Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Wskazówka: jak dostosować ekran Android Auto do potrzebnych aplikacji

Już dziś obecna w wielu samochodach, Android Auto musi zostać skonfigurowany i poprawiony. Natywnie jest to już potężne narzędzie, ale z włączonymi odpowiednimi opcjami staje się jeszcze lepsze.

Jest wiele, które pokazaliśmy i które należy potraktować, aby móc wziąć więcej tego doskonałego sistema. Dzisiaj pokażemy, jak naprawić ekran główny i zachować tylko te aplikacje, których naprawdę chcesz tam używać.

Android Auto Apps Ekran Google

Jak dostosować Android Auto

Kiedy podłączamy smartfon do sistema Android Auto, wszystkie główne aplikacje, których możesz używać, będą dostępne. Wyświetlana kolejność zależy od Google i tego, co chcą pokazać. Aplikacje, których będziemy używać, zależą głównie od tego, co zainstalowaliśmy na Androidzie.

W przypadku wszystkich tych aplikacji często zdarza się, że nie chcemy prezentów. Przyczyny mogą być różne, ale w limicie jest to tylko dlatego, że nie chcemy ich używać w Android Auto. Google daje nam możliwość wyboru tych, które chcemy prezenty.

Android Auto Apps Ekran Google Android Auto Apps Ekran Google

Wybierz aplikacje, które chcesz na ekranie smartfona

Zacznij od uruchomienia tej aplikacji na smartfonie i otwórz menu tej aplikacji. Użyj 3 wiersze po prawej stronie i wyświetlona zostanie cała lista opcji. Wejdź w Ustawienia, które będą na górze wyświetlanych opcji.

W środku powinni poszukać opcji Dostosuj inicjatora. Zanim będzie można go użyć, musi znajdować się bezpośrednio na początku niniejszej listy. Jeśli nie znajdą tej opcji, powinni aktualizacja Android Auto do najnowszej wersji.

Android Auto Apps Ekran Google Android Auto Apps Ekran Google

Google stale ulepsza tę aplikację dla Ciebie

Wyświetlona lista aplikacji pokazuje wszystko, czego można używać w Android Auto. Muszą tylko odznaczyć te, których nie chcą pojawiać się na ekranie samochodu po włączeniu smartfonów. Mogą jednak powtórzyć ten proces później, jeśli go brakuje.

To kolejny ważny krok Android Auto dla jego użytkowników. W ten sposób mogą łatwo zdecydować, które aplikacje chcą mieć, a które nie. Oczekuje się, że przyszłe ulepszenia uzupełnią wszystko, co możemy dziś wykorzystać.