Witryny takie jak LiveLeak: 10+ najlepszych alternatyw w 2020 roku

LiveLeak stał się doskonałym repozytorium do wyszukiwania i udostępniania filmów obejmujących mnóstwo gatunków i tematów, od polityki, sportu, memów po plotki z Hollywood i wszystko, co pomiędzy nimi. Jednak zamiast pewnych kontrowersji związanych z szokującymi i graficznymi obrazami jego treści, LiveLeak jest ograniczony geograficznie w wielu krajach na całym świecie. Nie martw się, zestawiliśmy listnieje witryn takich jak LiveLeak które wypełnią pustkę na potrzeby związane z treściami wideo.

Te alternatywy LiveLeak są tak samo popularne jak LiveLeak, a także mają solidną bibliotekę milionów darmowych filmów online. Więc bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się od razu.

10+ Najlepsze darmowe Witryny takie jak LiveLeak List 2020

1) Wideo AOL

witryny takie jak liveleak

Numero uno uczestnikiem naszej listy witryn, takich jak LiveLeak, jest AOL Video, która jest niezwykle popularną platformą hostingową wideo. Dzięki gigantycznemu hostingowi baz danych setki tysięcy filmów, AOL Video zapewnia, że ​​zaspokaja użytkowników wszystkich odcieni i ponownie je przywraca, tak że wracają na stronę.

Chociaż głównym celem AOL Video jest własna treść wideo, można to zrobić odkryj filmy i treści rozrywkowe również z innych stron. Możesz przeglądać witrynę za pomocą kategorii takich jak Eksploruj, Moja kolejka, programy i inne. Co więcej, możesz wykopać ich archiwum z poprzednich lat.

Najlepsze jest to, że AOL Video nie wymaga wyraźnej rejestracji ani żadnego formalnego procesu rejestracji, aby oglądać filmy i zapewnia łatwa nawigacja w całej witrynie.

2) Metacafe

witryny takie jak liveleak

Zaprojektowany na wzór LiveLeak, Metacafe jest dobrym wytchnieniem dla tych, którzy wciąż tęsknią za pięknym interfejsem i biblioteką wideo LiveLeak. Co więcej, Metacafe jest stale aktualizowane o nowe filmy i zawiera zakładki takie jak popularne, najnowsze, popularne filmy, które sprawiają, że zwiedzanie witryny jest dziecinnie proste.

Oprócz nawigacji Metacafe oferuje również bogatą bibliotekę filmów obejmujących gatunki takie jak komedia, nauka, sport, popkultura, jak, gry wideo, rozrywka, i in. Podobnie jak w wielu witrynach, takich jak LiveLeak, użytkownicy mogą oglądać filmy bez rejestracji, aczkolwiek należy zarejestrować konto do przesyłania filmów w Metacafe.

3) DailyMotion

witryny takie jak liveleak

Jeśli chcesz bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na całym świecie, po prostu przewiń kanał w DailyMotion i zużyj mnóstwo filmów za darmo. Od popularnych tematów po popularnych artystów – Dailymotion to popularny hosting i udostępnianie wideo który obejmuje wszystkie rodzaje tematów za darmo. Możesz także śledzić ciekawe kanały, aby publikować ich treści w swoim kanale.

Chociaż możesz wyszukiwać tyle filmów, ile chcesz, nie ma określonych rodzajów kategorii dla tego samego w DailyMotion. Niemniej jednak możesz swobodnie przeglądać witrynę i natknąć się na ciekawe filmy.

4) Vimeo

witryny takie jak liveleak

Bez wątpienia jedna z najlepszych stron takich jak LiveLeak online, Vimeo to znacznie więcej zorganizowany niż wiele z jego bezpłatnych rówieśników wideo online. Oprócz oferowania bezpłatnych treści wideo, strona oferuje także płatne abonamenty, które zapewniają jeszcze lepsze funkcje. Vimeo jest znane z tego, że wysokiej jakości biblioteka przesłanych filmów aczkolwiek treść wideo jest mieszanką treści hostowanych w witrynie i generowanych przez użytkowników.

5) YouTube

witryny takie jak liveleak

Ten potwór nie wymaga przedstawienia i króluje jako miejsce docelowe wszystkich filmów. Prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych witryn takich jak LiveLeak, YouTube ma wszystkie rodzaje treści wideo aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców na całym świecie.

