Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: gdzie są twoje hasła w Androidzie? Są łatwe do znalezienia i użycia.

Bezpieczeństwo Androida i usługi Google są ze sobą bardzo organicznie powiązane. Ponieważ wszystko jest oferowane przez tę samą firmę, normalne jest, że taki związek ma miejsce i że z czasem użytkownicy przyzwyczajają się do tego dzielenia się i związku.

Ze względu na dużą zależność od haseł dostępu do usług internetowych ważne jest posiadanie większej ilości informacji. W ten sposób ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajdują się hasła w systemie Android, aby z nich korzystać, a nawet je edytować lub usuwać.

hasła Android Google Chrome Internet

W Androidzie wszystko kręci się wokół Google i jego usług. Jest to naturalny związek, który przez lata działał bardzo skutecznie i pożytecznie, dzięki czemu sistema najczęściej używane i co znajduje się w większości smartphones.

Aby przyjrzeć się bezpieczeństwu, Google zdecydował się również zintegrować własną ofertę i ma ją w Chrome niezbędne narzędzie. To tutaj wszystko jest skoncentrowane, a użytkownicy mogą z niego korzystać, aby uzyskać dostęp lub po prostu zarządzać swoimi hasłami w prosty i szybki sposób.

Aby to zrobić, użytkownicy muszą najpierw otworzyć Chrome. Wewnątrz musisz otworzyć menu główne tej przeglądarki Google, klikając 3 punkty obecne w prawym górnym rogu tej aplikacji.

W wyświetlonym menu po prostu otwórz opcję Ustawienia, aby mieć dostęp do opcji, których szukasz. Na nowej liście, która się pojawi, musisz wybrać opcję Hasła, aby mieć dostęp do listy zarejestrowanych nazw użytkowników i haseł.

Każdy z nich można otworzyć i konsultować. Wystarczy kliknąć żądany wpis, a zostanie on wyświetlony. Wewnątrz możesz skopiować lub wyświetlić te dane bezpośrednio w tym interfejsie. Jeśli chcesz, możesz przejść dalej i edytować lub usunąć te hasła.

W ten prosty i szybki sposób możesz sprawdzić hasła dostępne w Google. Chrome to sposób na uzyskanie dostępu do informacji, które przechowuje Google i od których każdy zależy, aby uzyskać dostęp do usług internetowych i aplikacji.