Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: Oto najważniejsze ustawienia ekranów smartphones Samsung składany

Samsung stawia na smartphones składanie jest wyjątkowe. Marka ma już na rynku kilka modeli z tą filozofią, pokazując, że przyszłość będzie polegała na dalszym inwestowaniu w rozwiązania ze składanym ekranem i dwoma ekranami.

Oczywiście ta nowa struktura ekranu stwarza wyzwania dla użytkowników, którzy muszą mieć Androida i One UI 4 dobrze skonfigurowany. Zobacz, jakie są podstawowe ustawienia ekranów smartphones Składany Samsung.

ekrany smartphones składane ustawienia Samsunga

Dzięki dwóm ekranom smartphones składane dają użytkownikowi zupełnie inny obszar. Mają one niestandardowe wymiary i dlatego nie mogą idealnie replikować ikon i widżetów, które mamy w dwóch obszarach smartfona.

Podstawowe opcje smartphones składany

Oczywiście Samsung ma na uwadze ten scenariusz i dlatego pozwala każdemu z nich skonfigurować niezależnie. Istnieje również świetna integracja dla zmiany, która zachodzi między każdym z tych dwóch ekranów.

ekrany smartphones składane ustawienia Samsunga

Aby je skonfigurować, musisz najpierw uzyskać dostęp do tego obszaru, kładąc dwa palce razem na ekranie głównym. Za pomocą tej szczypty możesz uzyskać dostęp do obszaru ustawień z żądaną ikoną. Teraz wystarczy go wybrać i przejść do Ustawień z ekranu głównego.

Ustawienia do zastosowania na tych ekranach Samsung

Tutaj, u góry tego obszaru ustawień, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Na początku możesz od razu określić, czy chcesz, aby obecność i wyrównanie ikon pozostały między dwoma ekranami, czy też mają one różne i izolowane zachowania. Mogą nawet wybrać to, co chcą na głównym ekranie.

ekrany smartphones składane ustawienia Samsunga

W obszarze poniżej możesz wybrać sposób rozmieszczenia ikon w różnych obszarach. Musisz tylko wybrać sposób wyświetlania siatki, z większą lub mniejszą liczbą ikon. Wszystkie te wartości można dostosować i zmienić w dowolnym momencie.

W ten prosty sposób te podstawowe ustawienia można zastosować na ekranach smartphones Składany Samsung. Dzięki tej zmianie mogą natychmiast uzyskać więcej z tych dwóch ekranów i całego obszaru, który oferują użytkownikom.