Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it

Królik ma obecnie sporadyczne problemy, więc strona nie jest dostępna dla wszystkich. Dlatego w międzyczasie możesz wykorzystać prawdziwy potencjał innowacyjnej funkcji przesyłania strumieniowego wideo Rabb.it, rzucając okiem na niektóre z najlepsze strony, takie jak Rabbit online. Możesz to wszystko zrobić na tych stronach: streamuj ulubione YouTube/ Netflix, rozmawiaj z kumplami z całego świata i twórz pokoje rozmów za darmo.

Co więcej, wiele z nich Rabb.it alternatywy mają podobny interfejs, oferują identyczne funkcje i są całkowicie bezpłatne! Ponadto zmiana platformy nie będzie problemem.

Jeśli masz bardzo wstrząsający dostęp do aplikacji Rabb.it ze swojego urządzenia, te zwariowane strony, takie jak Rabbit, są najlepszą alternatywą online. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy.

10 najlepszych stron takich jak Rabbit: Rabb.it Alternatives 2019

1) SimulChat

strony takie jak królik

Jeśli dzielenie się świetnymi treściami wideo z bliskimi jest Twoim priorytetem, SimulChat jest przyzwoitą alternatywą dla Rabb.it wartą uwagi. SimulChat z siedzibą w Południowej Afryce oferuje mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak połączenia wideo, i udostępnianie plików. Możesz także płynnie przesyłać strumieniowo YouTube filmy i oglądaj je z kumplami.

Co więcej, możesz także z nimi bez przerwy rozmawiać przez wiele godzin, oglądając ulubione filmy na wielu portalach społecznościowych. Istnieje również przepis dotyczący zachowania prywatności w twoich bliskich kręgach dzięki sprytnemu prywatne pokoje czatowe. Nie wspominając o tym, że możesz stworzyć wirtualny czat na SimulChat z łatwością i wdziękiem.

2) Watch2Gether

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 1

Watch2Gether, z siedzibą w Niemczech, została założona prawie dziesięć lat temu w 2011 r. W celu zapewnienia rozrywki swoim legionom użytkowników za pośrednictwem transmisji wideo i czat na żywo. Na początek możesz udostępniać swoje profile w mediach społecznościowych znajomym i tworzyć listy odtwarzania audio zgodnie z twoimi preferencjami.

Co sprawia, że ​​jest fajną alternatywą dla Rabb.it jest to, że możesz sklep internetowy z witryn takich jak Amazon podczas oglądania filmów YouTube, Przecieki na żywo lub Vimeo. Podsumowując, jest to jedna z najlepszych stron takich jak Rabbit, która ma coś dla każdego.

3) Bredzić

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 2

Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji Rave zapewnia, że ​​strumieniowe przesyłanie filmów i utrzymywanie kontaktów towarzyskich z rodziną i przyjaciółmi nigdy nie wyjdzie z mody. Witryna jest schludna i usprawniony interfejs w której wirtualne pokoje czatu są przypisani do grupy przyjaciół, którzy mogą oglądać swoje ulubione filmy i beztrosko pogawędzić z boku.

Ponadto możesz także udostępniać treści lub przesyłać własne filmy i zarządzaj nimi w czasie rzeczywistym. Nie wspominając, istnieje przepis zarządzający wszystkimi istniejącymi czatami, aby Twoje rozmowy nigdy nie pomijały rytmu.

4) SynapTop

strony takie jak królik

Jedna z najlepszych stron takich jak Rabbit na rynku, SynapTop ma swoją siedzibę w Pensylwanii i od lat przyciąga uwagę użytkowników dzięki łatwym dostępom. Możesz uzyskać dostęp do strony za pomocą telefonu komórkowego za darmo i czytać książki elektroniczne, oglądać filmy lub przesyłać strumieniowo muzykę bez żadnych opóźnień!

SynapTop jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi niech tak będzie Windows, Mac, iOS, Linux lub Android. Na froncie mediów społecznościowych SynapTop zapewnia współpracę w czasie rzeczywistym w formie smsowanie i inne opcje czatu.

