Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: Mapy Google mają nowy widżet, który można bardzo łatwo zastosować i używać

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Mapy Google otrzymały wiele wiadomości. Oprócz ulepszeń w samej usłudze, gigant badawczy dostarczył przydatnych informacji na temat różnych aspektów i elementów, które stają się niezbędne dla użytkowników.

Oczywiście skupiono się również na ulepszeniu interfejsu i sposobu jego użytkowania, gwarantując tym, którzy wybierają to rozwiązanie, najlepsze wrażenia. Podsumowując wiele z tych nowych funkcji i ulepszeń, dostępny jest teraz nowy widżet, który zapewnia bezpośredni dostęp do większości ujawnionych informacji.

Skróty do widżetu Map Google na Androida

Widżety, obecne od dawna na Androidzie, zawierają wiele przydatnych informacji dla użytkowników. Dzięki prostej interakcji możliwe jest na przykład podsumowanie ostatnich otrzymanych wiadomości e-mail lub ostatnich zrobionych zdjęć.

Umieść widżet Google Maps na ekranie

Oczywiście można ich używać w inny sposób, tak jak robią to teraz Mapy Google. Ta wiadomość można nazwać z łączeniem 2 palcem na ekranie, a następnie wybierz opcję widżetów. Będą mieli bezpośredni dostęp do wszystkich obecnych na smartfonie.

Lista może być długa, ale powinny zejść do obszaru, w którym znajdują się Mapy Google i ich widżety. Zajrzyj do listy i wybierz tam nową, przeciągając ją na ekran, na wolną pozycję, według wyboru użytkownika.

Jak korzystać z tych nowych skrótów Androida

Rozmiar nowego widżetu Map Google można zmienić, aby wyświetlić tylko kilka skrótów lub wyświetlić wszystkie dostępne. Wtedy mają dostęp do wyszukiwania i zestawu skrótów, od adresu domowego i służbowego do restauracji, supermarketów, hoteli i wielu innych

Wystarczy kliknąć każdy z tych skrótów, aby uzyskać bezpośredni dostęp do wyszukiwania tych miejsc lub adresów w domu lub pracy. W przypadku wyszukiwania są bezpośrednio w Mapach Google, gotowi umieścić nazwę, której chcą szukać w serwisie.

Ciekawostką tego widżetu jest to, że dostosowuje się do obecnej wersji Androida. Jeśli jest to Android 12, dostosuje swoje kolory do tego, co jest określone w sistema. Jeśli jest w innej wersji, będzie miał tylko podstawowe kolory. Przetestuj tę nową funkcję i uzyskaj bezpośredni dostęp do wielu ofert Google Maps, które są w ten sposób skoncentrowane w jednym miejscu.

Table of Contents