WindTre, wtedy będą aktywne sieci 5G i w których miastach

windtre

Wracamy, aby porozmawiać 5G dla użytkowników WindTre. Firma telefoniczna, która powstała w marcu ubiegłego roku z połączenia poprzednich marek Wiatr jest 3 Włochy umieścił uruchomienie sieci internetowych nowej generacji na pierwszym miejscu w swoich priorytetach. W tych tygodniach opisano czasy i sposoby przyszłej premiery 5G.

WindTre, sieci 5G do 2021 roku będą w 70 miastach we Włoszech

Przybywający latem użytkownicy zastanawiają się, kiedy będą dostępne sieci 5G i kiedy będą dostępne nowe promocje Gotowy na 5G. Oczekiwanie jest coraz mniejsze. W ostatnich godzinach ze słów prezesa firmy, Jeffreya Hedberga, okazało się, że wielu klientów będzie mogło skorzystać z rewolucyjnych linii internetowych już w zasięgu koniec tego 2020.

Dokładniej, 5G WindTre w ciągu następnego miesiąca grudzień powinien dotrzeć do kilkunastu włoskich miast. Dzięki doświadczeniom TIM i Vodafone, WindTre może prawdopodobnie również wprowadzić technologię w gminach o większej gęstości zaludnienia.

Jeśli przypuszcza się, że spodziewamy się początkowej fazy wdrażania w ciągu roku, prawdziwą niespodzianką są projekty planowane na rok 2006 2021. W rzeczywistości w nadchodzącym roku WindTre planuje dalszy rozwój 5G 70 miast naszego narodu, zapewniając w ten sposób jednorodne, choć częściowe, pokrycie terytorium.

Wysiłek WindTre dla 5G jest bardzo duży. W sumie firma wkrótce będzie działać 20 tysięcy stron transmisji dla sieci i będzie inwestować 6 miliard euro w nadchodzących latach na rozwój i utrzymanie swoich sieci.