Word Game, gra wielokrotnego wyboru, której celem jest doskonalenie języka angielskiego

Nie ma wątpliwości co do wszystkich korzyści, jakie nasza nauka i doskonalenie angielskiego może przynieść życiu osobistemu i zawodowemu. Jest to pomost, który może pomóc ci połączyć się z innymi kulturami, które mówią również w innych językach, a także może otworzyć drzwi do nowych możliwości pracy. Najlepszą rzeczą jest to, że w naszych czasach nauka jest kwestią zależną wyłącznie od narzędzia, które zdecydujemy się zastosować w tym procesie. Internet jest pełen kursów i wszelkiego rodzaju rozwiązań w tym celu, jednak chcemy przedstawić Wam bardzo interesującą opcję.

Nazywa się Word Game, gra opracowana przez stronę internetową o nazwie Beta Factory, której celem jest poszerzenie naszego słownictwa w tym języku.

Wzbogać swój leksykon w języku angielskim

Word Game, gra wielokrotnego wyboru, której celem jest doskonalenie języka angielskiego 1

Nauka języka jest w zasadzie tym samym procesem, przez który przechodzimy, gdy jesteśmy młodzi i uczymy się mówić, zachowując dystanse, które sugerują, że mamy obecnie znacznie większe możliwości rozumowania i uczenia się. W tym sensie gra słowna opiera swój mechanizm, aby pomóc nam nauczyć się lub poprawić nasz angielski w prostej quizie.

Należy zauważyć, że usługa jest bezpłatna i zajęcie jej będzie tylko kwestią wejścia na stronę i rozpoczęcia gry.

Word Game, gra wielokrotnego wyboru, której celem jest doskonalenie języka angielskiego 2

Natychmiast po wejściu na stronę otrzymasz angielską frazę, która reprezentuje definicję jednego z nich 4 dostępne opcje.

Word Game, gra wielokrotnego wyboru, której celem jest doskonalenie języka angielskiego 3

Po kliknięciu odpowiedzi, którą chcesz udzielić, pojawi się opcja oznaczona jako „Sprawdź poprawność”.

Word Game, gra wielokrotnego wyboru, której celem jest doskonalenie języka angielskiego 4

Kliknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie wyniku odpowiedzi wskazującego, czy jest on poprawny, czy niepoprawny. Dodatkowo zostanie pokazane, czy jest to nazwa, zaimek lub przymiotnik, a także niektóre synonimy.

Tak prosta jest ta gra, możesz odpowiadać i uczyć się definicji i nowych słów po drodze. Strona oferuje opcję utworzenia konta w celu zapisania twoich postępów, jednak nie jest dostępna poza terytorium Indii.

Aby to udowodnić kliknij ten link.