Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wordtune to współautor kierowany przez sztuczną inteligencję, który wspiera Twoje pisanie, czyniąc je bardziej przekonującym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wordtune to współautor kierowany przez sztuczną inteligencję, który wspiera Twoje pisanie, czyniąc je bardziej przekonującym

Obecnie duża część procesu pisania i redagowania odbywa się ręcznie i wymaga sprawdzenia i edycji ostatecznej kopii przed jej publikacją. Jeśli jesteś kreatywnym profesjonalistą, którego praca koncentruje się głównie na pisaniu, z pewnością znasz różnych asystentów pisania, którzy pojawili się w ciągu ostatnich kilku lat. Takie, które pomogą Ci naprawić rażące błędy gramatyczne i ortograficzne w kopii, aby uprościć proces edycji. Jednakże, choć narzędzia te dobrze sprawdzają się w przypadku edycji, nie oferują zbyt wiele w zakresie procesu pisania. Na szczęście dzięki sztucznej inteligencji i pojawieniu się zaawansowanych modeli językowych (NLP) zaczynamy widzieć narzędzia, które usprawniają proces pisania i pomagają skutecznie przekazać pomysł.

Jedną z takich ofert jest stosunkowo nowy produkt, który pozwala lepiej pisać i skuteczniej przekładać myśli na słowa. Narzędzie o nazwie Wordtune jest w istocie rozszerzeniem przeglądarek opartych na Chromium, wspomaganym przez sztuczną inteligencję, które zapewnia dostosowane do Twoich potrzeb sugestie słów i zdań w Twoim piśmie, aby było jasne i łatwe do zrozumienia.

Sprawdźmy Wordtune i dowiedzmy się, jak możesz włączyć go do swojego kreatywnego przepływu pracy, aby ulepszyć swoje treści.

Co to jest Wordtune?

Wordtune to narzędzie do pisania oparte na sztucznej inteligencji, które pomaga w procesie pisania, aby Twoje treści były bardziej przekonujące, efektowne, a jednocześnie łatwe do zrozumienia. Jest dostępny jako bezpłatne rozszerzenie przeglądarki dla przeglądarek opartych na Chromium i można je pobrać ze sklepu Chrome Web Store. Możesz zainstalować go w kompatybilnej przeglądarce i używać go podczas pisania na różnych platformach, takich jak Dokumenty Google, Arkusze, Gmail, FacebookI Twitteraby wymienić tylko kilka.

Jak działa Wordtune?

Opracowany przez AI21 Labs: startup współzałożony przez luminarzy sztucznej inteligencji z izraelskiego IDF, z siedzibą w Tel Awiwie w Izraelu, Wordtune wykorzystuje moc sztucznej inteligencji i modeli językowych, aby sugerować różne sposoby przekazywania wiadomości przy zachowaniu tej samej intencji. W tym celu usługa wykorzystuje niektóre najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP), przede wszystkim nowy rodzaj sieci neuronowych zwanych Transformersami oraz rozbudowane modele językowe, które mogą pochwalić się miliardami parametrów.

Rekommenderad:  Przykłady influencer marketingu dla Twojej firmy w 2023 roku

W tym względzie mamy już firmy takie jak Google i Microsoft, które wdrażają sieci neuronowe na potrzeby funkcji „inteligentnego tworzenia” i „sugestii przepisywania” odpowiednio w Gmailu i programie Word. Podobnie istnieje wiele GPT-3 narzędzia do copywritingu różnego rodzaju materiałów marketingowych, kampanii reklamowych, e-maili, a nawet wpisów na blogu.

Jednak w przeciwieństwie do któregokolwiek z nich, AI21 Labs przyjmuje w przypadku Wordtune zupełnie inne podejście. Według jednego z jego współzałożycieli system zastosowany w Wordtune to „”. Zasadniczo oznacza to, że to połączenie jest częścią systemu, który pozwala systemowi lepiej zrozumieć intencje wyrażone na piśmie.

Co oferuje Wordtune?

Worktune oferuje szereg funkcji pisania, które pomogą Ci ulepszyć treść pisaną i skuteczniej przekazać wiadomość. W zależności od planu, który subskrybujesz, otrzymujesz różne zestawy funkcjonalności. Aby jednak dać Ci wyobrażenie o tym, co możesz zrobić za pomocą tego narzędzia, oto zestawienie jego kluczowych funkcji.

1. Przepisać: pozwala wyrazić swoją intencję na różne sposoby. Aby to zrobić, Wordtune oferuje kilka różnych sugestii dotyczących przepisania pisemnego oświadczenia. Następnie możesz wybrać alternatywną sugestię, która najlepiej opisuje Twoje intencje i wybrać ją, aby zastąpić oryginalny tekst.

2. Inteligentna pasta: sprawia, że ​​integracja tekstu zewnętrznego z tekstem jest płynna i łatwa. Jeśli więc zajdzie potrzeba dodania do swojego tekstu tekstu z innego źródła, ta funkcja łączy wklejony tekst z tekstem w sposób spójny, dzięki czemu dokument brzmiał (i czytał się) naturalnie.

