Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Własne dane: czerp korzyści już teraz [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Własne dane: czerp korzyści już teraz [2023]

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

W tym roku Google Ad Manager udostępnił kilka nowych funkcji, dzięki którym nasi wydawcy mogą utrzymywać bezpośrednie relacje, które są ważne dla ich działalności, i wykorzystywać własne dane w sposób spełniający oczekiwania odbiorców w zakresie ochrony ich danych.

Jedną z udostępnionych funkcji jest nowa funkcja, która umożliwia wydawcom udostępnianie identyfikatorów PPID (identyfikatorów dostarczonych przez wydawcę) w ramach zautomatyzowanego zapotrzebowania Google. Dzięki tej nowej funkcji nasi partnerzy mogą wyświetlać reklamy odpowiednie dla ich odbiorców, co może pomóc zwiększyć wartość ich zautomatyzowanych zasobów reklamowych.

Identyfikatory PPID lub identyfikatory dostarczone przez wydawcę umożliwiają wydawcom wysyłanie do GAM identyfikatora do wykorzystania w ograniczaniu liczby wyświetleń, segmentacji i kierowaniu odbiorców, sekwencyjnej rotacji reklam i innych kontrolach wyświetlania reklam na różnych urządzeniach w oparciu o odbiorców. Niektórzy partnerzy odnotowali poprawę przychodów po przetestowaniu PPID z automatycznym żądaniem Google.

Kolejna to nowa funkcja, która może pomóc wydawcom w bezpiecznym udostępnianiu zaszyfrowanych sygnałów autoryzowanym nabywcom i licytantom w ramach otwartej licytacji przez GAM. Podobnie jak w przypadku PPID z automatycznym zapotrzebowaniem Google, zaszyfrowane sygnały od wydawców umożliwiają wydawcom bezpośrednie udostępnianie danych innym zaufanym kupującym.

Wydawcy, którzy nie chcą korzystać z tej nowej funkcji, będą mieli pełną kontrolę nad tym, jakie dane są udostępniane i który licytujący odbiera sygnały. GAM będzie kierować sygnał tylko w imieniu wydawcy, ale nie będzie w stanie przesyłać sygnałów.

Według nich poczynili pewne postępy w oparciu o opinie, które zebrali od swoich partnerów, aw nadchodzących miesiącach więcej partnerów zostanie włączonych, aby przetestować nową funkcję.

Ponadto zwiększą funkcjonalność, aby uwzględnić zasoby aplikacji i wideo. Wprowadzają również pewne ulepszenia w panelu GAM, który obejmuje narzędzia do rozwiązywania problemów i inne elementy sterujące, aby ułatwić wydawcom i ich partnerom korzystanie z tej funkcji, a na koniec ich celem jest udostępnienie tej nowej funkcji wszystkim w nadchodzących miesiącach .

Rekommenderad:  Najlepsze nowe laptopy biznesowe za mniej niż 500 USD

To tylko niektóre z nowych funkcji, które zostały zaprezentowane w tym roku, chociaż te nowe funkcje nie są jeszcze dostępne dla wszystkich, ale pozytywne opinie i postępy mówią same za siebie. Te Nowe funkcje może pomóc i umożliwić wydawcom rozwój i postęp.

Zakończyć

Te nowe sposoby mogą przenieść grę polegającą na aktywacji danych pierwszej firmy dla wydawców na wyższy poziom. Mamy nadzieję, że te nowe funkcje okażą się pomocne w Twojej pracy!

Zarejestruj profesjonalne konto w MonetizeMore już dziś i uzyskaj łatwy dostęp do wszystkich tych danych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, a jeden z członków naszego zespołu chętnie Ci pomoże.

Table of Contents