Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Wskazówki i triki Google Pixel: (6 prostych trików)

Wiemy jak sprawić, aby gdy ktoś będzie szukał naszego nazwiska w Google, wyniki Google były dla nas trafne, a nasze imię i nazwisko to niezwykle ważna umiejętność, którą musimy opanować.

Niestety, wiele osób nie wie, jak zgłosić swoje zdjęcie lub imię i nazwisko do Google, a przede wszystkim nie wie, po co to robić? Najpierw zobaczmy, dlaczego powinniśmy zarejestrować swoje zdjęcie lub imię w Google? Powodem jest to, że Twoja rejestracja i zdjęcie w Google sprawiają, że jesteś ważniejszy.

Jest dokładnie odwrotnie. Twój kredyt może zostać uszkodzony, jeśli nie będziesz mieć kontroli nad sposobem wyświetlania Twojego imienia i nazwiska oraz zdjęcia w Gorgonie. Jeśli nigdy nie szukałeś swojego imienia i nazwiska, zrób to teraz i zobacz, co Google dla Ciebie zrobi.

Rozważ następujące:

 • Każdego dnia w Google wyszukiwanych jest 80 milionów nazwisk.
 • 75% z HR Działy te odpowiadają za badanie online kandydatów do pracy.
 • Ponad 80% tych spraw zostało odrzuconych ze względu na negatywną treść.
 • Ponad połowa z nich została oceniona i podjęto decyzję na podstawie pozytywnych treści znalezionych na ich temat.

Jasne jest więc, jak ważne jest posiadanie pozytywnych i trafnych treści w Google. Dobre i pozytywne treści mogą posunąć Cię o krok dalej. Jednak wiele osób, przesyłając swoje dane do Google, napotyka nieistotne lub przeszłe treści.

W najgorszym scenariuszu informacja ta zaszkodzi Twojej reputacji, a w najlepszym przypadku wyniki wyszukiwania Google pozytywnie wpłyną na Twoją popularność i reputację. Jeśli nie wiesz jak zarejestrować swoje imię i nazwisko oraz zdjęcie w Google, nie martw się. Dajemy Ci tutaj wszystko, co musisz wiedzieć.

Wiedza o tym, jak strategicznie zarejestrować swoje imię i nazwisko, stwarza szansę innym na lepsze zobaczenie Cię.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać wyniki wyszukiwania Google, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie kontrolować i zarządzać swoją obecnością w Internecie.

1- Zbuduj swoją witrynę

Aby zbudować witrynę, należy najpierw rozważyć nazwę witryny (zwaną domeną). Oczywiście ten krok jest najważniejszym krokiem, aby rozpocząć zarządzanie sposobem wyświetlania Twojego imienia i nazwiska w Google. Google uwielbia przydatne nazwy domen i witryny. Jeśli żądane słowo kluczowe (czyli tutaj Twoje imię) znajduje się w domenie, szanse na pojawienie się Twojego nazwiska w wynikach wyszukiwania Google rosną.

Aby sprawdzić, czy nazwa jest już zarejestrowana, wpisz tę stronę w polu wyszukiwania. Jeśli istnieje, możesz go wybrać dla siebie; w przeciwnym razie nie i musisz zmienić nazwę.
Po znalezieniu nazwy witryny musisz ją utworzyć

Istnieją setki sposobów na zbudowanie witryny. Na przykład w tej samej witrynie, w której szukałeś nazwy, kup hosta, umieść na nim piękny szablon i zacznij wlewać do niego treść.

Lub na przykład zarejestruj się na stronie internetowej i bardzo łatwo wykonaj zadanie zbudowania witryny.

Możesz też skorzystać z zewnętrznej witryny, np. BrandYourself. Utworzenie darmowego profilu na BrandYourself ma na celu nie tylko ranking, ale także wiele innych celów (ta witryna jest najpopularniejszym serwisem poświęconym brandingowi osobistemu i stroną internetową, która analizuje informacje dostępne w sieci, aby pomóc Ci ulepszyć personel zajmujący się brandingiem w sieci; pomaga .)

