Wskazówka: Zwiększanie bezpieczeństwa wyszukiwania w systemie Android

Google jest na razie wyszukiwarką Androida. Jest zintegrowany w kilku obszarach i pozwala na sprawdzenie informacji z Internetu w prosty i doskonale przekrojowy sposób.

Oczywiście, jak każda wyszukiwarka Google, może zwracać wyniki, których nie chcemy widzieć na smartfonie. Aby tego uniknąć, istnieje możliwość zapewnienia bezpieczeństwa. Zobacz, jak możesz to zrobić szybko.

bezpieczne wyszukiwanie Androida na smartfonie Google

Uczyń wyszukiwanie Androida bezpieczniejszym

Wiele informacji, które otrzymujemy na Androida, pochodzi od Google i jego usług. Wyszukiwanie odgrywa tutaj ważną rolę, ponieważ pozwala użytkownikowi wyszukiwać to, czego chce i chce zobaczyć. Jest zawsze obecny i służy pomocą.

Jest to normalna wyszukiwarka Google, od zwykłego paska głównego ekranu do asystenta, który już mamy. Dlatego ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo, aby prezentować tylko to, co powinniśmy zobaczyć. Zacznij od otwarcia aplikacji Google, odpowiedzialny do tego wyszukiwania.

Wskazówka: Zwiększanie bezpieczeństwa wyszukiwania w systemie Android 1 Wskazówka: Zwiększanie bezpieczeństwa wyszukiwania w systemie Android 2

Informacje Google zostaną przefiltrowane do użytkownika

Wewnątrz kliknij obszar Więcej, aby otworzyć prywatny obszar tej aplikacji. Następnie, a już w strefie powiązanej z kontem użytkownika, wybierz opcję Ustawienia. To jest w końcowym obszarze tego ekranu.

Następnie w obszarze, który otworzyli, powinni wybrać opcję Ogólne. Jest to związane z globalnymi ustawieniami wyszukiwania dla konta użytkownika. Spowoduje to wyświetlenie obszaru z nowymi opcjami, które można kontrolować.

Wskazówka: Zwiększanie bezpieczeństwa wyszukiwania w systemie Android 3 Wskazówka: Zwiększanie bezpieczeństwa wyszukiwania w systemie Android 4

Z przedstawionej obszernej listy na początku powinieneś poszukać opcji związanej z bezpiecznym wyszukiwaniem. To powinno być wyłączone i dlatego powinno być aktywne. Ten krok zapobiega wyświetlaniu nieodpowiednich zdjęć, filmów i witryn w smartfonie.

Od tego momentu Google będzie filtrować zawartość znalezioną podczas wyszukiwania. Pojawią się tylko te wskazane do pokazania. Dzięki temu wyszukiwanie w systemie Android będzie bezpieczniejsze, bez obaw o nieodpowiednie dane.