Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Wskazówki dotyczące pracy w domu, z których faktycznie skorzystasz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Wskazówki dotyczące pracy w domu, z których faktycznie skorzystasz

Dla większości z nas to już prawie cały rok pracy zdalnej i nie wiem jak Wy, ale ja nie wiem, czy kiedykolwiek będę chciał wrócić do biura teraz, kiedy wszystko jest w rozkwicie. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie od ponad roku, czy dopiero zaczynasz, oto kilka wskazówek, jak dać z siebie wszystko i zrobić to dobrze, kopiąc w kapciach.

Stwórz zabójczą przestrzeń biurową

Jeśli nadal siedzisz przy stole w jadalni, pracując 40 godzin tygodniowo, nie mogę sobie wyobrazić, że przejście do pracy z domu było dla ciebie wygodne. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to znak, że powinieneś zainwestować w odpowiednią konfigurację, ponieważ jeśli spędzasz tu większość dnia, ważne jest, abyś czuł się komfortowo.

Biurko i wygodny fotel to świetna baza. Lubię dekorować swoją przestrzeń kolorami i zdjęciami, które sprawiają mi radość. Moodboard Twoich celów i wizji pomoże Ci dostrzec marzenia i je urzeczywistnić. I pamiętaj, czysta przestrzeń to szczęśliwa przestrzeń, więc staraj się posprzątać przed dniem pracy, aby nie rozpraszał Cię bałagan, kiedy powinieneś pracować.

Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze

Wszyscy znamy odwieczne powiedzenie „jeśli dobrze wyglądasz, będziesz się dobrze czuć” i jest ono aktualne dzisiaj. Jeśli lubisz nosić spodnie dresowe, noś je! Wygoda sprawi, że nie będziesz rozpraszać się drobnymi rzeczami przez cały dzień pracy. I odwrotnie, jeśli najlepiej czujesz się w sukience, śmiało! Jesteś w swoim domu, więc masz wpływ na to, jak wyglądasz. Dawno minęły czasy „business casual”, a wygoda już na zawsze!

Narzędzia handlu

Większość millenialsów jest wyposażona w bujającego się laptopa, ale jeśli masz trudności z wykonaniem swojej pracy, polecam dodanie monitora do swojej przestrzeni. Posiadanie dodatkowego ekranu ratuje życie, gdy masz milion otwartych kart. Przy okazji weź też bezprzewodową mysz i klawiaturę. Skurcze palców spowodowane przewijaniem się po gładziku przez cały dzień są zabójcze, a coś takiego nie powinno zakłócać przepływu pracy.

Czas na przekąskę jest niezbędny

Najlepsza część WFH? Będąc kilka kroków od kuchni i koniec z ogólnodostępnymi kuchenkami mikrofalowymi z zapachami, które po prostu nie znikają. To, co jesz w ciągu dnia, może naprawdę pomóc w Twojej produktywności, dlatego polecamy lekkie, ale smaczne opcje, takie jak PopZero Popcorn, Dobra granola na wierzchu jogurtu i Przebudzona Czekolada kiedy zasługujesz na małą ucztę po wysłaniu jednego e-maila.

Rekommenderad:  Google o najważniejszej rzeczy, którą należy wiedzieć o przekierowaniach Geo IP

Przenieś konwersacje z Water Cooler, aby powiększyć

Spotkania towarzyskie w ciągu dnia pracy mogą czasem być wielką atrakcją. Jeśli brakuje Ci nadrobienia zaległości ze współpracownikami, zaplanuj kilka 15-minutowych rozmów co jakiś czas, aby uzyskać dzienną dawkę socjalizacji na cały dzień. Obiecujemy, że nie wpłynie to negatywnie na Twoją produktywność — może nawet zmotywować Cię do spróbowania czegoś nowego!

Praca z domu to nowa norma i niezależnie od tego, czy ją kochasz, czy nienawidzisz – pozostanie. Wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie z WFH, a być może się zakochasz.

Table of Contents