Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: to najprostszy sposób na powiększanie Map Google na Androida i iOS

ty smartphones są ważną i stałą częścią naszego codziennego życia dzięki niezbędnym narzędziom, takim jak Mapy Google i inne. Dzięki temu możemy przeglądać w dowolnym miejscu i bez żadnych ograniczeń dla użytkowników.

Oczywiście Mapy Google mają kilka sekretów i sztuczek, o których nie wszyscy wiedzą. Dzisiaj przedstawiamy wskazówkę, która pokazuje, jaki powinien być najprostszy sposób powiększania Map Google na Androida i iOS.

Zoom Map Google oferuje dzwonki map

Prosty sposób na powiększanie w Mapach Google

Oprócz doskonałej usługi mapowej, Mapy Google umożliwiają użytkownikom niemal idealną nawigację. Rozrosła się i poprawiła, zachowując pewne tajemnice. Powiększanie jedną ręką może być problemem, ale z kształtem poniżej wszystko jest prostsze.

    Otwórz Mapy Google i wyśrodkuj obszar, który chcesz zobaczyć Dar 2 stuknięcia ekranu jak normalne powiększenie Trzymaj palec na ekranie po drugim stuknięciu Przeciągnij w górę lub w dół, aby powiększyć lub pomniejszyć

Prosta eksploracja obecnej mapy

W ten prosty i szybki sposób użytkownicy mogą uniknąć dawania 2 stałe krany, aby powiększyć. Za pomocą prostego dwukrotnego dotknięcia i przeciągnięcia palcem możesz powiększać lub pomniejszać, skupiając się na punkcie lub otwierając mapę do przeglądania.

Liczy się każdy dotyk na ekranie

Poniższy film wyraźnie pokazuje, jak korzystać z tej mniej znanej funkcji. Za pomocą jednej ręki, a nawet jednego palca, użytkownik może skupić się na punkcie na mapie, a tym samym uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji dla danej lokalizacji.

Jest to z pewnością funkcja, która zasługuje na zbadanie i przetestowanie, aby użytkownicy mogli zrozumieć jej przydatność do codziennego użytku. Oczywiście im większy ekran smartfona, tym większy zoom możesz zrobić w Mapach Google. Wypróbuj, a na pewno będziesz go używać na co dzień.