakład zostanie podwojony w Diablo II, oczekiwanym sequelu, który znacznie rozszerzy historię, wszechświat i możliwości tego stylu gry.

Dzięki wielu klasom, znacznie bardziej rozbudowanej i liniowej historii, Diablo II odniosło sukces, który przewyższył swojego poprzednika, tworząc jeszcze większy rynek dla tego typu gier RPG i uruchamiając setki gier, które zmutowały gatunek na nieoczekiwanych poziomach.

Diabeł III była to ostatnia odpowiedź tego stylu w świecie już na zawsze zmienionym przez setki gier, które pozostawiły po sobie styl eksploracji lochów, który narzuciła ta seria.

Chociaż jest to godny uwagi dodatek do serii i świetna gra pod każdym względem, wpływ nie mógł być taki sam, jak jej poprzednicy sprzed wielu lat, będąc po prostu idealną grą dla lojalnych graczy Diablo.

Diablo III zawiera wiele ulepszeń technicznych i graficznych, nie rezygnując z DNA tego, czym jest Diablo.

“Nieśmiertelni? Przetestujemy to imię.

Od 2014 roku nie było żadnych wieści o tym, jaka będzie przyszłość Diablo, po premierze Reaper of Souls, jedynego rozszerzenia Diablo III. Blizzard pozostawał nieuchwytny z możliwościami serii aż do ogłoszenia, że ​​BlizzCon 2018 będzie tym momentem.

Na głównym wydarzeniu ceremonii otwarcia, z oczekiwaniem wrzącym, Blizzard (i NetEase) ogłosili, że następnym wydaniem serii będzie Diablo: Immortal, wyłącznie na urządzenia mobilne.

Decyzja o przeniesieniu Diablo na platformy mobilne nie została dobrze podjęta przez fanów, rozpoczynając łańcuch protestów, który trwa do dziś.

Ustaw jako prequel do Diablo 3przedstawiając zwykłe postacie z tej gry w walce z siłami zła, pozostawił w ustach jeden z najgorszych smaków, jakie zapadają w pamięć, wywołując wciąż trwający efekt kuli śnieżnej życie w zamieci.

Diablo: Immortal było kpiną dla wielu, źródłem poglądów i zwolenników wielu twórców treści, którzy poświęcili się dolewaniu oliwy do ognia, a nawet reklamowaniu konkurencji, takich jak ścieżka wygnania.

wskrzeszony klasyk

Pomimo ciężaru, jaki niesie, Zamieć dał chyba jeden z najbardziej pozytywnych oczek dla fanów, oferując, we współpracy z GOG, klasyczny diabeł po raz pierwszy oficjalnie w dystrybucji cyfrowej.

Dostosowane i stonowane do współczesnych systemów operacyjnych, w tym lepszej rozdzielczości ekranu i bezramkowego trybu okienkowego, możemy ponownie przeżyć nasze przygody w Tristram, tak jak dawno temu.

Granie w nią jest jak jazda na rowerze, którego nigdy nie zapomnisz. Mając podstawowy wybór postaci i ekwipunku stajemy przed straszliwymi lochami katedry, zmieniającymi się zawsze w każdej sesji, a także dostępnymi misjami.

Ta dystrybucja sprawia, że ​​jej czynnik powtarzalności jest niemal nieunikniony, a Diablo oferuje nam możliwość utrzymania wybranej postaci na tym samym poziomie i ponownego rozpoczęcia przygody.

Geniusz Blizzarda we współpracy z GOG w celu zaprezentowania tego klasyka jest niezaprzeczalny, biorąc pod uwagę jego doświadczenie i jakość katalogu gier retro, jest on bardzo przydatny.

Z klasykami Warcraft 1 Tak 2 w drodze i przybycie klasyka World of WarcraftBlizzard składa propozycję przypodobania się fanom, którzy wciąż obawiają się, że franczyzy, w które włożyli tyle serca, zatopią się na dzisiejszym rynku gier wideo. Ale jest w zasięgu ręki, aby miliony ludzi mogły odkryć, dlaczego Diablo jest nieśmiertelne.

Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w dniu Gracz1.

Table of Contents