Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: dowiedz się, jak ukończyć aplikację na smartfonie z systemem Android

Zarządzanie aplikacjami na Androida jest w pełni zautomatyzowane i nie wymaga kontroli użytkownika. Mimo to czasami konieczne jest zamknięcie aplikacji, aby nie działała i nie wpływała na sistema operativo.

W rzeczywistości jest to prosty proces, który może wykonać każdy użytkownik. Będzie używany w określonych godzinach i tylko wtedy, gdy będzie naprawdę potrzebny.

Problemy z zakończeniem aplikacji na Androida

Użytkownicy Androida nie muszą ciągle zamykać aplikacji, z których korzystają na swoim sistema operativo. Po prostu wyślij go w tło, aby wstrzymać i działać tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebny do zebrania nowych danych.

Mimo to czasami użytkownicy mogą potrzebować zamknąć aplikację. to może być zużywają zbyt wiele zasobów, musi być wyłączony lub po prostu użytkownik nie chce, aby był aktywny z różnych powodów.

Aby to osiągnąć, użytkownicy muszą otworzyć aplikację Ustawienia, a następnie przejrzeć listę opcji wpisu Aplikacje. Następnie powinni przejść do opcji Zarządzaj aplikacjami, przechodząc do listy aplikacji, które są aktualnie uruchomione.

Mogą przeglądać listę ręcznie lub, jeśli wolą, mogą napisać nazwę aplikacji, którą chcą ukończyć na Androidzie. Po znalezieniu żądanej aplikacji wystarczy kliknąć nazwę, aby uzyskać dostęp do kolejnych potrzebnych opcji.

W tym nowym obszarze wystarczy znaleźć przycisk wymuszenia zatrzymania, który może znajdować się w dolnym obszarze lub w opcji w wyświetlonym menu. Gdy zdecydujesz się zamknąć aplikację, zostanie wyświetlony komunikat wskazujący, że może to spowodować potencjalne problemy. Muszą nacisnąć przycisk OK.

W ten sposób możesz zakończyć aplikację na Androidzie. Jeśli chcesz, aby któryś z nich nie powodował problemów, wykonaj następujące kroki. Pamiętaj, że nie musisz stale wykonywać tego kroku, jest on używany tylko w określonych i wyjątkowych momentach.