Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Will Smith błyszczy w nowym zwiastunie filmu „Aladdin” z aktorami na żywo

Miesiąc temu Disney zaskoczył wszystkich specjalna prezentacja teaserowa jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, to ani więcej, ani mniej niż ‘Aladyn‘, adaptacja, która zaszokowała publiczność dzięki objawieniu Willa Smitha jako Geniusza.

Z tej okazji badanie ma na celu ujawnienie nowych obrazów oczekiwanych Akcja na żywozapewniając nowe spojrzenie na pustynne królestwo Agrabah, naszego dzielnego bohatera Aladyna i oczywiście Blue Genie granego przez Willa Smitha, który wyraźnie cieszy się swoją rolą w tej nowej adaptacji.

Teledysk zadebiutował w Good Morning America, ujawniając kultowe sekwencje filmowe, towarzyszy niesamowita ścieżka dźwiękowa z podpisem Disneya. Na początku widzimy naszego bohatera manipulowanego przez Jafara, aby wejść do jaskini, gdzie znajduje magiczną lampę.

Następnie ujawniają nam kilka zabawnych scen filmu, w których możemy zobaczyć Willa Smitha w swojej interpretacji Blue Genie, jednej z najbardziej kultowych postaci nie tylko w filmie, ale w całym Disneyu.

W tym momencie jest prawie niemożliwe, aby ktoś nie rozpoznał Historia Aladynaale to nie znaczy, że ta nowa wersja Akcja na żywo zmierzają w tym samym kierunku, ponieważ przedstawi nam ewolucję niektórych postaci i nowe, które dołączą do historii.

AladynW filmie Disneya zagra Guy Ritchie jako reżyser, Dan Lin jako producent wykonawczy, a jego historię napiszą John August, Ritchie i Vanessa Taylor. Poza tym w produkcji staną Walt Disney Studios, Lin Pictures i Marc Platt Productions, co oznacza, że ​​film nie mógł trafić w lepsze ręce.

Aladyn‘ przybywa po sukcesie ‘Piękna i Bestia„produkcja Disneya, która zdołała zebrać ponad 500 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i 1.2 miliardów na całym świecie. Jednak Disney ma nadzieję, że przebije te zyski dzięki nowej adaptacji.

Mówimy o jednym z najlepszych klasyków Disneya i nie będzie to jedyny, który trafi do kin w tym roku, ponieważ będziemy mieli również nowa wersja Dumbo jeszcze w tym miesiącu, w reżyserii Tima Burtona i „Król Lew‘, który ukaże się 19 lipca, jako dodatek do kontynuacji ‘Zbrodniczy” 18 października.

Aladyn‘ zbliża się do premiery, która odbędzie się 24 maja. Na razie możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun zaprezentowany przez Walt Disney Studios.