Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak zmienić nazwę operatora na smartfonie Xiaomi

Dostosowywanie Androida nie jest skomplikowanym procesem i Xiaomi dużo obstawia w tej dziedzinie. Daje użytkownikowi niezbędne narzędzia, aby móc zmieniać i dostosowywać smartfon do użytkowników.

Jednym z przykładów jest możliwość zmiany nazwy operatora, którą posiadamy, na taką, która nam się podoba. W ten sposób użytkownik ma tam w lewym górnym rogu nazwę, którą chce, i sprawia, że ​​jego smartfon Xiaomi jest bardziej osobisty.

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Dostosowywanie MIUI jest proste, wystarczy wiedzieć, gdzie działać i jak to zrobić. Wszystko dzieje się potem w prosty i bezpośredni sposób, bez komplikacji dla użytkownika smartphones Xiaomi. Ideą marki jest danie maksymalnej swobody w zakresie personalizacji.

Wszystko zaczyna się od ustawień MIUI

Dziś pokażemy Ci, jak możesz zmienić nazwę operatora na inną, zgodnie z upodobaniem użytkownika. Dowolna nazwa lub tekst pasuje tam, a następnie jest naturalnie wyświetlany w obszarze powiadomień lub w szybkich akcjach sistema.

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Aby to zrobić, zacznij od otwarcia Ustawień smartfona Xiaomi z Androidem i poszukaj wpisu Powiadomienia i centrum sterowania. Po wejściu do środka przejdź do końca opcji, a znajdziesz wpis paska stanu.

Czas zmienić nazwę przewoźnika

Ten obszar musi być otwarty i tutaj znajdziesz opcję Edytuj nazwę operatora. Musi to mieć nazwę związaną z kartą SIM, czyli prawdziwego operatora.

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Otwierając ten wpis, mogą zmienić nazwę na dowolną, jaką chcą. Po prostu wpisz nazwę i umieść tam to, co chcesz, nie tylko w tekście, ale także za pomocą emotikonów i innych wpisów, które chcesz.

Wynik końcowy na smartfonie Xiaomi

Wybrana nazwa jest natychmiast dostępna dla użytkownika. Aby go zobaczyć, wystarczy otworzyć obszar powiadomień, schodząc od góry ekranu do dołu, po lewej stronie. Tutaj możesz znaleźć zdefiniowaną nazwę w lewym górnym rogu.

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Nazwa operatora smartfona Xiaomi MIUI

Jeśli powtórzysz ten sam ruch po prawej stronie, otworzysz Centrum sterowania. Tutaj jest również nowa nazwa operatora, który zdefiniowali, w tym samym miejscu, po lewej stronie ekranu.

Nie będąc podstawową opcją na smartfonie Xiaomi, można ją zbadać w MIUI. Użytkownik może w ten sposób zmienić swój smartfon i dostosować go do własnych upodobań i całkowicie różnić się od normalnego.