Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: oszczędzaj baterię na swoim Xiaomi? Jest prosty sposób, aby go zdobyć, nie tracąc niczego

Bateria jest niezbędnym elementem, czy to w smartfonie Xiaomi, czy jakiejkolwiek innej marce. Dlatego ważne jest, aby ograniczyć zużycie do minimum i umożliwić znacznie dłuższe użytkowanie sprzętu.

Xiaomi wdrożyło kilka prostych środków, aby wydłużyć żywotność baterii smartphones. Od użytkowników zależy, które z nich aktywować, aby ich sprzęt był aktywny i działał dłużej. Odkryj bardzo proste i bardzo przydatne.

Smartfon oszczędzający baterię Xiaomi

Istnieje wiele sposobów na wydłużenie czasu pracy baterii w smartfonie. To zawsze oznacza niewielką utratę funkcjonalności, ale zamienia się w czas użyteczny na korzystanie z tych urządzeń, a tym samym daje użytkownikom to, czego chcą.

Dzięki Xiaomi łatwo to uzyskać, jeśli użytkownicy będą odkrywać MIUI intensywniej. Opcje są obecne i gotowe do użycia. Wystarczy wiedzieć, jak to zrobić, a efekty będą szybko widoczne.

Sposób, w jaki prezentujemy dzisiaj, wymaga otwarcia Ustawień, a następnie otwarcia opcji Bateria. Tutaj musisz wybrać koło znajdujące się w prawym górnym rogu tego okna. Tutaj wejdziesz bezpośrednio do innego obszaru.

Idziesz dalej, wybierając opcję oszczędzania baterii i tutaj zaczynasz wybierać sposób oszczędzania. Pierwsza opcja, którą mogą i powinni wybrać, znajduje się na górze. Wyeliminuje to połączenia 5G, których większość w dzisiejszych czasach nie potrzebuje i które zużywają dużo baterii.

Ponadto znajdują na końcu opcję Wyłącz po załadowaniu, co daje użytkownikowi pewną swobodę. Ponadto i poniżej możesz wybrać wyłączenie również w oknie czasowym. Po aktywowaniu opcji Zaplanuj czas, mogą wybrać, kiedy rozpocząć i kiedy zakończyć.

W ten prosty, aczkolwiek z pewną dowolnością sposób można osiągnąć ciekawe oszczędności baterii w smartphones od Xiaomi. Oczywiście mogą go wykorzystać w sposób zintegrowany z innymi środkami, co zagwarantuje jeszcze większe oszczędności.

Table of Contents