Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Windows Aktualizacja 11 22H2: 10 nowych funkcji, które musisz sprawdzić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Windows Aktualizacja 11 22H2: 10 nowych funkcji, które musisz sprawdzić

Microsoft pracował nad Windows Od premiery w zeszłym roku wprowadzono 11 aktualizacji. Nowa wersja Windows przyniósł sporo ulepszeń Windows 10, takie jak odnowiony projekt, układy umożliwiające wielozadaniowość i wiele więcej. Kolejny major Windows Aktualizacja 11 to wersja 22H2, która ma ukazać się 20 września przyszłego miesiąca. Oto dziesięć nowych, ciekawych funkcji, które zobaczysz w nadchodzących latach Windows 11 Aktualizacja 22H2.

Windows Wersja 11 22H2 będzie jedną z najważniejszych aktualizacji Microsoftu w tym roku. Firma wypuściła kilka poprawek i poprawek błędów dla swojego systemu operacyjnego, ale nie widzieliśmy jeszcze większych zmian Windows 11 od chwili premiery. Ta nowa aktualizacja wprowadza kilka nowych i pożądanych funkcji, takich jak tryb ciemny dla Menedżera zadań z zupełnie nowym interfejsem użytkownika.

Windows 11 Aktualizacja 22H2 – wszystko, co powinieneś wiedzieć

Microsoft przeprowadził beta testy Windows 11 Aktualizacja 22H2 od kilku tygodni. Wielu użytkowników zgłosiło wiele nowych funkcji, a redaktorzy wideo byli szczególnie zadowoleni z powrotu funkcji „przeciągnij i upuść” pliki na pasku zadań. Większość nowych funkcji w najnowszej wersji beta Windows 11 22H2 powinno trafić do stabilnej wersji w przyszłym miesiącu.

10 nowych funkcji w nadchodzącej wersji Windows 11 Aktualizacja 22H2

Teraz, gdy wiemy o znaczeniu tej ważnej aktualizacji wśród Windows użytkownicy, oto wszystkie nowe i fajne funkcje, które zobaczysz w Windows 11 Aktualizacja 22H2.

1. Przeciągnij i upuść pliki na pasek zadań – W KOŃCU W WINDOWS 11

Przeciągnij i upuść wreszcie nadchodzi Windows 11 z aktualizacją do wersji 22H2. Brak tej funkcji w Windows Wersja 11 w momencie premiery zdecydowanie zirytowała wielu użytkowników, biorąc pod uwagę, że była obecna od wieków Windows 10. Ale Microsoft wysłuchał wszystkich swoich użytkowników i udało mu się to przywrócić Windows 11 z nową aktualizacją. Pomoże to montażystom wideo i profesjonalistom z branży kreatywnej w szybkim importowaniu plików na oś czasu edycji.

Rekommenderad:  7 Najlepsze gadżety dla uczniów, które urozmaicą życie szkolne

2. Nowy projekt Menedżera zadań – teraz z trybem ciemnym

The Windows Aktualizacja 11 22H2 wprowadza gruntowną modyfikację Menedżera zadań, który teraz zapewnia więcej informacji na pierwszy rzut oka. Pokazuje bezpośrednio wykorzystanie procesora, procesora graficznego, pamięci i zasobów sieciowych na karcie Procesy. Menu są teraz łatwo dostępne po lewej stronie. Menedżer zadań otrzymuje także tryb ciemny, który naszym zdaniem wygląda naprawdę fajnie.

3. Foldery aplikacji w menu Start

Możesz teraz porządkować aplikacje na swoim Windows 11, korzystając z folderów w samym menu Start. Microsoft rozszerzył obsługę folderów w menu Start, gdzie możesz dodać dowolną aplikację zainstalowaną w Twoim systemie. Podobnie jak nasze telefony pozwalały na to od wieków. Microsoft w końcu poważniej podchodzi do doświadczeń użytkownika, prawda?

4. Napisy na żywo w Windows 11

Microsoft mówił o napisach na żywo w Windows 11, ale tak naprawdę nie byliśmy świadkami tego na żywo podczas premiery. Wygląda na to, że poświęcili sporo czasu na dopracowanie tej funkcji i w końcu są gotowi na jej wdrożenie wraz z aktualizacją 22H2. Pomoże to osobom niepełnosprawnym i mającym problemy ze słuchem zobaczyć na żywo napisy do dowolnego pliku wideo lub audio odtwarzanego na ich urządzeniu Windows maszyna.

