Wskazówka: kilka sztuczek pozwalających lepiej korzystać z Chrome na Androidzie

Ze wszystkich propozycji dostępnych na Androida Chrome jest przeglądarką, która najlepiej się do tego dostosowuje sistema operativo. Opracowany przez Google wykorzystuje wszystkie dostępne funkcje do szybkiego i wydajnego przeglądania Internetu.

Dzięki stałym wiadomościom stara się udostępniać użytkownikom najnowocześniejsze funkcje. Oczywiście są też sztuczki znane tylko najbardziej doświadczonym użytkownikom, z których część przedstawimy dzisiaj.

Chrome Android Przeglądarki Google

Podobnie jak wiele aplikacji Google, Chrome na Androida ma również ukryte i niedoreportowane funkcje. Pozwalają one na bardziej wydajne i proste korzystanie z tej przeglądarki. Dlatego ważne jest, aby znać niektóre z tych prostych sztuczek.

Przejdź, aby zmienić kartę Chrome

Poruszanie się między otwartymi kartami w Chrome jest proste. Wystarczy kliknąć numer znajdujący się obok paska adresu, aby uzyskać dostęp do tych, które są dostępne. Oczywiście tutaj możemy wybrać to, co chcemy odwiedzić, ale może to stać się powtarzalnym procesem.

Aby ułatwić, natywna przeglądarka systemu Android pozwala im przesuwać palcem w lewo lub w prawo, uzyskując w ten sposób dostęp do przedniej lub tylnej karty. To przesunięcie należy wykonać w górnej strefie, w obszarze paska adresu. Prosty i szybki, jest niezwykle przydatny.

Wybierz słowo, aby wyszukać je w przeglądarce

Stworzony przez giganta badawczego naturalne jest, że Chrome może szybko przeszukiwać Internet. Nie musimy już wybierać ani kopiować słów ani wyrażeń, a następnie wklejać je w pasku wyszukiwania Google.

Chrome Android Przeglądarki Google

Chrome Android Przeglądarki Google

Teraz muszą tylko wybrać słowo lub frazę, które chcą wyszukać w Internecie. Natychmiast u dołu Chrome pojawia się nowy obszar ze wszystkimi badaniami. Wystarczy wejść w ten obszar i uzyskać dostęp do żądanego wyszukiwania.


Te proste sztuczki zagwarantują jeszcze lepsze wykorzystanie Chrome na Androida. Nie są jedynymi, ale już otwierają drzwi do znacznie więcej tej przeglądarki. Przetestuj je, a będziesz mieć łatwiejsze życie.