Wskazówka: Szukaj w Androidzie? Umieść pasek Chrome tam, gdzie najbardziej go potrzebujesz

Będąc produktem Google, Android musi mieć silny element wyszukiwania. Oprócz patrzenia na siebie za pomocą wszystkiego, co dajesz dostęp, patrzysz również na Internet i pozwalasz tam szukać wszystkiego, czego potrzebujesz.

Ponieważ nie wszyscy chcą zajrzeć do systemu Android, należy znaleźć rozwiązanie. To może już być w sistema operativo Google, zwłaszcza Chrome, przeglądarka, której wszyscy używają na Androidzie. Zobacz jak to zrobić.

Android Pasek wyszukiwania Google Chrome

Na większości urządzeń z Androidem pasek wyszukiwania Google jest obecny. To pozwala ci patrzeć na różne obszary sistema oraz usługi giganta badawczego. Oczywiście wiele osób rezygnuje z tych informacji, ale chcą także najbardziej podstawowych badań. Tutaj pojawia się pasek Chrome.

Inne wyszukiwanie Androida

Aby dodać ten pasek, wykonaj kilka podstawowych kroków. Pierwszy przechodzi przez dostęp do widżetu, a następnie ustaw go we właściwej pozycji. Dlatego w dowolnym wolnym obszarze ekranu głównego powinni nacisnąć ekran na kilka sekund.

Android Pasek wyszukiwania Google Chrome Android Pasek wyszukiwania Google Chrome

Oto lista widżetów, które mogą zainstalować ekran główny Androida. Powinni znaleźć Chrome, a następnie uzyskać dostęp do drugiej opcji o nazwie Wyszukiwanie Chrome. To właśnie umieszczą na ekranie głównym.

Chrome udostępnia pasek wyszukiwania w Internecie

Wystarczy podnieść i nosić bez zdejmowania palca. Przeciągną go do miejsca, w którym chcą, także na żądanym ekranie. Powinni upuścić go tylko w pozycji, w której zamierzają go mieć do późniejszego użytku.

Android Pasek wyszukiwania Google Chrome Android Pasek wyszukiwania Google Chrome

W końcu nadal mogą nacisnąć i przytrzymać widżet, aby zwiększyć lub zmniejszyć jego rozmiar. Można teraz także zmienić położenie tego widżetu, umieszczając go w bardziej przydatnej lub prostej w użyciu pozycji.

Odtąd wystarczy kliknąć ten pasek, aby wykonać bezpośrednie wyszukiwanie w Internecie i Google. Będzie zatem ograniczał się głównie do tego, co można uzyskać z samego Androida, ale głównie do Internetu i tego, co oferuje.