Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: dowiedz się, jak zamazać podgląd otwartych aplikacji na Xiaomi MIUI

Jak każda inna wersja Androida, MIUI Xiaomi pozwala użytkownikom zobaczyć, które aplikacje są otwarte i działają w tle. W ten sposób mogą przełączać się między różnymi używanymi aplikacjami.

Oczywiście Xiaomi chciało ulepszyć swoją personalizację i dlatego postanowiło dać jej jeszcze więcej możliwości. Oprócz wyświetlania tych podglądów, MIUI pozwala również zamazać tę prezentację, a tym samym zapewnić użytkownikom większą prywatność.

rozmycie podglądów aplikacji MIUI Xiaomi

Xiaomi daje swojemu MIUI zestaw ulepszeń, których Android nie ma natywnie. Ulepszenia przenoszą tę warstwę dostosowywania na nowy poziom i mogą oferować jeszcze więcej funkcji użytkownikom smartphones.

Jedną ze zmian, które Xiami wprowadził w MIUI, była możliwość rozmycia podglądów otwartych aplikacji. Dzięki tej funkcji, nawet jeśli ktoś patrzy na ekran użytkownika, nigdy nie zobaczy, jakie aplikacje są obecne i pokazują. Prywatność i bezpieczeństwo przychodzą naturalnie.

Tę funkcję można aktywować dla każdej aplikacji znajdującej się w izolacji, a tym samym zamazać podglądy. Otwórz Ustawienia Xiaomi MIUI, a następnie wybierz opcję Aplikacje. Wewnątrz powinieneś wybrać Zarządzaj aplikacjami.

Tutaj w środku znajdziesz listę aplikacji zainstalowanych na twoim smartfonie. Dla każdego z tych, którzy chcą zamazać podglądy, będą musieli go wybrać, a następnie przejść do końca, do opcji podglądu aplikacji rozmycia.

Zostanie wyłączony i wystarczy od razu go włączyć. Następnie mogą zobaczyć, jak wyglądają podglądy otwartych aplikacji, przy czym wybrane są rozmyte, a przez to niewidoczne dla zewnętrznych oczu.

Jest to prosta opcja, którą można i należy włączyć w MIUI, aby zapewnić większą prywatność. Chronione przed oczami innych, aplikacje na Xiaomi będą mogły być używane bez obawy, że zostaną szpiegowane i zobaczone przez tych, których to nie obchodzi.