Wondy, aplikacja do zamawiania i zarządzania zabiegami kosmetycznymi

Teraz możesz wypożyczyć zabiegi upiększające, spa i wiele innych na iPhonie z Wondy

W dzisiejszym zgiełku czasami nie mamy czasu prosić o usługi kosmetyczne, z których korzystamy najczęściej, a wręcz przeciwnie – najczęściej odwiedzają witrynę, aby sprawdzić, czy nie ma „luk”, aby nam pomóc. , coś, co przy wielu okazjach może być stratą czasu. Przynajmniej do dzisiaj Od teraz możesz używać swojego iPhone’a do wypożyczania i zarządzania wszystkimi usługami pielęgnacyjnymi i pielęgnacyjnymi, jakich potrzebujesz dzięki Wondy.

Wondy, aplikacja do zamawiania i zarządzania zabiegami kosmetycznymi 2

Ta aplikacja jest przeznaczona dla kobiet i mężczyzn i będzie Inteligentny program, w którym możesz nie tylko wynająć różne usługi związane ze światem piękna, takie jak fryzjerstwo, woskowanie, manicure, medycyna estetyczna, masaże, spa, estetyka twarzy, estetyka ciała, terapie naturalne itp. ale będziesz mieć również możliwość znalezienia i poznania nowych miejsc do leczenia a ci, którzy są blisko Ciebie, możesz zobaczyć opinie innych użytkowników, umówić się na spotkanie i zapłacić za konserwację za pośrednictwem aplikacji i nie tylko.

Wondy jest w głównym sklepie z aplikacjami mobilnymi, zarówno w App Store na iPhone’a, jak i w Google Play na urządzenia z Androidem i można je pobrać za darmo do dziś. Ponadto, wraz z jego uruchomieniem, użytkownicy będą mieli wyjątkową okazję do uzyskania rabatów do 70% na zabiegi zlecone za pośrednictwem aplikacji.

Wondy, inteligentny program urody dla iPhone’a i Androida

Dzięki swoim funkcjom użytkownicy mogą łatwo i zarządzać dostępem do wszystkich usług. Ta aplikacja ma sistema oprogramowanie geolokalizacyjne, które pomaga nam znaleźć usługi kosmetyczne, które są blisko naszej lokalizacji, pozwala nam również zobaczyć, która z nich ma najlepsze oferty.

Możemy również filtrować wszystkie dostępne zabiegi, nie tylko według ich bliskości, ale także według ich znaczenia, które jest większe lub mniejsze zgodnie z komentarzami użytkowników. Ponadto, aby wypożyczyć je bezpośrednio z iPhone’a, po dokonaniu rezerwacji będziemy mogli zobaczyć dostępne czasy i zsynchronizować je z naszym urządzeniem.

Z sekcji Centrum możemy zobaczyć wszystkie najbliższe centra estetyczne i, odpowiednio, sprawdzić dostępność godzinową i usługi kontraktowe w różnych dostępnych centrach estetycznych.

Jako wyjątkowa funkcja w tego typu aplikacjach, Wondy nie tylko dopuszcza rezerwacje, ale także anulowałem to do 5 kilka minut przed naszą wizytą, co pozwala nam odzyskać kwotę wynajmowanej przez nas usługi.

wniosek

Wondy to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, którą możemy łatwo zarejestrować, zakładając nowe konto lub korzystając z naszego profilu Facebook, więc zacznij go używać w ciągu kilku minut. Poza tym ma bardzo czysty, minimalistyczny i intuicyjny design. Jedną z jego wspaniałych cech, oprócz możliwości znalezienia najlepszych ofert w zakresie estetyki i piękna w pobliżu, jest to, że w naszym profilu możemy znaleźć historię z miejscami, które najbardziej lubimy (Ulubione centra), co pozwoli nam ją znaleźć znowu szybko.

Poza tym naszym zdaniem tak jest Jest to bardzo przydatne narzędzie, szczególnie dla użytkowników, którzy często podróżują i potrzebują usług estetycznych.. Dzięki tej aplikacji możesz znaleźć najlepsze centra kosmetyczne, które są w pobliżu, a przede wszystkim przeczytać doświadczenia innych użytkowników w tych centrach.

Oczywiście jest to aplikacja, której nie można przegapić na telefonie iPhone.

Pobierz Wondy z App Store

Jeśli jeszcze tego nie masz aplikacja do wypożyczenia zabiegów kosmetycznych z iPhone’aMożesz zainstalować go poprzez bezpośredni link do pobrania ze sklepu App Store, który znajdziesz poniżej.

Wondy – Beauty Reserve w App Store, wymaga iOS 9.0 lub nowszy Kompatybilny z iPhone, iPad i iPod touch. Jest dostępny w języku: hiszpańskim.