CZYTAĆ:  AMD Link oferuje teraz zdalną grę na komputerach PC Windows

Domyślnie BrandYourself pozwala na posiadanie wybranej przez Ciebie nazwy domeny (twoja_nazwa.brandyourself.com), ale jeśli chcesz, możesz zrobić więcej.

Jeśli posiadasz konto premium na tej stronie, możesz kupić domenę (twoja_nazwa.com) i używać jej w swoim profilu BrandYourself, aby uzyskać maksymalny zysk z rankingów Google i budowania marki.

Uwaga: Twojej witryny nie można wyświetlić w Google, kupując „twoja nazwa.com”. Dobrym pomysłem jest zakup domen, nawet jeśli nie będziesz z nich wszystkich korzystał. Ogranicza konkurencję w rankingach innych osób o takim samym nazwisku jak Ty. Jeśli jesteś początkujący, możesz kupić swoją domenę w witrynach twoja nazwa.com, twoja nazwa.net i twoja nazwa.org. Koszt zakupów w tych witrynach wynosi zwykle około dziesięciu dolarów rocznie, co stanowi niewielki koszt kontrolowania wyników wyszukiwania Twojej witryny w Google.

Na początku proces ten może wydawać się trudny, ale jest bardzo prosty. Przyjrzeliśmy się, jak „jak dodać swoje nazwisko do wyszukiwarki Google” jest obecnie jednym z najpopularniejszych słów kluczowych, ale, co zaskakujące, niektórzy ludzie nie chcą wydać kilku dolarów więcej, aby mieć większe szanse.

2- Umieść swoje imię i nazwisko w kluczowych częściach witryny

Jest to bardzo ważne dla koncepcji zwanej gęstością słów kluczowych i optymalizacją witryny. Jeśli chcesz wiedzieć jak Twoja witryna wyświetla się na początku Google, szukasz większej widoczności. Kiedy pająki Google indeksują witrynę, sprawdzają, ile razy użyto serii słów kluczowych do jej rankingu (Google Spiders to słynne boty programowe Google, które infiltrują witryny i sprawdzają ich zawartość).

Jeśli zatem w treści witryny nie ma Twojego imienia i nazwiska, skąd pająki mają wiedzieć, że jest ona o Tobie? Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby wyszukać swoje imię i nazwisko w Google, dlatego nigdy nie powinieneś o tym zapominać.

Jednym ze sposobów, aby to przyspieszyć, jest napisanie biografii z perspektywy trzeciej osoby i umieszczenie swojego imienia i nazwiska w odpowiednich miejscach, takich jak karta ustawień nawigacji lub nagłówki. Na przykład użyj „O [YOUR NAME]” zamiast „O”. W ten sposób pająki mogą bardzo łatwo znaleźć słowa kluczowe.

Nie nadużywaj słów kluczowych. Ponieważ algorytmy Google stale się rozwijają i udoskonalają, „wstawianie słów kluczowych” obniża Twój ranking. Jeśli częściej niż zwykle umieścisz swoje imię i nazwisko w witrynie, Google ukarze Twoją witrynę. Dlatego staraj się umieszczać swoje imię i nazwisko tylko w głównych i kluczowych sekcjach, które zwykle pasują do treści.

3- Z biegiem czasu dodawaj więcej bogatych słów kluczowych

Kolejnym ważnym punktem wpływającym na lepsze wyświetlanie Twojej witryny w Google jest dodawanie za każdym razem nowej treści do treści witryny. To, że raz napisałeś biografię, nie oznacza, że ​​powinna ona pozostać taka sama na zawsze, a napisanie tego samego raz wystarczy.

Prawdopodobnie zdobyłeś nowe doświadczenia i osiągnięcia, które możesz dodać do treści swojej witryny. To świetna okazja, aby ulepszyć swoją biografię, ponieważ możesz dodać do swojej witryny nowe, bogate w treść słowa kluczowe. Jeśli stale aktualizujesz swoją witrynę o nowe informacje o sobie, stworzysz kompleksową i kompletną witrynę, która po pewnym czasie spodoba się Google.

