Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak w pełni kontrolować Gmaila i wiadomości na Androidzie

Poczta e-mail, podobnie jak Gmail, jest jednym ze sposobów, w jaki się komunikujemy i jest powszechnie używana na co dzień. Kiedy już mamy smartphones u nas na co dzień jest stale obecny i zawsze gotowy do użycia.

Oczywiście oznacza to, że musimy być w stanie kontrolować go całkowicie i całkowicie, co nie zawsze jest proste. Dziś pokażemy Ci, jak możesz to zrobić w Gmailu na Androida, za pomocą prostej konfiguracji, którą możesz zrobić na swoim smartfonie.

Wiadomości kontrolne poczty e-mail Gmaila na Androida

Gmail jest obecny niemal naturalnie w smartphones Android. Ten jest częścią sistema operativo Google mobile i prawie każdy ma tę usługę i powiązane konto, z którym może się komunikować. Więc ten związek ma sens.

Aby zapewnić większą kontrolę nad Gmailem i posiadanymi wiadomościami, zacznij od otwarcia menu aplikacji Gmail. Odbywa się to poprzez dotknięcie menu w lewym górnym rogu aplikacji, znanego hamburgera.

Musisz wtedy przejść na koniec tej listy, gdzie możesz znaleźć utworzone foldery i wybrać opcję Ustawienia. Dzięki temu uzyskasz dostęp do listy kont e-mail skonfigurowanych w tym kliencie poczty e-mail dla systemu Android. Tutaj należy wybrać opcję Ustawienia ogólne.

W kolejnym kroku muszą określić, w jakich sytuacjach chcą kontrolować pocztę e-mail. Aby to zrobić, muszą zejść do obszaru potwierdzeń akcji, gdzie znajdą 3 opcje, które mogą aktywować lub dezaktywować, aby kontrolować momenty, w których będą musieli działać.

Wybierz, którą z tych sytuacji chcesz aktywować, aby konsultować się z potwierdzeniem i proces jest zakończony. Od tego momentu i w zależności od tego, co wybierzesz, Gmail zapyta, czy chcesz podjąć działanie.

W ten sposób godzą się na wysłanie wiadomości, jej usunięcie lub zarchiwizowanie. W ten prosty sposób możesz kontrolować Gmaila w systemie Android, bez przetwarzania wiadomości e-mail bez zgody użytkownika.