5) MyCircle.TV

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 3

MyCircle.TV z siedzibą w Anglii został założony w 2011 roku i oferuje mnóstwo ciekawych funkcji, które są warte obejrzenia. Co więcej, ty nie musisz się rejestrować lub zarejestruj się na stronie, ponieważ jest ona całkowicie darmowa. Interfejs jest tak ostry, jak to tylko możliwe, w którym można przesyłać własne filmy i udostępniaj je znajomym i grupom prywatnym za pośrednictwem prywatnych czatów.

W rzeczywistości możesz także zarządzać istniejącymi rozmowami na czacie i szybko tworzyć listy odtwarzania / zarządzać nimi. Istnieje również przepis dotyczący dołącz lub twórz nowe, ekscytujące pokoje czatu , które są dostępne wyłącznie w kręgu znajomych.

6) BlaTube

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 4

Kolejna fajna alternatywa dla Rabb.it, BlaTube jest całkowicie darmowa, więc nie musisz się martwić o kłopoty z rejestracją. Nowością jest to, że możesz udostępniać pliki Dropbox, YouTube filmy oraz wszystkie inne formy udostępnianych treści z łatwością i wdziękiem.

W rzeczywistości jest to jedna z najlepszych witryn, takich jak Rabbit, w której można również przejąć kontrolę nad innymi zsynchronizowane komputery w twoich prywatnych pokojach czatowych i współpracuj z przyjaciółmi i rodziną w bardziej żywy sposób. Ponadto istnieje wiele aktywnych czatów, w których możesz uczestniczyć na zaproszenie.

7) LetsGaze

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 5

Ogromna liczba godnych pochwały funkcji sprawia, że ​​Let'sGaze jest rodzajem Rabb.it jest alternatywą, o której od dawna chciałeś. Na początek możesz użyć witryny do czatowania i komunikowania się z przyjaciółmi za pośrednictwem wciągające wiadomości tekstowe lub poprzez udostępniania wideo.

LetsGaze co jakiś czas wprowadza chwilowe sugestie, aby poprawić jakość przesyłania strumieniowego. Co więcej, LetsGaze sprawia, że ​​udostępnianie i przesyłanie strumieniowe filmów wideo z przyjaciółmi i rodziną jest niezwykle łatwe. Możesz także grać wideo i audio w wielu formatach bez żadnych problemów.

8) I wyluzuj

strony takie jak królik

Świetny UX i wrażliwy interfejs użytkownika nadrobić ciekawe wrażenia z czatu w AndChill. Na dodatek możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy i łatwo udostępniać linki. Nawet jeśli nie znasz strony, jej interfejs ma bardzo szybką krzywą uczenia się.

Początkujący mogą tworzyć nowe pokoje czatu za pomocą jednego kliknięcia i udostępniać filmy i muzykę z aplombem. Ponadto jest ich wiele aktywne grupy publiczne do którego możesz dołączyć, aby rozpocząć rozmowy z osobami o podobnych poglądach.

9) Razem Tube

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 6

Po wyprawie na rynek w 2012 r. Together Tube to kolejna niemiecka witryna oferująca ciekawe funkcje podobne do Rabb.it. Na początek możesz udostępnić znajomym dowolną liczbę linków i przeglądać setki tysięcy filmów!

The wbudowany czat system jest całkiem fajny i nadaje ostatecznego uroku w zakresie komunikacji społecznej. Możesz również skorzystać zsynchronizowany odtwarzacz multimedialny a także system głosowania, który trudno znaleźć na innych alternatywach Rabb.it.

10) WaveLength FM

Witryny takie jak Rabbit w 2019 r .: 10+ Najlepsze alternatywy dla Rabb.it 7

Dopełnieniem naszej listy witryn, takich jak Rabbit, jest WaveLength FM, który jest pełen wspaniałych funkcji. Możesz strumieniuj filmy z serwisów społecznościowych za darmo na WaveLength FM, a także udostępniać filmy wideo i muzykę swoim znajomym w czasie rzeczywistym.

W międzyczasie możesz oddać się ożywionym rozmowom z boku w środku dedykowany czat który jest wyłączny dla twojej kliki. Jednak jedyną wadą jest to, że trzeba będzie zarejestrować się i założyć konto na WaveLength FM, zanim będzie można korzystać ze wszystkich jego funkcji.