Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

WordPress hakkında temel bilgiler

WordPress hakkında temel bilgiler

 • Reklama – WordPress
 • WordPress, Twitter i Facebook są dostępne w dowolnym katalogu
 • Açık kaynak kodlu ve ücretsizdir
 • WordPress, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemidir
 • Sadece blog yazmak için değil
 • Serbest çalışanlar için harika
 • Ayrıca sitelerinin yönetimi kolaydır
 • WordPress dünya çapında hükümetler tarafından kullanılıyor
 • İngilizce olmayan WordPress indirmeleri İngilizce’den daha fazladır
 • WordPress 196 dilde mevcuttur
 • WordPress topluluğu
 • Reklama – WordPress

Otwórz swój blog przez Matta Mullenweg’in (WordPress w kurucularından biri) arkadaşı przez Christine Selleck Tremoulet, WordPress adını nerdi.

WordPressa

Inhaltsverzeichnis

WordPress hakkında temel bilgiler

WordPress, Twitter i Facebook są dostępne w dowolnym katalogu

WordPress’in ilk sürümü 27 maja 2003’te yayınlandı. Ale WordPress’i Facebook we Twitter’dan daha eski yapar.

WordPress açık kaynak kodlu ve ücretsizdir

WordPress, dünyadaki herkesin indirmesine ve kullanmasına izin veren GNU GPL lisansı altında yayınlandı. Kaynak kod herkesin okuması, kullanması, değiştirmesi ve oluşturması için ücretsiz olarak mevcuttur.

WordPress, dünyanın en popüler içerik yönetim sistemidir

dünyadaki diğer içerik yönetim sistemlerinden (CMS) daha fazla strony internetowe i destekler (bir CMS, web’de kolayca içerik yazmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza izin veren bir yazılımdır). Aslında, WordPress w Internecie w% 4,5’ine sahiptir.

CMS kullanan web sitelerinin yaklaşık yüzde 50 ila 60’ı WordPress üzerine kuruludur. WordPress sitelerinde jej saniye 17 blog yayınlanmaktadır.

WordPress sadece blog yazmak için değildir

bir blog platformu olarak başladı, ancak yol boyunca geliştiriciler onunla çok daha fazlasını yapabileceğinizi fark ettiler.

İster yerel bir işletme için temel bir stron internetowych, ister binlerce ürün satan büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, bunu WordPress ile yapabilirsiniz. Ve elbette, blog yazmak için hala harika!

WordPress serbest çalışanlar için harika

Bir ajans veya kurumsal işte çalışmanın yanı sıra, WordPress uzmanı olarak serbest de çalışabilirsiniz. İster site kurulumu ve temat özelleştirmesi gibi temel hizmetler sağlamak ister çeşitli arka uç programlamaya sahip tamamen özelleştirilmiş sitelerle jej şeyi yerine getirmek istiyorsanız, birçok fırsat var.

WordPress becerileri, blogkularny, pazarlama Danışmanları, SEO odpowiedzialny za WP tarafından barındırılan sitelerle çalışan herkes için çok değerlidir.

Ayrıca, WordPress sitelerinin yönetimi kolaydır

WordPress sitelerini yönetmek hem bakım açısından hem de müşterinin bakış açısından strona içeriğini yönetmek açısından kolaydır. WordPress çok uzun süredir var olduğundan (ilk olarak 2003’te piyasaya sürüldü), büyük bir çevrimiçi topluluk ve kapsamlı belgeler mevcuttu. Karşılaştığınız hemen hemen her soru veya sorun, muhtemelen bir başkası tarafından zaten yaşanmıştır.

WordPress dünya çapında hükümetler tarafından kullanılıyor

WordPress, tum dünyada binlerce devlet websitesine güç sağlar. Bu liste düzinelerce ABD federal ve eyalet hükümeti strony internetowe, ilçeleri, küçük kasabaları, hatta liseleri ve daha fazlasını içerir.

İngilizce olmayan WordPress indirmeleri İngilizce’den daha fazladır

2014 yılında, İngilizce olmayan WordPress indirmeleri İngilizce sürümü aştı. Ve sonraki yıllarda WordPress, WordPress yönetici alanından dil paketleri yüklemeyi mümkün kıldı. 2016’nın son sürümünde, WordPress, bir WordPress sitesindeki kullanıcılar için dili değiştirme özelliğini ekledi.

WordPress 196 dilde mevcuttur

Strony internetowe WordPress çeviriine hızlı bir bakış, 196 yerel dilin onunla çevrildiğini gösteriyor. Toplam kullanılabilir dil sayısı 196’dır. WordPress’in hemen hemen her dilde kullanılabilir olmasının ne kadar süreceğini bilmiyoruz.

Pobierz zerowe motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie intexPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo