Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: to najskuteczniejszy sposób oszczędzania baterii w smartfonie Xiaomi

Bateria to jeden z najbardziej wrażliwych elementów smartfona i taki, który może przysporzyć użytkownikom najwięcej bólu głowy. Ciągłe poszukiwanie maksymalnego czasu trwania oznacza, że ​​często konieczne jest podjęcie bardziej ostrożnych kroków.

To tutaj są niektóre ekstremalne tryby oszczędzania, takie jak ten, który ma Xiaomi smartphones i gwarantuje dłuższą niż zwykle żywotność. Zmniejsza funkcje MIUI, ale zapewnia, że ​​będą mogły korzystać ze smartfona znacznie dłużej i przy minimalnej funkcjonalności.

Bateria Xiaomi MIUI oszczędza oszczędności

Istnieje kilka marek smartphones które mają tryby oszczędzania baterii dostępne w ich interfejsie. Wiąże się to ze zmniejszeniem zużycia niektórych elementów, które normalnie zużywają więcej baterii, zapewniając tym samym oszczędności.

Tryb ultra oszczędzania baterii MIUI zrób dokładnie to, związane z niektórymi elementami, o których wiadomo, że oszczędzają energię baterii. Mamy więc zastosowanie trybu ciemnego, blokowanie akcji w tle oraz wykorzystanie takich elementów jak GPS, synchronizacja i inne.

Aby aktywować tryb ultra oszczędzania baterii na dowolnym Xiaomi, muszą najpierw otworzyć Ustawienia MIUI, a następnie wybrać opcję Bateria i wydajność. W środku znajdziemy podgląd stanu pracy baterii w trybie normalnym, a także przełącznik aktywujący ekstremalny tryb oszczędzania w smartfonie.

Należy pamiętać, że ta opcja zapewnia oczekiwany czas pracy baterii, jeśli zdecydujesz się włączyć ten tryb. Podczas aktywacji tej nowej opcji zostaną wyświetlone informacje z prośbą o potwierdzenie. Posiadają również wskazanie elementów, które mają zostać dezaktywowane.

Od razu interfejs zostanie zmieniony, z zastosowaniem trybu ciemnego w MIUI, który również zostanie uproszczony. Mogą dostosowywać, dodając aplikacje, z których chcą często korzystać. Na koniec, aby wyjść z trybu ultra oszczędzania baterii MIUI, po prostu naciśnij Wyjdź u góry.

Jest to tryb, z którego mogą korzystać zawsze, gdy chcą zyskać kilka godzin pracy na baterii smartfona Xiaomi. Poświęcają dużo funkcjonalności, ale gwarantują więcej czasu na rozmowy i wiadomości, co w większości przypadków jest ważniejsze.