Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówka: Zmniejsz zużycie danych w Sklepie Play, kończąc filmy

Sklep Play ewoluował przez lata i dostarczał użytkownikom coraz więcej informacji.

Jedną z najnowszych wiadomości jest pojawienie się filmów wideo w prezentacjach aplikacji. Są interesujące, ale mają negatywny wpływ na zużycie danych. Oczywiście mogą łatwo zatrzymać tę automatyczną grę, zapisując w ten sposób dane do innych zadań.

<img src = "https://pplware.sapo.pt/wp-content/uploads/2019/12/pplware_play_store_videos_1-720×405.jpg" alt = "

Filmy są dziś niemal niezbędnym uzupełnieniem. Zapewniają one więcej informacji, prosto i bezpośrednio, poprawiając widoczność aplikacji. Oczywiście negatywne skutki są oczywiste i nie wszyscy chcą, aby te filmy były prezentowane i pobierały dane na smartfonie.

Oszczędzaj zużycie danych w sklepie Android Play

Więc zacznij od otwórz się sklep z aplikacjami na Androida, aby mogli obsłużyć Twoją konfigurację. Muszą przejść do swojej strony głównej, aby szybko uzyskać dostęp do menu, które rozpocznie proces instalacji.

Odtwórz filmy z konsumpcji danych w sklepie Android

To menu jest po prawej stronie, dostępne w 3 barras poziome linie po lewej stronie. Otwórz ten obszar i idź w dół, aż znajdziesz opcję Definicje. Powinieneś otworzyć ten obszar, aby móc kontynuować proces.

Zakończ odtwarzanie wideo w App Store

Aby przejść do przodu, musisz nawigować w ustawieniach, aż znajdziesz opcję Automatyczne odtwarzanie wideo. Pozwala to zmienić opcje związane z tym elementem, w którym można zapisywać dane na Androidzie i App Store.

Odtwórz filmy z konsumpcji danych w sklepie Android

Otwierając tę ​​opcję powinieneś być świadomy 3 powiązane opcje. Usuń dokonany wybór i wybierz opcję Odtwarzaj filmy automatycznie tylko przez Wi-Fi lub Nie odtwarzaj filmów automatycznie. Wybierz również ten, który Twoim zdaniem jest najbardziej odpowiedni.

W ten sposób mogą zaoszczędzić wiele danych podczas przeglądania Sklepu Play. Nie powielając ich, są w stanie przede wszystkim dokonać oszczędności w sposób przejrzysty, ale mimo to skuteczny. Oczywiście mogą ręcznie odtwarzać filmy i na pewno zobaczyć te, które chcą.