WPS WPA Tester Premium Apk Pobierz (BEZPŁATNIE) 2021

Dzisiaj udostępnię link do pobrania Tester WPS WPA Premium Apk dla Android. W dzisiejszych czasach Internetu można znaleźć wiele sieci Wi-Fi wokół siebie. A te sieci Wi-Fi mogą oferować niezawodne i szybkie połączenie internetowe.

WPS WPA Tester Premium APK

Ale większość z tych sieci jest chroniona hasłem dla sieci bezpieczeństwo. W rezultacie nie możesz się z nimi połączyć bez zapisania hasła na urządzeniu z Androidem. Z tego powodu zamiast tego musisz korzystać z mobilnego połączenia internetowego.

Niestety mobilne połączenie danych nie zapewnia tak dobrych wrażeń jak sieć Wi-Fi. Wielu użytkowników Androida chciałoby połączyć się z jedną z tych sieci Wi-Fi, aby uzyskać znacznie lepszy internet połączenie.

Na szczęście możesz rozwiązać ten problem i prawdopodobnie połączyć się z niektórymi sieciami Wi-Fi za pomocą urządzenia z Androidem. Jest to możliwe za pomocą WPS WPA Tester Premium APK dla smartphones.

Jest to zasadniczo aplikacja zabezpieczająca sieć, która służy do testowania bezpieczeństwa sieci Wi-Fi. Ale możesz go również użyć do uzyskania haseł różnych Połączenia Wi-Fi wokół Ciebie za pomocą urządzenia z Androidem.

Oferuje również różne inne funkcje, które mogą być przydatne podczas łamania sieci Wi-Fi, jak zobaczysz w dalszej części tego artykułu. A dzisiaj jestem tutaj, aby pokazać, jak pobrać Aplikacja premium WPS WPA Tester na urządzeniu z Androidem.

Znajdziesz również pełny szczegółowy przewodnik instalacji dotyczący instalacji WPS WPA Tester Apk na urządzeniu z Androidem. Jeśli więc chcesz uzyskać dostęp do różnych sieci Wi-Fi wokół Ciebie, pozostań z nami do końca. również udostępniłem Wi-Fi Zabij Apk dla Android.

Co to jest pakiet APK WPS WPA Tester Premium?

WPS WPA Tester to aplikacja na Androida stworzona dla tych, którzy dużo wiedzą o sieciach bezprzewodowych. Jest to zasadniczo aplikacja do testowania sieci, która może działać na urządzeniach z Androidem, jak można się spodziewać po jej nazwie. To używa dostęp roota na smartfonie, aby pokazać wszystkie szczegóły sieci Wi-Fi wokół Ciebie.

WPS WPA Tester aplikacji Premium

Ale możesz również użyć go do przetestowania bezpieczeństwa swojej sieci Wi-Fi i tego, czy jest bezpieczna przed atakami, czy nie. W rezultacie oferuje funkcję hakowania Wi-Fi bezpośrednio na twoim Urządzenie z Androidem. Chociaż ta opcja ma być używana we własnych sieciach Wi-Fi, możesz jej również użyć do uzyskania dostępu i łączenia się z innymi sieciami Wi-Fi w pobliżu.

W rezultacie, jeśli korzystasz z pakietu APK WPS WPA Tester Premium, zawsze będziesz mieć do dyspozycji szybki i niezawodny Internet. Co więcej, mimo że jest to narzędzie do testowania, jest dość łatwy w użyciu.

Prawie wszyscy użytkownicy Androida mogą używać tej aplikacji do uzyskiwania dostępu do chronionych hasłem sieci Wi-Fi. Ma nawet różne inne funkcje dla użytkownika, które mogą być przydatne na wiele sposobów.

W dalszej części tego artykułu możesz dowiedzieć się więcej o pełnym Detale głównych funkcji i opcji oferowanych przez aplikację WPS WPA Tester Premium. Ale ogólnie, jest to świetna aplikacja do testowania sieci Wi-Fi za pomocą urządzenia z systemem Android.

Nazwa aplikacji WPS WPA Tester Premium APK
Rozmiar 9.64 MB
Wersja 4.1
Pliki do pobrania 8M+
Ostatnio zaktualizowany sierpień, 2021
Deweloper Sangiorgi Srl
Wymagany system operacyjny Android 4.1+

Pobierz WPS WPA Tester Premium APK dla Androida

Teraz, gdy wiesz już dużo o pakiecie APK WPS WPA Tester Premium, prawdopodobnie chcesz go od razu wypróbować na swoim urządzeniu mobilnym. Ale niestety nie można go pobrać z Google Play Store.

Nie znajdziesz żadnych aplikacji wykorzystujących exploity na Google Play Store ze względu na jego politykę. W rezultacie musisz pobrać i zainstalować tę aplikację przez sideloading na swoim urządzeniu z Androidem. Mówiąc prościej, musisz pobrać i zainstalować pakiet APK WPS WPA Tester Premium na swoim urządzeniu z Androidem.

Pobierać

A jeśli kiedykolwiek zainstalowałeś plik APK na swoim urządzeniu z Androidem, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Ale ponieważ aplikacja WPS WPA Tester Premium jest dość popularna, wiele wersji jest do dyspozycji tam. W związku z tym możesz zainstalować starsze wersje tej aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem.