W rzeczywistości strona ma tak wiele spersonalizowane treści wideo, dzięki temu będziesz godzinami podłączony do ekranów. Całkowicie za darmo dla przesyłać i uzyskiwać dostęp do filmów online, YouTube zdecydowanie nie powinno być pomijane jako alternatywa.

6) Flickr

witryny takie jak liveleak

Chociaż Flickr jest uważany przez wielu za usługę hostingu obrazów, czy wiesz, że podwaja się również jako fajna usługa hostingu wideo? Oferując mnóstwo żywych treści wideo, Flickr nie zawiedzie Cię ani trochę, jeśli chodzi o oglądanie bezpłatnych filmów. Oprócz hostowania filmów za pośrednictwem treści generowanych przez użytkowników, Flickr również całkiem dobrze zarządza plikami multimedialnymi.

Co więcej, Flickr może być również używany jako obsługa mediów społecznościowych. Jednak użytkownicy muszą się zarejestrować, aby przesyłać filmy wideo za pośrednictwem konta.

7) Świat eBaum

Witryny takie jak LiveLeak: 10+ najlepszych alternatyw w 2020 roku 1

Jeśli masz dużo wolnego czasu na oglądanie przezabawnych filmów w Internecie, świat Ebaums na pewno powinien być na radarze. Zawiera wiele filmów z różnych gatunków i jest podobny do witryny takie jak Rabbit w tym kontekście. Możesz przeglądać zawartość wideo według kategorii takich jak zawodzi, walczy z filmami, żartamiitp.

W rzeczywistości Ebaum's World jest jedną z najlepszych witryn, takich jak Liveleak, gdzie można bezpłatnie kupować zdjęcia, gry i różne kanały. Jedynym minusem tej strony jest to, że jej interfejs jest przerywany reklamami, ale przynajmniej możesz nawet przesyłać własne filmy na stronie i zyskać sławę!

8) MyVidster

witryny takie jak liveleak

Kolejna fajna alternatywa LiveLeak, która pozwala przeglądaj darmowe filmy, MyVidster zapewnia również bezproblemową integrację z innymi platformami, dzięki czemu użytkownicy mogą montować wszystkie swoje ulubione filmy na jednej platformie. Brzmi dobrze? W ofercie jest więcej. MyVidster pozwala również udostępniać filmy a także obserwować różnych użytkowników na swojej platformie, aby uzyskać dostęp do opublikowanych przez nich filmów. Razem możesz nie tylko cieszyć się ogromną różnorodnością filmów na MyVidster, ale także sprawdzić kolekcje z innych witryn, takich jak LiveLeak, Vevo, Funny czy Die, i wiele więcej.

9) Veoh

witryny takie jak liveleak

Sportowe ładne praktyczne i intuicyjny interfejs, Veoh oferuje mnóstwo bezpłatnych filmów, filmów, muzyki i innych. na pierwszy rzut oka przyciągnie odwiedzających. Treść wideo Veoh obejmuje wiele gatunków, takich jak jak, akcja i przygoda, komedia, horror, nazwij to.

Jest to również doskonałe miejsce do odkrywania nowa treść anime i oglądanie najnowszych filmów online. Ale co jest wadą, pytasz? Aby móc przesyłać swoje treści, użytkownicy muszą najpierw zarejestrować się na stronie.

10) FunnyOrDie

Witryny takie jak LiveLeak: 10+ najlepszych alternatyw w 2020 roku 2

Chcesz przesyłać zabawne filmy i uśmiechać się od ucha do ucha? FunnyOrDie to pozycja obowiązkowa dla memeholików, którzy nie mogą przeżyć dnia bez codziennej dawki „wilgotne memy i śmieszne filmy ”. FunnyOrDie jest znana z tego, że jest wszechstronną platformą do odkrywania śmiesznych filmów o gwiazdach.

Oprócz filmów i memów, FunnyOrDie prezentuje również śmieszne artykuły, które gwarantują świetną lekturę. Co więcej, FunnyOrDie ma mega czysty i schludny interfejs dzięki temu na pewno będziesz przyklejony do ekranów.

ZOBACZ TEŻ: Odblokowana lista witryn muzycznych