Wskazówka: dowiedz się, jak zainstalować i korzystać z nowych gier oferowanych użytkownikom przez Netflix

W procesie odnawiania i rozwoju Netflix stworzył nowe funkcje, które są bardzo przyjemne dla użytkowników. Jest to sposób, w jaki usługa przesyłania strumieniowego filmów i seriali utrzymuje użytkowników na swojej platformie.

Jeden z najnowszych wprowadza na urządzenia mobilne coś, co już mieli. Mówimy o grach, do których można teraz uzyskać bezpośredni dostęp w serwisie Netflix, ponieważ są one bardzo proste w instalacji i obsłudze. Zobacz, jak szybko możesz to zrobić.

Gry Netflix Sklep Play Użytkownicy App Store

Spośród wielu funkcji oferowanych przez smartfony, gry znajdują się na samym szczycie. Ta rozrywka jest dostępna dla każdego, dzięki prawie nieskończonej gamie propozycji zarówno w Play Store, jak i App Store.

Jak zainstalować nowe gry na Netflix

Tak więc nowość gier na Netflix sprawiła, że ​​wielu użytkowników zastanawiało się, dlaczego mieliby korzystać z tych gier. Odpowiedź polega na zbliżeniu ich do tematów ich filmów i seriali, do których można uzyskać dostęp w nowej zakładce Gry.

W środku znajdziesz listę (kilku) dostępnych gier, a także inną zawartość. Wszystko, co muszą zrobić, to wybrać tę, którą chcą, zaakceptować dostęp do Sklepu Play lub App Store, a następnie w ramach nich wykonać normalną instalację wybranej gry, tak jakby była to jakakolwiek inna aplikacja.

Jak znaleźć i wykorzystać te nowe propozycje

Po instalacji i za każdym razem, gdy chcesz zagrać, wystarczy wrócić do karty Gry w aplikacji Netflix. Tutaj zobaczysz dostępne gry, bez wskazania, które z nich są faktycznie zainstalowane.

Przy wyborze gry, jeśli jest ona zainstalowana w serwisie Netflix, zostaną wyświetlone informacje o niej. Wszystko, co muszą zrobić, to kliknąć Graj i natychmiast zostaną poproszeni o potwierdzenie konta użytkownika w celu weryfikacji wieku. Po tym są w grze i mogą się cieszyć.

Z pewnością nie będzie to specjalność Netflixa, ale daje użytkownikom trochę więcej rozproszenia i ekscytacji. Gry nie są skomplikowane, ale są idealne, aby użytkownik był rozproszony i dobrze się bawił.