Włącz pobieranie utworów Spotify

Włącz pobieranie utworów Spotify 1

Spotify jest obecnie najbardziej popularnyaudiousługa strumieniowego przesyłania subskrypcji na świecie z ponad 286 milionami użytkowników, w tym 130 milionami subskrybentów. Obecnie Spotify ma ponad 50 milionów dostępnych utworów 1 miliony tytułów podcastów i więcej 4 miliard list odtwarzania.

Według Spotifysstronie internetowejsą obecnie największym motorem przychodów branży muzycznej.

Różnorodne plany spełniające Twoje potrzeby

Spotify za darmo

Jest to podstawowa usługa, którą Spotify oferuje każdemu. Dostajesz 6 przeskakuje na godzinę i będzie musiał słuchać reklam w ciągu dnia. Jeśli radzenie sobie z reklamami i ograniczonymi pominięciami nie jest czymś, z czym chcesz sobie poradzić, sprawdź jedną z opcji premium, która pasuje do prawie każdej sytuacji.

Spotify Premium Individual

Wszystkie konta premium mają wszystkie te wspaniałe funkcje

Nieograniczona transmisja strumieniowa ponad 50 milionów utworów
Odtwarzaj albumy, podcasty i listy odtwarzania offline
Brak zakłóceń reklam
Nieograniczone przeskakiwanie
Bez ograniczeń podczas podróży zagranicznych

Spotify Premium Family

Jest to abonament ze zniżką Spotifys dla maksymalnie 6 członkowie rodziny mieszkający razem. Jest menedżer planu, który następnie wysyła zaproszenie do członków rodziny, aby połączyć swoje konta i może kontrolować każdą wyraźną muzykę dla rodziny. Każda osoba otrzymuje własne konto premium, więc jedna osoba nie musi słuchać muzyki innych użytkowników.

Jeśli masz małe dzieci w wieku poniżej 12 lat, możesz uzyskać dostęp do Spotify Kids, która ma muzykę i treści dostosowane do wieku dzieci 0-6 i 5-12.

Dodatkowym bonusem jest wspólna lista odtwarzania o nazwie Family Mix, która zawiera trochę tego, co wszyscy słuchają

Spotify Premium Student

To jest zdyskontowana wersja indywidualnego konta premium. Odbywa się to corocznie i można o to tylko wnioskować 4 lat

Aby zakwalifikować się do uczestnictwa w akredytowanym college’u lub uniwersytecie, należy zweryfikować SheerID.

Jak włączyć pobieranie na komputerze

Aby włączyć pobieranie w aplikacji komputerowej, musisz zrobić kilka rzeczy, zanim będziesz mógł. Po pierwsze, musisz subskrybować jako użytkownik premium, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wybierz najlepszą opcję i postępuj zgodnie z procesem subskrypcji.

Spotify często oferuje nowe oferty lub zniżki dla nowych użytkowników. Mogą to być przedłużone okresy próbne, czasem nawet trzy miesiące, po rabaty i partnerstwa. Wykonaj szybkie wyszukiwanie, jeśli potrzebujesz subskrypcji.

Jeśli zakończyłeś subskrypcję lub masz już subskrypcję, upewnij się, że jesteś zalogowany przy użyciu konta premium. Jeśli zrobiłeś te dwie rzeczy, możesz rozpocząć pobieranie list odtwarzania.

Spotify nie pozwala użytkownikom aplikacji komputerowej na pobieranie podcastów lub albumów. Jeśli istnieje konkretny album lub utwór, który chcesz pobrać, istnieje dość proste obejście tego problemu, dodaj je do dostosowanej listy odtwarzania.

Po wybraniu idealnych list odtwarzania pobranie ich jest niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wybraną listę odtwarzania na bocznym pasku menu, poczekać sekundę, aż się załaduje, a następnie przełączyć przełącznik pobierania na górze ekranu listy odtwarzania na.

Pobieranie rozpocznie się automatycznie, a po pomyślnym pobraniu pojawi się strzałka skierowana w dół przed zielonym kółkiem.

Aby przełączyć aplikację komputerową w tryb offline, kliknij opcję Plik lub Apple menu u góry ekranu, Apple użytkownicy mają dodatkowy krok polegający na kliknięciu Spotify w menu, a następnie wybraniu Tryb offline. Będziesz mógł odtwarzać tylko pobraną muzykę.

Jak włączyć pobieranie na urządzeniach mobilnych

Z wyjątkiem podcastów, które można pobrać na telefon komórkowy i tablet przy użyciu bezpłatnego konta serwisowego, musisz jeszcze raz upewnić się, że masz subskrypcję i że jesteś zalogowany na swoje konto premium. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z pierwszymi paragrafami sekcji pobierania pulpitu.

W przeciwieństwie do aplikacji komputerowej, aplikacja mobilna Spotifys umożliwia pobieranie list odtwarzania, albumów i podcastów. Pobieranie jest równie łatwe, wystarczy przejść do albumu, podcastu lub listy odtwarzania i kliknąć ikonę pobierania (przełącznik pobierania dla aplikacji na Androida).

Ponownie pobieranie rozpocznie się natychmiast, a po zakończeniu pobierania pojawi się zielone kółko ze strzałką w dół.

Aby przełączyć do trybu offline w aplikacji mobilnej, dotknij ikony Strona główna, następnie dotknij ikony Ustawienia, kliknij odtwarzanie, a następnie włącz tryb offline.

Posiadanie godzin pobranych treści może naprawdę pomóc zaoszczędzić wykorzystanie danych, jeśli nie masz nieograniczonego planu. Robię to za każdym razem, gdy wybieram się w długą podróż lub latam, aby nadal cieszyć się moją ulubioną muzyką i podcastami nawet w miejscach bez zasięgu komórki.

Jak długo będę przechowywać moje pliki do pobrania

Będziesz mógł przechowywać pobrane pliki tak długo, jak masz abonament premium i łączyć się z Internetem co najmniej raz na 30 dni.

Spotify pozwala również na pobranie do 10 000 utworów, które można rozłożyć na maksymalnie 5 różne urządzenia. Dzięki temu możesz stworzyć niestandardowe wrażenia dźwiękowe na każdym ze swoich urządzeń.

Spostrzeżenia

Spotify ułatwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu dzięki opcjom pobierania albumów, podcastów i list odtwarzania na urządzenie w celu słuchania offline. Jeśli zastanawiałeś się nad wypróbowaniem usługi subskrypcji, wypróbuj bezpłatną wersję próbną i sprawdź, czy pasuje ona do Twojego stylu życia.