Wskazówka: jak przeprowadzić migrację danych do nowego smartfona Huawei w prosty sposób

Wymiana smartfonów nie zawsze przynosi dobre wieści. To prawda, że ​​mamy nowy sprzęt o większej pojemności i lepszej wydajności, ale należy przeprowadzić żmudny proces. Mówimy o migracji danych między urządzeniami.

Jeśli dla większości jest to proces ręczny i nudny, inni mają szczęście mieć dostęp do odpowiednich narzędzi. Tak jest w przypadku smartphones Huawei, który dzięki Phone Clone uprościł ten proces. Dowiedz się, jak migrować dane do nowego smartfona Huawei.

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Niezbędna pomoc od Huawei

Ile razy nie napotkałeś skomplikowanego i nudnego zadania migracji danych do nowego smartfona? Jest to proces, który może wydawać się prosty, ale w rzeczywistości jest niekompletny lub nie migruje wszystkich informacji.

Jeśli wiele narzędzi obiecuje ten krok, prawda jest taka, że ​​są albo opłacone, albo ograniczone do określonego obszaru. Zawsze istnieje tradycyjna manualna forma, która jednak pomija wiele ważnych informacji.

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Właśnie w tym obszarze Huawei jest naprawdę przydatny dzięki wielu narzędziom, zarówno kopii zapasowych, jak i chmurom. W szczególności Klon telefonu ma wpływ na ten proces, zapewniając pełną migrację danych pomiędzy smartphones.

Klon telefonu pomaga migrować dane

Cały proces zaczyna się od instalacja Klon telefonu na każdym smartfonie. Jedno będzie urządzeniem źródłowym, a drugie urządzeniem docelowym, jednak dla każdego należy wybrać odpowiednią i na pewno oczywistą rolę w tym procesie.

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Na telefonie docelowym muszą następnie wybrać rodzaj sprzętu, z którego będą pochodzić dane, czy będzie to Huawei, Android lub iOS. Wyświetlony zostanie kod QR, że smartfon źródłowy będzie musiał skanować. W tym momencie rozpoczyna się proces, a połączenie odbywa się między nimi za pośrednictwem Wi-Fi.

Kolejnym krokiem, i prawdopodobnie ostatnim, jaki należy podjąć, jest wybór na smartfonie pochodzenia danych do migracji. Pamiętaj, że możesz wysłać więcej niż zwykle. Mówimy o danych aplikacji, ustawieniach Androida oraz normalnych SMS-ach i kontaktach.

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Klon telefonu Huawei migruje dane ze smartfona

Po wybraniu danych do wysłania, powinny po prostu zostawić dwa urządzenia blisko siebie i nie używać ich. Po kilku minutach proces zostanie zakończony, a dane całkowicie migrowane, a aplikacje będą gotowe do użycia.

Zobacz, jakie to proste w nowym smartfonie

Poniższy film pokazuje, jak łatwo przeprowadzić ten proces, który praktycznie prosi użytkownika tylko o wybranie danych, które chce wysłać do swojego nowego smartfona Huawei.

Ważniejsze niż SMS, kontakty lub lista połączeń, Phone Clone zabiera ze sobą zainstalowane aplikacje i ich dane. Jest to naprawdę prosty proces, który pomaga w zadaniu, o którym wszyscy wiedzą, że jest nudne.

Po raz kolejny Huawei pokazuje, że przygotowuje swój sprzęt do prostej obsługi od momentu włączenia. Dzięki tej aplikacji, dostępnej dla wszystkich, migracja danych do nowego smartfona Huawei jest prosta.