Wskazówka: jak odczytywać wiadomości WhatsApp w tajemnicy i bez otwierania aplikacji

Ktokolwiek używa WhatsApp w wielu grupach, wie, że łatwo jest zostać przytłoczonym wiadomościami i równoległymi rozmowami między wieloma użytkownikami. Oczywiście z pewnością wymaga to częstego sprawdzania i czytania wiadomości.

Ma to wadę polegającą na tym, że niektóre osoby kontaktowe rozumieją naszą obecność i rzekomą dostępność. Mówimy o tych, którzy wymagają braku natychmiastowych odpowiedzi i chcą rozmawiać w najbardziej niewygodnych momentach. To właśnie w tych chwilach interesujący jest sposób, aby czytać wiadomości w tajemnicy. Istnieje i jest bardzo prosty.

Wiadomości WhatsApp czytają tajną aplikację

Czytaj wiadomości w tajemnicy na WhatsApp

The WhatsApp pozwala użytkownicy powinni być w prawie ukrytym trybie i nie pozostawiać śladu cyfrowego. Ma to pewną wadę polegającą na utrzymywaniu innych użytkowników w ten sam sposób, nie pozwalając poznać ich statusu.

Czytanie wiadomości otrzymanych w WhatsApp bez otwierania aplikacji, a tym samym unikanie niechcianych kontaktów, jest proste. Wystarczy użyć widżetu dostarczonego przez aplikację i umieścić go na ekranie głównym Androida. Tam otrzymane wiadomości zostaną wyświetlone.

Wiadomości WhatsApp Wiadomości WhatsApp czytają tajne aplikacje czytają tajne aplikacje

Wiadomości WhatsApp czytają tajną aplikację

Wystarczy prosty widget

Zacznij od uzyskania dostępu do ekranu głównego, a następnie otwórz obszar widżetów. Tutaj znajdziesz wszystko, co jest dostępne i gotowe do użycia bezpośrednio na ekranie Androida. Poszukaj propozycji, które oferuje WhatsApp.

Następnie znajdują kilka, a jedna z nich daje dostęp do odebranych wiadomości o rozmiarze 4 x 2. Wystarczy przeciągnąć na nowy ekran lub na otwarty obszar. Im większy możesz to zrobić, tym więcej wiadomości możesz przeczytać.

Wiadomości WhatsApp czytają tajną aplikację

Wiadomości WhatsApp czytają tajną aplikację

Ta aplikacja ma wiele ukrytych funkcji

Będą mieli natychmiastowy dostęp do wiadomości otrzymanych i jeszcze nie przeczytanych. Można je z pewnością przeczytać właśnie tam, bez oznaczenia jako takie. Jedyną wadą jest to, że obrazy lub filmy nie są wyświetlane. Ponadto wszystkie teksty tekstowe są natychmiast dostępne.

Jest to kolejny prosty sposób na uzyskanie dostępu do otrzymanych wiadomości bez konieczności korzystania z zewnętrznej aplikacji. Ten widget z pewnością daje użytkownikom WhatsApp więcej swobody w czytaniu wiadomości bez ich wyświetlania.