Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: ulepsz swoje playlisty Spotify dzięki nowemu Zoom In

Jako najczęściej używana usługa przesyłania strumieniowego w Internecie, Spotify zawsze się odnawia i prezentuje użytkownikom wiadomości. Jeśli przez większość czasu skupia się na interfejsie, zdarzają się ciekawe przypadki, w których pojawiają się nowe funkcje.

Ampliar jest idealnym przykładem jednego z tych nowych rozwiązań, stworzonym w celu usprawnienia korzystania ze Spotify. Dedykowany do list odtwarzania, potrafi je ulepszać, automatycznie i z dużą inteligencją.

Spotify Rozwiń playlisty muzyczne

Playlisty to jedna z najciekawszych opcji w Spotify. Oprócz automatycznych list odtwarzania, tworzonych według tego, co słyszymy, istnieje również możliwość ręcznego wyboru i grupowania muzyki, której chcemy słuchać.

Spotify mam to teraz w tych listach i dodał do niego Rozszerz. Ta funkcja przegląda listy odtwarzania i automatycznie dodaje muzykę, która powinna być ich częścią od samego początku. Nie jest to automatyczne i zawsze zależy od użytkownika.

Jak włączyć tryb powiększenia i uzyskać więcej muzyki w Spotify?

Zacznij od otwarcia Spotify i wybierz opcję twoja biblioteka, obecny na dolnym pasku tego interfejsu. Następnie przejrzyj wyświetloną listę i wybierz filtrowanie według listy odtwarzania. Na koniec wybierz ten, który chcesz.

Od razu zauważysz obecność nowego przycisku o nazwie Zoom In. Rozpoczyna się proces rozszerzania listy odtwarzania, którą należy wczytać. Natychmiast nowe utwory zostaną umieszczone na liście, ale nie ostatecznie. Z nimi jest powiązana wyraźna ikona.

Jeśli chcą zachować muzykę, mogą to zrobić szybko. Wystarczy kliknąć obecny znak +, a zostanie on natychmiast włączony i gotowy do użycia. Mogą w dowolnym momencie wyłączyć rozszerzenie, usuwając rekomendacje, których nie dodali ręcznie.

To doskonały dodatek, który możesz aktywować w dowolnym momencie. Każde wywołanie Extend daje użytkownikowi nowe opcje i nowe zalecenia. To bardzo ciekawy i ważny sposób, który Spotify udostępnił swoim użytkownikom.

Table of Contents

Rekommenderad:  SMARTFON: stare modele budzą się do życia dzięki tym 12 POMYSŁOM