Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak wysłać ukrytą wiadomość na Telegramie i uniknąć spoilera

Komunikując się z usługami przesyłania wiadomości, z których korzystamy na co dzień, ryzykujemy ujawnienie więcej, niż zamierzamy w wiadomości. Nie zawsze jest to celowe, ale prawda jest taka, że ​​pokazujemy informacje, które dla wielu powinny być trzymane w tajemnicy.

Ci, którzy korzystają z Telegrama, mają teraz możliwość wysłania tych informacji, ale zachowują je w tajemnicy, ponieważ mogą je zobaczyć tylko ci, którzy chcą. Jest prosty w użyciu i daje każdemu, kto otrzymuje informacje, wybór, czy chce zobaczyć zawartość, czy nie. Zobacz, jak to zrobić.

ukryta wiadomość Informacje o spoilerze telegramu

Pod nazwą Spoiler jest to jeden z ostatnie wiadomości z Telegramu. Jego nazwa ujawnia jego użyteczność i funkcję w ramach tej usługi przesyłania wiadomości, zapewniając, że tylko ci, którzy chcą zobaczyć wiadomość, będą mogli to zrobić, nie będąc widocznymi dla wszystkich.

Wyślij wiadomość ze spojlerem na Telegram

Aby skorzystać z tej funkcji, użytkownicy muszą pisać swoje wiadomości w normalny sposób, tak jak w każdej codziennej sytuacji. Różnica w tych przypadkach polega na tym, że po tym napisaniu muszą wybrać to, co chcą ukryć.

ukryta wiadomość Informacje o spoilerze telegramu

ukryta wiadomość Informacje o spoilerze telegramu

Po dokonaniu tego wyboru, dokonanego przez kliknięcie żądanego tekstu, musisz teraz kliknąć 3 punkty w prawym górnym rogu. Tutaj znajdziesz kilka opcji poświęconych tekstowi, z czego należy wybrać pierwszą, o nazwie Spoiler.

Po prostu przeczytaj ukryte informacje

Natychmiast zobaczą ukryty tekst i wiadomość może zostać wysłana. Odbiorca, a także użytkownik, zobaczy ten blok tekstu ukryty i niewidoczny. Po kliknięciu tego obszaru ukryty tekst będzie widoczny.

ukryta wiadomość Informacje o spoilerze telegramu

ukryta wiadomość Informacje o spoilerze telegramu

Również za każdym razem, gdy otworzysz tę rozmowę, tekst spoilera będzie ukryty i niewidoczny dla użytkownika. To samo stanie się z listą rozmów, gdzie tekst zostanie zamaskowany. Muszą tylko powtórzyć proces, aby ponownie zobaczyć ukrytą wiadomość.

Dzięki tej najnowszej funkcji Telegrama będą mogli wysyłać wszystkie potrzebne informacje, nie ujawniając zbyt wiele kontaktom. Tylko ci, którzy chcą to przeczytać, mogą to zrobić, mając dostęp do końca filmu, ukrytej historii lub jakichkolwiek innych informacji.