Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jak zwiększyć pamięć RAM smartfona Xiaomi, naciskając przycisk

Zarządzanie zasobami smartfona może nie być proste, tym bardziej w modelach z większymi ograniczeniami. Pamięć RAM jest jedną z najczęściej zużywanych na Androidzie, a wszystko, co jest tam, jest mile widziane, więc trzymamy aplikacje w tle.

Producenci sięgają teraz po proste rozwiązanie, które szybko rozszerza tę funkcję. Dziś pokażemy Ci, jak możesz zwiększyć pamięć RAM swojego smartfona Xiaomi, naciskając tylko jeden przycisk na konfiguracji.

Zwiększenie pamięci RAM smartfon Xiaomi MIUI

Xiaomi stawia na dawanie swoim smartphones w Najlepsze funkcje, czy to w zakresie interfejsu, czy samego sprzętu. Postaw na znaczną poprawę tego, do czego mamy dostęp, a MIUI jest jednym z najlepszych dostosowań Androida.

Jedna z najnowszych innowacji doprowadziła do osiągnięcia czegoś, co w rzeczywistości może być prawie niemożliwe. Zwiększenie pamięci RAM smartfona bez zmiany sprzętu było czymś, co nie wydawało się logiczne, ale w rzeczywistości jest możliwe, używając tylko niewielkiej ilości pamięci.

Właśnie to możesz teraz aktywować w najnowszej wersji MIUI. może urosnąć do 3 GB na RAM, zmieniając tylko proste ustawienie. Zacznij od otwarcia ustawień smartfona Xiaomi, a następnie wybierz opcję Ustawienia dodatkowe.

Tutaj przejdź do końca opcji w tym oknie i wybierz opcję o nazwie Rozszerzenie pamięci. Powinno to być wyłączone, więc przycisk obecny w jedynej opcji na tym ekranie powinien być aktywowany.

Aktywując opcję rozszerzenia pamięci smartfon Xiaomi poprosi użytkownika o ponowne uruchomienie smartfona. Nie muszą tego robić w tym czasie, ale zwiększenie pamięci RAM zadziała dopiero po ponownym uruchomieniu smartfona.

W ten prosty sposób mogą zwiększyć pamięć RAM smartphones Xiaomi. Musi być obecna najnowsza wersja MUI, a maksymalnym limitem jest 3 GB, więc poprawa w sprzęcie o mniejszych zasobach powinna być widoczna.