Włącz animowane emotikony dla aplikacji Slack

Włącz animowane emotikony dla aplikacji Slack 1

Slack to aplikacja do czatu internetowego, która pozwala organizować czaty podczas pracy. Rozmowy mogą być organizowane według tematów, grup prywatnych i po prostu bezpośredniego przesyłania wiadomości między osobami. Możesz także udostępniać pliki w Slack. W rzeczywistości wszystkie treści udostępnione w rozmowie Slack można przeszukiwać.

Wielu specjalistów cieszy się mocą i funkcjami Slacka. Pomaga utrzymać przepływ informacji między zespołami i ludźmi. Slack może również pomóc w płynnym przeprowadzaniu projektów, ponieważ ludzie nie zawsze czekają na e-maile.

Aplikacja czatu Slack została zbudowana, aby można ją było pobrać na telefon, komputer stacjonarny, laptop lub tablet. To sprawia, że ​​zawsze możesz się komunikować, nawet jeśli jesteś z dala od komputera.

Inną cechą tej aplikacji czatu jest to, że ma emoji lub mały obraz do wyrażenia pomysłu lub emocji. Te emoji są zwykle tylko obrazami, ale teraz są animowane emoji, które faktycznie będą się poruszać lub tańczyć. Slack pozwala na animowane emoji. Poniższe kroki pomogą Ci włączyć animowane emotikony na komputerze i urządzeniu mobilnym.

Włącz animowane emotikony na komputerze

Czasami obraz twarzy lub mrugającej buźki nie oddaje w odpowiedni sposób twojego samopoczucia. Emoji są często używane w rozmowach, aby przekazać emocje lub pomysły. Animowane emoji przenoszą to wyrażenie o krok dalej. Jeśli chcesz włączyć animowane emoji na swoim komputerze, wykonaj poniższe czynności.

  Upewnij się, że aplikacja Slack jest otwarta.
  Wybierz nazwę obszaru roboczego u góry ekranu aplikacji.
  Pojawi się menu. Kliknij Preferencje.
  Pojawi się kolejne menu. Kliknij Dostępność i wyświetlanie.
  Po otwarciu nowego menu kliknij Animacja.
  Jeśli chcesz włączyć animowane emoji, kliknij pole Zezwalaj na animowane obrazy i emoji, aby je zaznaczyć.
  Jeśli chcesz wyłączyć animowane emoji, kliknij pole, aby usunąć zaznaczenie.

Włącz animowane emotikony na urządzeniu mobilnym

Większość funkcji czatu Slack, jeśli nie wszystkie, są dostępne zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i na komputerze, i równie skutecznie wyrażają emocje. Włączanie animowanych emotikonów na urządzeniu mobilnym jest równie łatwe, jak włączanie ich na komputerze.

  Upewnij się, że masz otwartą aplikację Slack.
  Stuknij w buźkę na dole ekranu czatu.
  Wybierz Preferencje z nowego menu, które zostanie otwarte.
  Otworzy się dodatkowe menu, dotknij opcji Dostępność i wyświetlanie.
  Pojawi się nowe menu. Obok wielu różnych opcji pojawi się przycisk przesuwania.
  Stuknij przycisk slajdu obok opcji Zezwalaj na animowane obrazy, aby go włączyć. Jeśli chcesz wyłączyć animowane emoji, musisz ponownie nacisnąć przycisk przesuwu.

Slack to aplikacja do czatowania na komputer lub urządzenie mobilne. Możesz organizować czaty według tematów, określonych grup osób lub osób. Możesz udostępniać pliki w aplikacji czatu, a nawet wyszukiwać je później.

Slack ma również wiele emotikonów do użytku na czacie. Za pomocą emotikonów możesz wyrażać emocje lub pomysły innym osobom na czacie. Slack ma także animowane emoji, które będą się poruszać lub tańczyć. Te emotikony ułatwiają pełne wyrażenie emocji lub idei, które chcesz przekazać na czacie. Włączanie animowanych emoji jest bardzo łatwe na komputerze lub urządzeniu mobilnym.