Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak sprawdzić, czy Twój smartfon Xiaomi jest oryginalny, czy fałszywy?

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku konsumenci często decydują się na zakup smartphones bardziej skupiony na cenie, a nie na tym, co naprawdę ma znaczenie. Może to prowadzić do trudnych sytuacji, w których kupują podrabiane lub podrabiane produkty.

To prawda i często nie można tego potwierdzić, dopóki nie jest za późno. Xiaomi ma możliwość zweryfikowania twojego smartphones i tym samym zapewnij większe bezpieczeństwo swoim klientom. Oto jak sprawdzić, czy Twój smartfon Xiaomi jest oryginalny, czy fałszywy.

Fałszywy oryginalny kod smartfona Xiaomi

Coraz więcej miejsc do kupienia smartphones w Internecie często korzystamy z nierzetelnych witryn do naszych zakupów. Podlegamy otrzymywaniu produktów, które nie są przeznaczone. Aby udowodnić, czy smartfon Xiaomi jest oryginalny, czy fałszywy, po prostu wykonaj następujące kroki.

#1 – Zatwierdź według IMEI lub numeru seryjnego

Cały proces jest zakończony na stronie internetowej stworzony przez Xiaomi w tym celu. Może to służyć do weryfikacji smartfona za pomocą IMEI lub numeru seryjnego urządzenia. Informacje te można znaleźć w Ustawieniach sprzętu lub wybierając numer *#066#.

Fałszywy oryginalny kod smartfona Xiaomi

Umieszczając tam żądane dane, natychmiast dowiedzą się, czy jest to oficjalny smartfon, czy jest to chińska wersja z globalną pamięcią ROM, czy też inny rodzaj sprzętu, który nie jest interesujący. Wszystko zostanie wtedy pokazane użytkownikowi.

#2 – Zatwierdź kodem bezpieczeństwa Xiaomi

Druga kontrola, którą można przeprowadzić, daje te same informacje w strona utworzona, ale bez dostępu do danych smartfona Xiaomi. Wykorzystuje pieczęć obecną na opakowaniu sprzętu i została stworzona do tego typu walidacji.

Fałszywy oryginalny kod smartfona Xiaomi

Jest to 20-cyfrowy kod, który jest obecny i ukryty na znaczku, który użytkownik musi zdrapać. Uzyskując dostęp do kodu należy umieścić go w drugiej zakładce, gdzie również odbywa się ta walidacja i wyświetlane są informacje o smartfonie Xiaomi.

Właśnie w ten prosty i szybki sposób mogą dowiedzieć się więcej o smartfonie Xiaomi, który trzymają w rękach. Najprawdopodobniej będzie słuszna i oryginalna, ale z pewnością pojawią się przypadki, które sprawią, że użytkownicy będą niezadowoleni, ponieważ zdadzą sobie sprawę, że nie mają tego, co chcieli kupić i że za to zapłacili.