3. Propozycje: przedstawia alternatywne słowa, których możesz użyć zamiast słowa w swoim piśmie. Jeśli masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego słowa do wyrażenia swojej wiadomości, sugestie słów mogą Ci w tym pomóc, sugerując słowa, które naturalnie pasują do kontekstu Twojej wiadomości.

4. Wyszukiwarka słów: udostępnia różne opcje słów, których możesz użyć w zdaniu. Na przykład, jeśli angielski nie jest Twoim językiem ojczystym, możesz użyć tej funkcji, aby wprowadzić słowo podobne (do tego, co chcesz napisać), aby wyrazić swój pomysł, a Wordtune zastąpi je pasującym słowem.

Rekommenderad:  iOS 14.5 naprawił głupi błąd, który blokował wyszukiwanie w sieci zawierające słowo „azjatycki”

5. Przykłady: pobiera z Internetu zdania, które zawierają podobne sformułowania, jakie Ty użyłeś w swoim, aby rozwiać wątpliwości dotyczące swojego tekstu. Dzięki temu nie musisz się martwić, że w swoim piśmie użyjesz nieprawidłowych sformułowań.

Jakie platformy obsługuje Wordtune?

W chwili pisania tego posta Wordtune obsługuje internetowe wersje popularnych usług, takich jak Gmail, Dokumenty, Slack i Outlook, a także najpopularniejsze serwisy społecznościowe, takie jak Twitter I Facebook. Ponadto jest również dostępny do wykorzystania Facebook Komunikator, WhatsApp i Linkedin.

Przeczytaj także: Jak wytrenować stabilną sztuczną inteligencję dyfuzyjną za pomocą twarzy, aby tworzyć dzieła sztuki za pomocą DreamBooth

Jak korzystać z Wordtune’a?

Aby rozpocząć, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to odwiedzić stronę Sklep internetowy Chrome w przeglądarce opartej na Chromium i pobierz rozszerzenie Wordtune. Po zakończeniu upewnij się, że jest zainstalowany i włączony. Następnie udaj się do stronie Wordtune’a i załóż konto. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz skorzystać z bezpłatnego planu, aby poznać funkcjonalność w praktyce. Należy jednak pamiętać, że bezpłatna subskrypcja jest ograniczona tylko do dwóch funkcji: Przepisać I Propozycje. Tak więc z czasem, gdy przyzwyczaisz się do narzędzia i uznasz je za użyteczną pomoc w swojej pracy, możesz przejść na płatną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do wszystkich brakujących funkcjonalności.

Po skonfigurowaniu Wordtune w przeglądarce kliknij przycisk rozszerzenia (w menu przeglądarki na pasku narzędzi) i zaloguj się na swoje konto Wordtune.

Po ustawieniu wszystkiego możesz teraz rozpocząć korzystanie z usługi.

Aby skorzystać z Wordtune, najpierw przejdź do (obsługiwanej) usługi lub strony internetowej w przeglądarce opartej na Chromium. Teraz otwórz napisany fragment treści, który chcesz ulepszyć i zaznacz zdanie/słowo, które chcesz zmienić i uprościć. Gdy tylko to zrobisz, zobaczysz małe wyskakujące okienko przypominające pasek narzędzi, zawierające różne funkcje, takie jak Przepisać, Inteligentna pasta, Wyszukiwarka słów, PropozycjeI Przykłady. [.]

Rekommenderad:  Analiza indyjskiego przemysłu samochodowego

W ramach tych funkcji kliknij przycisk akcji, którą chcesz wykonać na wybranym słowie/zdaniu w swoim tekście. Teraz, w zależności od wybranej akcji, zobaczysz kilka alternatywnych sugestii dotyczących tego samego. Ponownie, spośród tych opcji wybierz tę, która Twoim zdaniem idealnie pasuje do Twojego tekstu i zastąpi równoważne słowo/zdanie w treści.

Plany cenowe Wordtune

Wordtune oferuje trzy poziomy subskrypcji: bezpłatny, premium i premium dla zespołów. Dzięki planowi Free masz dostęp do funkcji Sugestie i Przepisywanie, natomiast Premium (za $90,99 miesięcznie) oferuje cały zestaw funkcjonalności Wordtune. Wreszcie, jeśli prowadzisz firmę lub zespół składający się z pięciu lub więcej członków, możesz subskrybować plan Premium dla zespołów, którego ceny są dostępne na zapytanie.

Poza tym, jeśli dopiero zaczynasz, możesz korzystać z Wordtune i uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji za darmo za pomocą 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Wniosek

Jeśli jesteś osobą, której praca polega na pisaniu wielu e-maili, artykułów, postów w mediach społecznościowych i innego rodzaju treści, możesz wykorzystać możliwości przetwarzania języka w programie Wordtune na swoją korzyść i ulepszyć swój tekst, aby skuteczniej przekazać swój pomysł . Powiedziawszy to, mimo że bezpłatna subskrypcja oferuje tylko dwie funkcje, naszym zdaniem nadal wystarczy poprawić swój tekst, aby był atrakcyjny i łatwy do zrozumienia.

Sprawdź Wordtune’a