4- Połącz zawartość swojej witryny z innymi witrynami i odwrotnie

Każdy link jest wyceniany na podstawie SEO (optymalizacji wyszukiwarek), co jest istotną kwestią w budowaniu marki w Internecie. Jeśli chodzi o trudne i konkurencyjne słowa kluczowe, nazwy i strony internetowe, Google zwraca się w stronę linków. Google traktuje każdy link jako głos oddany na konkretną stronę internetową, więc im więcej głosów ma dana witryna, tym wyższa jest jej pozycja w rankingu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić swoje nazwisko na szczycie wyszukiwarki Google w świecie konkurencji, jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby to zrobić.

CZYTAĆ:  PHP kontra CodeIgniter: czy się różnią?

Innym ważnym czynnikiem wpływającym na działanie linków jest to, że Google ocenia ważność każdego linku. Na przykład link z CNN jest znacznie bardziej wiarygodny i godny zaufania niż link z niektórych anonimowych blogów. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na tworzenie wartościowych linków i wymianę informacji pomiędzy Twoją witryną a ważnymi profilami i witrynami w mediach społecznościowych.

Przykładowy profil sieci społecznościowych:

 • świergot
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Google Plus
 • Flickr
 • youtube
 • Inny

Są to bezpłatne i bardzo niezawodne linki, które możesz utworzyć. Chociaż te linki są Nofollow (mniej wartościowe niż linki Dofollow), są wysoce niezawodne i są zwykle używane przez Google do szacowania i klasyfikowania wyników wyszukiwania każdej osoby. Jeśli użyjesz tych linków jako podstawy, przekonasz się, że nauczenie się, jak lepiej wyglądać w Google, nie jest takie trudne.

Zalecamy również zarejestrowanie się jako bezpłatny użytkownik w BrandYourself, aby móc połączyć ze sobą informacje profilowe. Nasze bezpłatne profile umożliwiają podłączenie wszystkich Twoich profili w mediach społecznościowych i zapewniają, że łączą się ze sobą prawidłowo i są w pełni zoptymalizowane. Dzięki temu szybko zidentyfikujesz utracone szanse, co sprawi, że będziesz lepiej widoczny w Google.

Możesz pomyśleć, że podczas tworzenia profilu wystarczy opublikować wybraną biografię i zdjęcie oraz połączyć je z Twoją witryną, ale zalecamy regularne aktualizowanie treści w Twoim profilu i udostępnianie ich innym, aby widzieć lepiej i więcej.

Tworząc te profile, możesz ulec pokusie skopiowania biografii lub zdjęcia z innego miejsca w swoim profilu i połączenia ich ze swoją witryną internetową. Ale jeśli będziesz stale aktualizować treści w tych profilach i udostępniać je innym, będziesz widziany lepiej i częściej.

Nie trzeba poświęcać na nie dużo czasu, ale wyszukiwarki uznają te profile za złej jakości, jeśli przez dłuższy czas pozostaną nieaktywne. Dlatego musisz dodawać nowe treści, aby Twoja witryna była aktualizowana. Im wyższa jakość głosów w Twojej witrynie w porównaniu z konkurencją, tym bardziej widoczna będzie Twoja witryna.

Często pomijaną strategią jest tworzenie linków wychodzących do profili w mediach społecznościowych ze swoich witryn lub domen. Utworzenie pola „Skontaktuj się ze mną” w swoich witrynach jest lepsze niż umieszczanie linków do różnych profili. To pokazuje Google, że Twoja firma jest aktywna i skuteczna w Internecie, a Twoje imię i nazwisko można wyszukać w Google.

Nie musisz umieszczać linków do swoich sieci społecznościowych na wszystkich stronach swojej witryny (wiele osób tak robi). Zamiast tego utwórz małą stronę źródłową i umieść tam link. W ten sposób możesz stworzyć resztę treści za pomocą jednego lub dwóch przydatnych linków. Jeśli będziesz trzymać się tej strategii, Google będzie na tyle sprytny, aby połączyć wszystko w jedną całość.

