Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: zakładki w Eksploratorze plików Windows 11? teraz każdy może mieć

Spośród wielu nowości, które Microsoft przygotowuje na Windows 11, zakładki w Eksploratorze plików mogą być jedną z najciekawszych. Spowoduje to wykorzystanie sistema prostsze i szybsze dla większości użytkowników.

Jeśli chcesz już mieć dostęp do zakładek w eksploratorze plików, dowiedz się, jak go aktywować za pomocą odpowiedniego narzędzia.

Windows  11 kart Eksploratora plików Microsoft

Zakładki w Eksploratorze plików dla Windows 11 nie jest nowością. Microsoft poczynił już postępy w tej funkcjonalności swojego sistema więcej niż raz. Teraz iz tego, co widzimy, są tutaj, aby pozostać, nawet jeśli są tylko w programie Insiders.

Wraz z nadejściem pierwszej dużej aktualizacji Windows 11, Microsoft umieścił już znaczną część niezbędnego kodu. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie narzędzie, aby aktywować tę funkcję i uruchamiać polecenia. Ta pomoc już istnieje, jak pokażemy.

Windows  11 kart Eksploratora plików Microsoft

Zacznij od dostępu do GitHub, strony ViVeTool, stworzonej przez Rafael Rivera. Wystarczy wybrać najnowszą dostępną wersję i Ściągnij. Następnie wystarczy rozpakować i umieścić zawartość w folderze utworzonym w znanym obszarze Windows 11. Otwórz terminal jako Administrator i przejdź do tego folderu i wykonaj poniższe polecenia.

vivetool /enable /id:37634385 vivetool /enable /id:39145991 vivetool /enable /id:36354489

Pierwsze dwa wpisy aktywują zakładki Eksploratora plików w Windows 11, a trzecia będzie aktywacja nowego panelu nawigacyjnego tego narzędzia. Po pomyślnym wykonaniu trzech poleceń należy ponownie uruchomić sistema od firmy Microsoft.

Windows  11 kart Eksploratora plików Microsoft

Po powrocie do Windows 11, natychmiast zauważysz różnicę w Eksploratorze plików. Dzięki temu będzie można mieć kilka kart w Eksploratorze plików, a także nowy interfejs w zakresie zarządzania różnymi elementami obecnymi w folderach sistema od firmy Microsoft.

W ten prosty sposób każdy może mieć tę nowość w Windows 11. Do tej pory ograniczał się do Insider Program, ale z najnowszą aktualizacją, którą trzeba zainstalować, jest otwarty dla każdego użytkownika. Wystarczy postępować zgodnie z tymi prostymi instrukcjami.