5. Nowe gesty i animacje

Nowa Windows Aktualizacja 11 22H2 przyniesie także lepsze i szybsze animacje otwierania i przełączania aplikacji. Zaoferuje także nowe gesty, które pomogą Ci efektywniej przełączać się między aplikacjami. Połączenie nowych gestów i animacji z pewnością usprawni wielozadaniowość Windows 11.

6. Asystent głosowy – czy Cortana staje się choć trochę mądrzejsza?

Microsoft twierdzi, że pracował nad asystentem głosowym, który ułatwi użytkownikom korzystanie z niego Windows lepiej i łatwiej. Ostatnim razem, gdy usłyszeliśmy to samo od Microsoftu, dostaliśmy Cortanę; nie trzeba dodawać, że użytkownicy nie byli pod wielkim wrażeniem. Nowa Windows Aktualizacja 11 22H2 podobno wprowadza lepszego asystenta głosowego, na co z pewnością warto zwrócić uwagę!

Rekommenderad:  Google Ads: jak zwiększyć przychody i zoptymalizować sprzedaż offline

7. Sugerowane działania dla dat i nie tylko

Nowa Windows Aktualizacja 11 22H2 doda obsługę sugerowanych działań do systemu operacyjnego, gdzie Windows rozpoznaje określone elementy na ekranie, takie jak data, tytuł itp., i sugeruje szybkie działanie w oparciu o zawartość ekranu. Na przykład, po wpisaniu daty, Windows 11 pokaże Ci szybki skrót umożliwiający szybkie utworzenie Wydarzenia przy użyciu daty wyświetlanej na ekranie, a nawet dodanie do niego harmonogramu, jeśli Windows wykrywa to. Jest to tylko jednorazowy scenariusz sugerowanych działań, a funkcja będzie działać w wielu takich aplikacjach Windows 11.

8. Nowe układy przyciągania

Przyciągaj układy w Windows 11 to cecha, która zyskała uznanie większości Windows użytkowników, zwłaszcza tych, którzy przeskakują między wieloma aplikacjami i pracują w trybie podzielonego ekranu. Firma Microsoft dodaje teraz więcej układów przyciągania w formacie Windows 11 Aktualizacja 22H2, która zapewni użytkownikom więcej opcji do wyboru podczas korzystania z układów. Aktualizacja rozwiąże również pewne problemy ze skalowaniem w istniejących układach przyciągania.

9. Poprawki błędów integracji z OneDrive

Niektóre kompilacje Windows 11 miało problemy z synchronizacją z OneDrive, co spowodowało frustrację wielu użytkowników. Jak zgłosili beta testerzy, Microsoft naprawił problemy związane z OneDrive w aktualizacji 22H2. Zauważono również, że nowy Windows Aktualizacja 11 22H2 zapewnia lepsze opcje integracji OneDrive z Eksploratorem plików, dzięki czemu użytkownicy będą mogli bezpośrednio uzyskiwać dostęp do plików OneDrive i modyfikować je w samym Eksploratorze plików.

10. Asystent skupienia w Centrum powiadomień

Nowe centrum powiadomień w Windows 11 otrzyma teraz integrację z Focus Assist wraz z aktualizacją 22H2. Użytkownicy będą mieli dostęp do ustawień i preferencji Focus Assist z samego centrum powiadomień, a także będą mogli zarządzać swoimi priorytetami powiadomień w Focus Assist.

Karty w Eksploratorze plików… Jeszcze nie!

Zakładki w Windows Eksplorator plików to bardzo oczekiwana funkcja w Windows 11, o którym Microsoft dokuczał od miesięcy! Użytkownicy bardzo chcą to dostać w swoje ręce, ale wygląda na to, że Microsoft zajmie dodatkowy miesiąc lub dwa po aktualizacji 22H2, aby udostępnić karty w Eksploratorze plików. Microsoft, wiemy, że ostatnio aktywnie słuchasz opinii użytkowników. Uruchom tę funkcję wkrótce!

Rekommenderad:  Dostawy: aplikacja do śledzenia przesyłek ma problemy z DHL wszystkich rzeczy (aktualizacja) -

The Windows 11 Aktualizacja 22H2 planowana jest podobno na 20 września 2023 r., według źródeł. Microsoft nie potwierdził jeszcze oficjalnie daty, ale funkcje wymienione na tej liście z pewnością znajdą się w aktualizacji 22H2, ponieważ są obecne w wersjach beta od dłuższego czasu. Do tego czasu będziemy na bieżąco aktualizować tę listę o wszystko, co Microsoft dołączy do nowej aktualizacji.