WPS WPA Tester Premium APK

A starsze wersje aplikacji nie mają wszystkich najnowszych funkcji i funkcji. Nie tylko to, ale jeśli pobierzesz tę aplikację z nieznane źródła, może to powodować problemy z bezpieczeństwem. Ponadto, ponieważ ta aplikacja korzysta z uprawnień administratora na smartfonie, zainstalowanie złośliwej wersji aplikacji może być katastrofalne.

Dlatego jeśli chcesz pobrać WPS WPA Tester Premium APK plik, powinieneś go pobrać z naszego bezpiecznego łącza. Możesz też skorzystać z powyższego linku do pobrania, aby pobrać aplikację WPS WPA Tester.

Jak zainstalować WPS WPA Tester Premium na Androidzie?

Po pobraniu pliku APK WPS WPA Tester Premium na urządzenie z Androidem możesz zainstalować go na swoim urządzeniu. Cały proces instalacji tej aplikacji jest dość prosty i podobny do innych aplikacji.

A jeśli znasz Androida, nie powinieneś mieć żadnych problemów podczas instalowania tej aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem. Chociaż jest to aplikacja do testowania sieci, która korzysta z uprawnień administratora, początkowa konfiguracja jest nieco różne z innych aplikacji.

Nie tylko to, ale jeśli nigdy wcześniej nie instalowałeś pliku APK na swoim urządzeniu z Androidem, możesz napotkać problemy. To dlatego, że przez domyślny, Android nie pozwala swoim użytkownikom na instalowanie żadnych plików APK. Dzięki temu nie zainstalujesz złośliwych aplikacji na swoim urządzeniu.

Dlatego najpierw musisz włączyć instalację aplikacji nieznanych źródeł na swoim urządzeniu z Androidem. Gdy to zrobisz, możesz zainstalować pakiet APK WPS WPA Tester Premium bez żadnych problemów. Możesz również zrobić to samo na swoim urządzeniu z Androidem, wykonując kolejno podane czynności:

Krok-1:

Najpierw przejdź do aplikacji Ustawienia na urządzeniu z Androidem i otwórz opcje zabezpieczeń. Tutaj przewiń w dół lub użyj opcji wyszukiwania, aby zlokalizować opcję Nieznane źródła. Po znalezieniu tej opcji włącz ją, aby zainstalować pliki APK na urządzeniu z Androidem. Możesz teraz zainstalować dowolny plik APK na swoim smartfonie.

WPS WPA Tester Premium APK

Krok-2:

Czas otworzyć dowolną aplikację eksploratora plików. Teraz otwórz folder Pobrane w pamięci wewnętrznej smartfona. A następnie znajdź i otwórz pobrany wcześniej plik APK.

Tester WPS WPA Premium

Krok-3:

Następnie zezwól na wszystkie wymagane uprawnienia dla tej aplikacji, aby rozpocząć proces instalacji. Zostanie pomyślnie zainstalowany na twoim urządzeniu w ciągu kilku sekund.

Tester WPS WPA apk

Krok-4:

Wreszcie, gdy ta aplikacja zostanie pomyślnie zainstalowana, otwórz ją na swoim urządzeniu z Androidem. Po otwarciu przyznaj mu dostęp do roota i wszystkie inne wymagane uprawnienia. Następnie możesz zacząć używać go do hakowania sieci Wi-Fi wokół ciebie za pomocą urządzenia z Androidem.

WPS WPA Tester Premium apk za darmo

Funkcje aplikacji WPS WPA Tester Premium

WPS WPA Tester Premium APK oferuje wiele przydatnych cechy i opcje dla swoich użytkowników. A te mogą być przydatne na różne sposoby przy łamaniu bezpieczeństwa sieci Wi-Fi. Jak można się spodziewać, korzystanie z tej aplikacji na Androidzie jest dość łatwe.

Pozwala uzyskać dostęp do sieci chronionych za pomocą protokołu WPS. Działa jednak głównie z routerami Wi-Fi, które są stare i używają przestarzałych protokołów bezpieczeństwa. Poza tym ta aplikacja ma świetny interfejs użytkownika dla swoich użytkowników. Dlatego sprawia, że ​​ta aplikacja jest całkiem dobra i nowoczesna, gdy porównasz ją z innymi konkurencyjnymi aplikacjami. Interfejs użytkownika tej aplikacji sprawia, że ​​jest ona dość łatwa w użyciu. W rezultacie, jeśli jesteś nowy w tej aplikacji, możesz się do niej przyzwyczaić w mgnieniu oka.Oprócz tego możesz również monitorować swoje sieci Wi-Fi. Dlatego można go wykorzystać do optymalizacji połączenia pod kątem maksymalnego możliwego zasięgu.

Koniecznie przeczytaj: aplikacja SB Game Hacker

Wniosek

Cóż, mam nadzieję, że możesz teraz łączyć się z sieciami Wi-Fi wokół ciebie za pomocą WPS WPA Tester Premium APK na urządzeniu z Androidem. Jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, możesz pobrać plik APK, korzystając z bezpośredniego linku podanego w tym artykule.

Z pomocą mojego samouczka instalacji możesz łatwo zainstalować tę aplikację na swoim smartfonie. Oprócz tego wszystkie funkcje i opcje oferowane przez aplikację WPS WPA Tester Premium są również obecne w tym artykule.

Mogą być bardzo przydatne na wiele sposobów, podczas gdy złączony do różnych sieci Wi-Fi na urządzeniu z systemem Android. Jeśli masz jakieś pytania, daj mi znać w komentarzach poniżej. Czekajcie na więcej aktualizacji.