Wprowadzenie PUBG Mobile India nieuchronne, pobieranie APK już wkrótce | PUBG Mobile Indie APK

Na początku tego roku rząd Indii (GOI) zakazał najpopularniejszej gry Battle Royale PUBG Mobile. Później oferta została usunięta z Androida z Google Play Store, a Apple sklep z aplikacjami. GOI zbanował również kilka innych chińskich aplikacji ze względów bezpieczeństwa i prywatności. Powodem zablokowania PUBG Mobile jest wyłącznie chiński deweloper Tencent.

Chociaż gra pierwotnie należy do Korei Południowej, w szczególności PUBG Mobile jest rozwijane i zarządzane przez Tencent Gaming. Po zakazie coon PUBG Corp. rozpoczął strategię wyjścia Tencent, aby ponownie uruchomić grę w Indiach. Na szczęście programiści znaleźli sposób i wkrótce PUBG Mobile ponownie uruchamia się jako PUBG India tylko na rynek indyjski.

Właściwie już jutro, a nawet wcześniej. Rejestracja wstępna również rozpocznie się wkrótce Google Play Store lub Apple Sklep z aplikacjami. Dzięki temu zostaną powiadomieni, kiedy gra będzie dostępna do pobrania. Nie wspominając o tym, że nadal możesz grać w globalną wersję PUBG Mobile na dowolnym smartfonie z Androidem. Możesz pobrać najnowszą wersję PUBG Mobile 1.1 APK tutaj.

Data premiery PUBG Mobile India, szczegóły uruchomienia, pobieranie APK i nie tylko

Twórcy PUBG Mobile, KRAFTON, nawiązali współpracę z firmą Microsoft i będą korzystać z usługi hostingu w chmurze Azure, aby wprowadzić PUBG Mobile do Indii. KRAFTON obecnie składa się z PUBG Corporation, Bluehole, Striking Distance Studios, PNIX i Delusion.

Krafton, właściciel PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), w oficjalnym komunikat prasowy powiedział, że będzie używać Microsoft Azure do hostowania swoich gier na PC, konsolach oraz PUBG Mobile. Współpraca zapewni poszanowanie praw do prywatności, a odpowiednie oprogramowanie będzie w pełni zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami.

-KRAFTON, Inc. ogłosił dzisiaj, że współpracuje z Microsoft Azure w celu hostowania swojego portfolio produktów wieloplatformowych. Umowa obejmie produkty bezpośrednio obsługiwane przez firmę i jej spółki zależne, w tym grę wieloosobową PUBG Corporation PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) na PC i konsole, a także PUBG MOBILE. Azure to publiczna usługa przetwarzania w chmurze firmy Microsoft, która umożliwia twórcom gier tworzenie, uruchamianie i rozwijanie swoich gier na skalę globalną.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić bezpieczeństwo danych, KRAFTON będzie współpracować z firmą Microsoft nad wprowadzeniem procesu weryfikacji, aby zapewnić, że przechowywanie danych osobowych jej graczy jest zgodne ze wszystkimi odpowiednimi wymaganiami na terytoriach, na których KRAFTON i jej spółki zależne prowadzą usługi związane z grami.

Firma zapowiedziała też, że zainwestuje w Indiach 100 mln dolarów. To również wygeneruje zatrudnienie. Jest to jedna z największych inwestycji koreańskich marek w kraju, jeśli wykluczymy produkcję.

Zgodnie z raportami użytkownicy nie stracą żadnego ze swoich bieżących postępów ani żadnych danych w grze PUBG Mobile. W rzeczywistości wszystkie dane zostaną przeniesione z wersji globalnej do nowej gry PUBG Mobile India. W ten sposób wszyscy, którzy kupili elitarną przepustkę, nie stracą jej, a ich osiągnięcia i inne postępy w grze zostaną przywrócone.

W przeciwieństwie do szumu związanego z premierą, krążą plotki mówiące, że PUBG nie może zostać uruchomiony w Indiach bez zgody rządu indyjskiego. Więc obecnie jest to stan dylematu i dość sceptycznie nastawiony do premiery.