Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r

Instagram stał się własnym światem. Od dokumentowania ważnych wydarzeń życiowych po promocję biznesu, aplikacja społecznościowa całkowicie zmieniła społeczeństwo, dając wszystkim platformę do dzielenia się swoim życiem, talentami, celami i fantazjami – poprzez zdjęcia. Nie tylko możesz pisać wszystko o swoim najnowszym związku, wakacjach lub promocji, ale także możesz zobaczyć codzienne życie swoich ulubionych celebrytów i wpływowych osób, tak jak możesz to zrobić z przyjaciółmi i członkami rodziny. Nie ma lepszego czasu na inspirację, śmiech, aż płaczesz i łączenie się z podobnie myślącymi ludźmi, postępując zgodnie z najlepszymi Instagram rachunki za 2019 r.

Styl życia i fitness Instagram Konta

Hannah Davis – 8, 065 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @bodybyhannah | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @bodybyhannah

Kto nie lubi krótkich i słodkich treningów? Hannah Davis jest osobistym trenerem w zgranym kształcie i ma misję – zabrać cię z kanapy! Na Instagram na stronie, hojnie udostępnia swoje treningi oraz pomocne wskazówki, które pomogą ci prowadzić zdrowszy styl życia. Spodoba ci się także uroczy czarny pies, który czuwa nad nią podczas ćwiczeń. Jeśli szukasz zwięzłych, praktycznych wskazówek, jak sprawić, byś był zdrowszy, daj jej szansę.

Śledzić: @bodybyhannah

Kaisa Keranan – 862 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @kaisafit | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @kaisafit

Kto powiedział, że kobiety nie mogą być silne i potężne? Kaisa Keranan utrzymuje trend. Ujawnia spojrzenie na jej rutynę budowania siły, która nie jest stereotypowa. Zobacz, jak pracuje z hantlami, ciężkimi sztangami, opaskami oporowymi, kettlebellami, a nawet własną masą ciała. Następnie pozwól jej przeprowadzić cię przez ćwiczenie plyometrii, które na pewno pozostawi cię w kałuży potu. Hardcore, ale chodzi o budowanie siły i władzy, niezależnie od wieku i płci. Śledź dalej!

Śledzić: @kaisafit

Shauna Harrison, Ph.D. – 85 000 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @ shauna_harrison | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @ shauna_harrison

Po intensywnych ćwiczeniach potrzebujesz trochę ćwiczeń umysł-ciało. Właśnie tam dr Shauna Harrison wchodzi. Ten profesor jogi z Johns Hopkins każe ci skręcać i wykręcać ciało w sposób, w jaki nigdy nie myślałeś, że to możliwe. Czuć się leniwie? Jest mistrzynią w utrzymywaniu ciebie motywacją. Bez względu na to, czy chcesz większej elastyczności, czy chcesz rzucić wyzwanie swojemu ciału, aby zginało się w nowych kierunkach, ona Instagram konto ma cię objęte.

Śledzić: @ shauna_harrison

Roz the Diva – 39,9 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @rozthediva | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @rozthediva

Roz Mays jest instruktorką tańca na rurze, która nie przeprasza za to, że ma duże rozmiary. Osobiście jej lekcje tańca na rurze szybko się wyprzedają, ponieważ ludzie uwielbiają jej bezczelny styl i niechęć do „grubego wstydu”. Możesz śledzić jej rutyny online i odkryć inny i ekscytujący sposób na utrzymanie formy – taniec na rurze. Zmotywuje cię również do kochania swojego ciała niezależnie od jego wielkości i kształtu. Ciała dowolnej wielkości mogą być piękne, a Roz wyjaśnia to!

Śledzić: @rozthediva

Sara Haley – 28,9 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @sarahaleyfit | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @sarahaleyfit

Sara Haley pokazuje, że macierzyństwo łączy fitness. Sara Haley jest mamą kilku uroczych dzieci i wciąż udaje się zachować formę. Jako trener ma także doświadczenie w dziedzinie fitnessu. Na Instagram, dzieli się swoimi sprawami związanymi z kondycją i daje wgląd w jej życie jako zajętej mamy. Jest idealną osobą do naśladowania, jeśli szukasz porady i motywacji, jak ćwiczyć, gdy jesteś w ciąży, po porodzie lub jeśli potrzebujesz procedur, którymi możesz zarządzać będąc mamą.

Śledzić: @sarahaleyfit

Uroda i moda Instagram Konta

Sophia Roe – 216 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @sophiaroe | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @sophiaroe

Czasami moda rzuca się na ciebie z jasnymi kolorami i wzorami, ale jeśli minimalizm jest bardziej w twoim stylu, pokochasz klasyczną, dyskretną elegancję Sophii Roe. Blogerka z siedzibą w Kopenhadze w Danii, miłośniczka mody, wygląda, jakby zeskoczyła z okładki Vogue. Rzuć okiem na jej minimalistyczne wyczucie mody i jak stworzyć własny prosty, ale elegancki styl. Moda nie musi być wybredna ani skomplikowana, aby zaimponować!

Śledzić: @sophiaroe

Peepy and Mother Lee, Tajlandia – 128 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @peepy_and_mother_lee | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @peepy_and_mother_lee

Mów o niepowtarzalnym stylu! Ta para matka i syn ubierają się w bogate, kolorowe kostiumy, podróżując razem po świecie. Obaj zyskali sławę dzięki unikalnym, dopasowanym kombinacjom mody, które pokazują podczas podróży. Ta ponadczasowa para uzupełnia o równie modne okulary przeciwsłoneczne i inne kreatywne akcesoria. Ich ulubiony cytat brzmi: „prawdziwy styl nigdy nie jest dobry ani zły”. Najwyraźniej mają rację, sądząc po liczbie obserwujących.

