Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: czy wiesz, jak długo działa Twój smartfon z Androidem?

Android to sistema bardzo modułowa i z dużą ilością dostępnych informacji dla użytkowników. Z łatwością uzyskujemy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, niezależnie od tego, czy chodzi o sistema lub o aplikacjach, które są obecne i gotowe do użycia.

To, do czego mają dostęp, to dedykowane informacje o smartfonie użytkownika. Jest to zróżnicowane i przydatne, sprowadzające się do szczegółów wskazywania czasu podłączenia smartfona. Właśnie na tej ostatniej informacji skupimy się dzisiaj.

czas androida na smartfonie

Na Androidzie dostępnych jest wiele informacji, gotowych do wykorzystania i wykorzystania przez użytkowników. O sistema z Google ma te uporządkowane dane i dostępne w obszarze ustawień, będąc prostym i szybkim dostępem.

Coś, co może być przydatne i pomóc użytkownikom zrozumieć korzystanie ze smartfona, to wiedza, jak długo to trwa. Wypada z informacji o użytkowaniu, ale informuje, kiedy został zresetowany.

czas androida na smartfonie

czas androida na smartfonie

Aby uzyskać te informacje, muszą zacząć od otwarcia samych ustawień Androida. Aby to zrobić, po prostu kliknij dedykowaną ikonę, aby uzyskać dostęp do tego obszaru. Następnie powinni przejrzeć listę opcji, aż na końcu znajdą opcję Ustawienia sistema.

Następnie w tym obszarze zejdź w dół, aż znajdziesz opcję Status. Należy to otworzyć, aby dotrzeć do pożądanych informacji, które będą teraz dostępne dla wszystkich użytkowników, którzy mają dostęp do smartfona.

czas androida na smartfonie

czas androida na smartfonie

Na końcu, w obszarze Czas pracy, znajdziesz to, czego szukasz. Spowoduje to natychmiastowe wyświetlenie czasu, jaki upłynął od zresetowania smartfona, z czasem podanym w godzinach, minutach i sekundach. Czas przeszły nie pokaże dni, a użytkownik musi w razie potrzeby wykonać obliczenia w tym formacie.

W ten prosty sposób mogą zapoznać się z informacjami o czasie połączenia Androida. Smartfon ustawi tę wartość na zero za każdym razem, gdy zostanie uruchomiony, użytkownik musi po prostu sprawdzić dane w dowolnym momencie.