5. Bądź społecznościowy i twórz treści

Google uwielbia świeże i aktualne treści. Jeśli szukasz jednej z najlepszych strategii na silną obecność w Google, to jest to strategia! Im bardziej jesteś aktywny na Twitterze, blogach, Facebooku i ،, tym większy kredyt przyzna Ci Google, gdy znajdzie Twoją witrynę. Dla Google tworzenie świeżych i aktualnych treści jest dokładnie tym, czym zajmuje się wysokiej jakości witryna w mediach społecznościowych. Nie da się oszukać w ten sposób i nie należy szukać czegoś takiego. Rób więc wszystko we właściwy sposób. Skoncentruj się na generowaniu wartościowych treści (takich jak linki, artykuły, treści itp.), które można udostępniać innym.

CZYTAĆ:  Czym są gry RPG? Wszystko, co warto wiedzieć o grach fabularnych

Dzięki temu z wielu powodów będziesz lepiej widoczny w Google. Po pierwsze, tworząc aktualne treści, tworzysz więcej linków i linków lub więcej „głosów” na swoje witryny. Jeśli nie masz dużo czasu i jesteś zajęty, możesz użyć widżetów, aby połączyć swoje profile w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, z innymi profilami i witrynami. W ten sposób możesz udostępniać nowe treści, które opublikowałeś w jednym ze swoich serwisów społecznościowych, pozostałym stronom.

Jeśli masz więcej czasu, zalecamy popracowanie nad stworzeniem większej ilości treści. Na przykład opublikuj tweeta z interesującym artykułem lub opublikuj interesujący i inny status na LinkedIn. Utwórz bloga zgodnie ze swoim zawodem lub zainteresowaniami i udostępnij go na swojej stronie. Dzięki temu i wygenerowaniu wartościowych treści Twoje imię będzie lepsze i bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania Google.

Innym powodem, dla którego jest to przydatne, jest to, że wykonując te kroki, Google sprawdzi wszystkie Twoje profile i witryny. Jeśli witryna wygląda na potężną w oczach Google, oznacza to, że linki i głosy tej witryny do innych witryn są również mocne. W ten sposób Google sprawdzi pozostałe Twoje witryny i linki. Ta metoda to dobry sposób na zwiększenie wartości linków do mediów społecznościowych bez bezpośredniej zmiany czegokolwiek.

6- Wiedz, że ten proces wymaga czasu

Niestety, wyświetlenie Twojego zdjęcia i imienia i nazwiska w wynikach wyszukiwania Google nie następuje z dnia na dzień. Proces ten wymaga czasu i cierpliwości. Trzymaj się z daleka od firm, które twierdzą, że mogą to zrobić bardzo szybko i omiń Google. Algorytmy Google są złożone i uwzględniają tysiące różnych czynników.

Algorytmy te uwzględniają rzeczywiste wysiłki, a nawet karzą tych, którzy próbują „bawić się” systemem lub go oszukać. Mając to wszystko na uwadze, powyższe metody są najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na wypozycjonowanie Twojego nazwiska w wynikach wyszukiwania Google, który opłaci się w dłuższej perspektywie.

Zaloguj się do Google i upewnij się, że Twoje imię i nazwisko zostało wyszukane

Nie ma znaczenia, czy czeka Cię ważna rozmowa kwalifikacyjna, rozmowa sprzedażowa, ważne spotkanie, a nawet spotkanie w przyszłości! Twoje imię i nazwisko i tak zostanie przeszukane. Mamy nadzieję, że wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci zrozumieć, jak zwiększyć widoczność Twojej obecności w Google i zwiększyć Twoją wiarygodność. Proces nie jest aż tak skomplikowany; konfiguracja i aktualizacja wymagają tylko czasu.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, utwórz najpierw darmowe konto BrandYourself. Następnie oprogramowanie znajdujące się na tej stronie przeprowadzi Cię przez kolejne kroki, które należy wykonać, aby zarejestrować swoje imię i nazwisko w wynikach Google. Ponadto otrzymasz informacje o tym, jak dobrą reputacją cieszysz się obecnie w Internecie i jak bardzo wpływa to na Twoją karierę i cele osobiste.

Pobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobieranie premium motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lenevoPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumpobierz płatny kurs Udemy za darmo