WPSApp Pro v1.6.44 [Patched] [Latest]

WPSApp Pro v1.6.44 [Patched] [Latest] 1

WPSApp Pro jest wersja bez reklam WPSApp sprawdza bezpieczeństwo sieci za pomocą protokołu WPS.

Ten protokół umożliwia połączenie z siecią Wi-Fi za pomocą 8- cyfrowy numer pin, który zwykle jest wstępnie zdefiniowany w routerze, problem polega na tym, że pin wielu routerów różnych firm jest znany lub zna sposób jego obliczania.

Ta aplikacja używa tych pinów do próby połączenia i sprawdzenia, czy sieć jest podatna na ataki. Implementuje kilka znanych algorytmów do generowania pinów i kilka domyślnych pinów. Oblicza również domyślny klucz dla niektórych routerów i umożliwia przeglądanie haseł WiFi przechowywanych na urządzeniu.

Użycie jest bardzo proste, podczas skanowania sieci wokół nas zobaczysz sieci z czerwonym krzyżem, są to sieci „bezpieczne”, wyłączyły protokół WPS, a domyślne hasło jest nieznane.

Te, które pojawiają się ze znakiem zapytania, włączyły protokół WPS, ale pin nie jest znany, w tym przypadku aplikacja pozwala przetestować najczęściej.

Wreszcie osoby z zielonym ptaszkiem są najbardziej narażone na atak, mają włączony protokół WPS i pin połączenia jest znany. Może być również tak, że router ma wyłączoną funkcję WPS, ale hasło jest znane, w tym przypadku pojawia się również na zielono i można je podłączyć do klucza.

Aby uzyskać połączenie pin, musisz być użytkownikiem root w wersji mniejszej niż Android 5.0 Wersje (Lollipop). Zaletą bycia ROOT jest to, że możesz pokazać hasło sieciowe, jeśli połączenie pinowe zakończy się powodzeniem, my to zrobimy, w przeciwnym razie połączysz się z siecią, ale nie będziesz mógł jej pokazać. Każda funkcja zostanie włączona lub wyłączona w zależności od sytuacji każdego terminala.

OGŁOSZENIE: Nie wszystkie sieci są podatne na ataki, a pojawienie się sieci jako takiej nie gwarantuje w 100%, że kilka firm zaktualizowało oprogramowanie wewnętrzne swoich routerów, aby naprawić błąd.

WYPRÓBUJ W SWOJEJ SIECI, A JEŚLI JESTEŚ WRAŻLIWY … ZROBISZ TO. Wyłącz WPS i zmień hasło, aby uzyskać mocne i spersonalizowane.

NIE JESTEM ODPOWIEDZIALNY ZA JAKIEKOLWIEK NIEPRAWDOPODOBIEŃSTWO, WPROWADZENIE DO SIECI ZAGRANICZNYCH JEST ZGODNE Z PRAWEM.

Niektóre modele Samsung używają szyfrowania i nie wyświetlają prawdziwych haseł, pokazują długą serię cyfr szesnastkowych. Poszukaj informacji w Internecie lub skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz wiedzieć, jak je odszyfrować.

Zanim ocenisz, zapoznaj się z działaniem aplikacji.

OSTRZEŻENIE: Uwaga na kopie tej aplikacji wykryte w Google Play, mogą być niebezpieczne.

Wyślij dowolną propozycję, błąd lub komentarz do [email protected], dzięki.

CO NOWEGO

v1.6.7
– Dodano obliczanie pinów offline.
– Dodano algorytm Belkin (wymaga rootowania).
– Dodano nowe szpilki.
– Dokładniejsze wyszukiwanie hostów.
– Zaktualizowano bazę danych dostawców.
– Korekta kilku błędów.
– Kilka ulepszeń.

Ta aplikacja NIE MA reklam

Zrzuty ekranu

  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro
  • Zrzut ekranu WPSApp Pro

Pliki do pobrania

WPSApp Pro v1.6.44 [Patched] / Lustro

Starsza wersja

WPSApp Pro v1.6.39 [Patched] / Lustro

WPSApp Pro v1.6.38 [Patched] / Lustro