Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wróć do podstaw dzięki tym 10 wskazówkom dotyczącym ulepszania małych firm

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wróć do podstaw dzięki tym 10 wskazówkom dotyczącym ulepszania małych firm

Prowadzenie firmy może być skomplikowane. Łatwo jest ugrzęznąć w szczegółach i zapomnieć o podstawowych strategiach, które cię tam doprowadziły. Jednak pozostawanie silnym w tych obszarach jest koniecznością, o czym mogą poświadczyć członkowie internetowej społeczności małych firm. Zapoznaj się z ich najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi powrotu do podstaw na poniższej liście.Zacznij korzystać z Google Analytics 4

Google Analytics jest niezbędnym narzędziem dla firm, które pozwala poznać ich użytkowników online. Nawet dla firm, które znają podstawową platformę, istnieje nowa opcja do zapoznania się. W tym poście w wyszukiwarce, Colleen Harris przemija jak to wykorzystać w swojej firmie.

Pomóż swojemu zespołowi skutecznie się komunikować

Efektywna komunikacja w zespole jest koniecznością dla każdej małej firmy. To właśnie umożliwia Twoim pracownikom współpracę i efektywne wykonywanie własnych zadań. Dlatego ważne jest, aby dać im narzędzia i instrukcje potrzebne do odniesienia sukcesu. Dowiedz się więcej z tego posta Biz Epic autorstwa Ivana Widjayi.

Śledź hashtagi w mediach społecznościowych

Hashtagi są często używane w mediach społecznościowych, aby uzyskać widoczność podczas omawiania określonego tematu. Ale jeśli chcesz w pełni wykorzystać tę strategię, potrzebujesz możliwości ich śledzenia. Shane’a Barkera Akcje cztery strategie w tym poście Pixel Productions. I członków BizSugar oferowany dodatkowe przemyślenia tutaj.

Oczaruj klientów swoją usługą

Każdy właściciel firmy rozumie, jak ważna jest obsługa klienta. Ale nie wystarczy po prostu zapewnić dobrą obsługę. Zamiast tego chcesz naprawdę oczarować klientów. Marcina Zwillinga Detale jak to zrobić w tym poście Startup Professionals Musings.

Stwórz mocny brief kreatywny

Silna kreatywna kopia i materiały mogą przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Ale zanim będziesz mógł stworzyć te przedmioty, potrzebujesz krótkiego opisu opisującego Twoją misję i styl. Megan Devin eksploruje tę koncepcję w tym poście UpCity.

Rekommenderad:  Cisco, AppleAon i Allianz pracują nad ochroną małych firm przed cyberatakami

Zamień potencjalnych klientów w klientów dzięki wysokiej jakości sekwencji wiadomości e-mail

Przyciąganie potencjalnych klientów jest ważne dla rozwoju małej firmy. Ale nie będziesz w stanie osiągnąć swoich celów bez przekształcenia tych potencjalnych klientów w prawdziwych klientów. Sprawdź ten post Social Media Examiner autorstwa Dany Malstaff, aby dowiedzieć się, jak to zrobić za pomocą sekwencji e-maili.

Poznaj podstawy e-mail marketingu

E-mail marketing jest jednym z elementów składowych każdej skutecznej strategii marketingowej. Właściciele firm o ugruntowanej pozycji rozumieją znaczenie. Ale nowi przedsiębiorcy mogą się jeszcze trochę nauczyć. Widzieć przewodnik w tym poście GetResponse autorstwa Irka Klimczaka.

Bądź na bieżąco z trendami biznesowymi

Trendy w świecie biznesu nieustannie się zmieniają. Chociaż każdy konkretny trend może nie mieć dramatycznego wpływu na Twoją firmę, ogólne nadążanie za zmianami może. W tym poście dotyczącym marketingu na taśmie klejącej, John Jantsch listy niektóre z trendów, które mogą mieć wpływ na małe firmy w 2021 r.

Odkryj popularne tematy

Na mniejszym poziomie popularne tematy mogą pomóc w wymyśleniu treści na najbliższą przyszłość. Jak więc określić, jakie tematy warto omówić? Kristi Hines wyjaśnia w tym poście. Oraz członków społeczności BizSugar nurkować w dalej tutaj.

Zapoznaj się z funkcjami Google Moja Firma

Usługa Google Moja Firma jest niezbędna, aby firmy mogły docierać do klientów online. Usługa niedawno zaktualizowała niektóre ze swoich funkcji. Jamie Pitman z Bright Local Detale niektóre z nich tutaj, abyś mógł w pełni wykorzystać platformę.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.