Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak zapisać wskazówki dojazdu z Map Google do wykorzystania później podczas dowolnej podróży

Istnieje wiele funkcji Map Google, z których można korzystać na co dzień w celu dalszego ulepszania tej usługi. To nie tylko usługa map i może w każdej chwili pomóc kierowcom i użytkownikom.

Jedną z najbardziej przydatnych dostępnych funkcji jest możliwość zapisywania tras do późniejszego wykorzystania. Jest to opcja prosta w użyciu i bardzo praktyczna dla każdego, kto stale i cyklicznie korzysta z Map Google.

Trasy Google Maps zapisują miejsce docelowe

Każdy, kto używał Map Google, wie o tym to wyjątkowe narzędzie, szczególnie dla tych, którzy jeżdżą. Daje użytkownikowi niezbędne wskazówki, aby dotrzeć do celu, zawsze ścieżką najbardziej dostosowaną do tego, czego chce użytkownik.

Jeśli korzystasz z Map Google, aby zawsze podążać tą samą ścieżką, możesz skorzystać z pomocy, aby uniknąć ciągłego szukania tego samego miejsca docelowego. Mogą zapisywać trasy w Mapach do wykorzystania później podczas dowolnej podróży.

Trasy Google Maps zapisują miejsce docelowe

Trasy Google Maps zapisują miejsce docelowe

Po wyszukaniu miejsca docelowego i utworzeniu trasy, z której chcesz korzystać cyklicznie, w dolnym obszarze znajdziesz przycisk Przypnij, który zapisze tę trasę do późniejszego wykorzystania. Jeśli wybierzesz, znajdziesz w menu opcję dodania tej trasy do ekranu głównego.

Aby później skorzystać z utworzonego przez siebie wyszukiwania, mogą uzyskać dostęp do opcji Przejdź, którą znajdują na dole interfejsu Map Google. Obszar ten można rozszerzyć i tutaj znajdziesz wpis, który utworzyłeś wcześniej. Powinien mieć nazwę szukanego miejsca docelowego.

Trasy Google Maps zapisują miejsce docelowe

Trasy Google Maps zapisują miejsce docelowe

Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć Start, co spowoduje przejście Map Google w tryb nawigacji. Oczywiście bezpośredni skrót utworzony na ekranie głównym pomija te kroki i umieszcza użytkownika bezpośrednio w interfejsie nawigacyjnym.

Funkcjonalność tę można wykorzystać kilka razy, dla każdej z tras, z których korzystasz cyklicznie. To kolejny przydatny i praktyczny sposób, w jaki możesz korzystać z tej usługi Google, która łączy wiele innych, z których już pokazaliśmy, jak korzystać.