Wskazówka: Czy używasz najnowszej wersji WhatsApp? Zobacz, jak możesz to wiedzieć

WhatsApp był w stanie przynieść wiadomości w bardzo wysokim tempie. Jeśli niektóre stopniowo się pojawiają, inne nie oczekują, wybuchają i podbijają użytkowników w całości.

Oczywiście, aby nadążyć za tym tempem, zawsze musi być zainstalowana najnowsza wersja WhatsApp. Ponieważ sklepy z aplikacjami nie zawsze ci to pokazują, nie jest łatwo wiedzieć, czy mają odpowiednią wersję. Oto jak możesz to wiedzieć.

Aplikacje WhatsApp aktualizują wiadomości

Masz najnowszą wersję WhatsApp?

Niezależnie od tego, czy na Androidzie, czy na iOS, WhatsApp zyskał wiele nowości. Mają one na celu aktualizację i usprawnienie korzystania z usługi. Wszystko pochodzi z częstymi aktualizacjami i jest natychmiast dostępne dla wszystkich.

Oczywiście nadążanie za tym tempem aktualizacji nie zawsze jest proste. Jesteśmy zależni od sklepów z aplikacjami i tego, jak szybko oferują nam te nowe wersje. Aby potwierdzić, że masz najnowszą wersję WhatsApp, musisz najpierw otworzyć menu aplikacji.

Aplikacje WhatsApp aktualizują wiadomości Aplikacje WhatsApp aktualizują wiadomości

Sprawdź dostępność aktualizacji

Powinni wybrać opcję Definicje do przodu. Następnie z listy obecnych opcji musisz wybrać ostatnią obecną opcję. Jest w menu Pomoc kto znajdzie kolejne kroki do wykonania w tym procesie.

Potem szturchaj Informacje i uzyskaj do niego dostęp. Wewnątrz wyraźnie widać numer zainstalowanej wersji WhatsApp. Ta wartość służy wyłącznie do celów informacyjnych i kontrolnych.

Aplikacje WhatsApp aktualizują wiadomości Aplikacje WhatsApp aktualizują wiadomości

Proces, który można powtórzyć z innymi aplikacjami.

Przy obecnym numerze potwierdzą później, co jest uruchamiane przez zespół WhatsApp. Następnie uzyskują dostęp www.whatsapp.com/android i potwierdź wydaną wersję. Jeśli jest inaczej, poszukaj aktualizacji w sistema operativo.

Należy pamiętać, że nowe wersje nie zawsze są natychmiast dostępne dla wszystkich użytkowników. W razie potrzeby powinni nalegać na sklep, dopóki nowa wersja nie zostanie przedstawiona do instalacji. Kolejnym logicznym krokiem jest niezaprzeczalnie aktualizacja.