Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: jeden interfejs użytkownika ma tajny obszar widżetów do użycia na smartfonie Samsung

One UI firmy Samsung oferuje kilka dodatków, których Google nie ma w systemie Android, które są bardzo mile widziane. Nie wszystkie są znane i używane, ale co do tego sistema zastosowanie. Jedna z nich jest ukryta i tylko nieliczni wiedzą, jak ją zbadać.

Mówimy o zestawie widżetów, które znajdują się na ekranie blokady i które dostarczają użytkownikom znacznie więcej informacji. Dowiedz się, jak uzyskać do nich dostęp i uzyskać przydatne informacje, a także skonfigurować obszar, z którego będą korzystać.

Widżety One UI Informacje o smartfonie Samsung

Chociaż Google usunęło widżety ekranu blokady z Androidem 5, niektóre marki nadal stawiają na te unikalne elementy informacji. Samsung to jedna z marek, która pozostała lojalna i ma wszystko dostępne.

Włącz te widżety w One UI Samsunga

Aby uzyskać dostęp do widżetów, które Samsung ma w One UI, wystarczy mieć włączony Android, ale zablokowany. Tutaj znajdziesz zegar i kilka ikon powiadomień. Sztuką jest uderzyć w zegar i mieć dostęp do całej masy przydatnych informacji.

Widżety One UI Informacje o smartfonie Samsung

Widżety One UI Informacje o smartfonie Samsung

Dzięki tym widżetom możesz otrzymywać ważne dane, które często pozwalają na codzienne zarządzanie. Istnieje również dostęp do innych elementów, do których można uzyskać bezpośredni dostęp bez odblokowywania smartfona. Jedynym warunkiem jest tutaj to, że musimy korzystać tylko z tego, co oferuje nam Samsung, a to niemało.

Skonfiguruj te specjalne widżety smartfona

Oczywiście informacje mogą być zbyt duże i wielu woli ten obszar czystszy i z mniejszą liczbą widżetów w One UI. W tym celu na końcu listy widżetów, które są już obecne, znajduje się przycisk Ustawienia. Kliknij tutaj, aby dostosować dostępną listę.

Widżety One UI Informacje o smartfonie Samsung

Widżety One UI Informacje o smartfonie Samsung

To właśnie w nowym prezentowanym obszarze można aktywować lub dezaktywować widżety, które następnie będą prezentowane użytkownikom. Jednocześnie, jeśli wybiorą opcję Zmień kolejność, będą mogli zmienić położenie dowolnego z tych elementów informacji o użytkowniku.

To kolejna opcja, którą mogą wypróbować w One UI i dowolnym smartfonie Samsung. Dostarczają użytkownikowi więcej przydatnych danych, bez zajmowania ekranu blokady i bez miejsca na zrozumienie, co jest obecne.