Śledzić: @peepy_and_mother_lee

Nao Takahashi SHIMA – 19,9 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @ nao__takahash | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: nao__takahash

Jeśli masz zamiłowanie do punkowych fryzur i pasję do mody, znajdziesz niekończącą się inspirację od Nao Takahashi Shima, japońskiego stylisty włosów, który również chodził po wybiegu na pokazie mody Dolce i Gabbana w 2018 roku. Jest modny, wyjątkowy i jego wyczucie mody i styl są nowatorskie. Przejdź się dziką stroną i spójrz na jego Instagram strona!

Śledzić: @ nao__takahash

Christie Tyler (nycbambi) – 316 tysięcy obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @nycbamb | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @nycbamb

Jeśli kolor nie jest twoją rzeczą i kochasz subtelny wygląd neutralnych kolorów, poczujesz się jak w domu Instagram konto. Podniesienie Instagram gwiazda Christie Tyler inspiruje Cię eleganckimi ubraniami i akcesoriami domowymi w ponadczasowych neutralnych odcieniach, a wszystko to z samego serca Nowego Jorku. Brakuje jej koloru, a jej karma nadrabia ponadczasowym wyrafinowaniem. To może zainspirować Cię do ulepszenia własnej garderoby i domu poprzez dodanie kilku neutralnych elementów.

Śledzić: @nycbamb

Baddie Winkles – 3. 8 mln obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @baddiewinkle | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @baddiewinkle

Moda nie jest przeznaczona tylko dla młodych, jak wyjaśnia ta prawie 90-letnia prababka. Baddie Winkle łamie zasady, ubierając zabawne i często dziwaczne stroje, które pasują do jej dziwacznej osobowości. Jej przesłanie wyraźnie odbija się echem wśród odbiorców, ponieważ jej lista obserwujących, w tym celebrytów, stale się powiększa. Bez względu na to, co nosi, jej humor przebija i zawsze nosi uśmiech.

Śledzić: @baddiewinkle

Zabawny Instagram Konta

Tinder Convos – 190 000 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @tinderconvos | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @tinderconvos

Niezależnie od tego, czy chcesz przesuwać w prawo, czy nie, to zabawne Instagram konto. Począwszy od randek, aż po otwarcie linii, użytkownicy aplikacji przesyłają zrzuty ekranu z najbardziej dziwacznych, przezabawnych rozmów na Tinderze. Ale uczciwe ostrzeżenie: kiedy zaczniesz je czytać, będziesz uzależniony.

Śledzić: @tinderconvos

Nędzni mężczyźni – 346 tysięcy obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @miserable_men | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @miserable_men

Ilu mężczyzn uwielbia zakupy? Niewielu, ale na pewno ich żony. Ten Instagrammer rejestruje zdjęcia mężczyzn, którzy czekają na żony, aby dokończyć zakupy. Teraz możesz śmiać się z innych biednych facetów, którzy znoszą godziny oczekiwania na swoje żony lub znaczących innych, aby dokonać ostatecznego wyboru w centrum handlowym. Wyraz ich twarzy – tych, którzy nie zasnęli w pracy. Szczere spojrzenie na to, jak wyglądają faceci, gdy zmuszeni są przeżyć zakupy!

Śledzić: @miserable_men

Chill Wild Life – 259 000 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @chillwildlife | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @chillwildlife

Kto się nie uśmiecha, gdy widzi zdjęcia zwierząt robących śmieszne rzeczy? Koty są zwykle skupione, ale to Instagram konto publikuje zdjęcia wszystkich rodzajów zwierząt, które zachowują się głupio lub robią coś, co zasługuje na uśmiech. Od psów po koale, to konto sprawi, że będziesz się uśmiechać i rozjaśniać dzień. Miłośnicy zwierząt nie przegap tego!

Śledzić: @chillwildlife

Podsłuchiwanie – 29,8 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @eavesdropper | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @eavesdropper

Ludzie mówią najśmieszniejsze rzeczy! To zabawne Instagram Konto publikuje rzeczy, które założyciel słyszy, jak mówią ludzie. Być może nie odkryjesz następnego miliona dolarów lub głębokich, zmieniających życie spostrzeżeń, ale będziesz się dobrze bawić i śmiać z tego, co ludzie mówią w codziennych rozmowach. Ponadto podsłuchane wgląd są pięknie ilustrowane!

Śledzić: @_eavesdropper

Doggos Doing a Meme (doggosdoingameme) – 93,6 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @doggosdoingameme | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @doggosdoingameme

Kto nie lubi dobrego psiego mema? Oczywiście wiele osób, sądząc po liczbie obserwujących to konto. Zyskaj uśmiech na cały dzień, podążając za wybrykami kochanych psów o ich najgorszym zachowaniu. Najlepsze jest to, że większość postów to krótkie filmy, więc możesz śmiać się trochę dłużej. Obowiązkowe konto dla miłośników psów, którzy chcą się pośmiać lub po prostu podziwiać najlepszego przyjaciela człowieka.

Śledzić: @doggosdoingameme

Inspirujące Instagram Konta

Happsters – 103 000 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @happsters | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram przez @happsters

The Happsters Instagram konto polega na tworzeniu szczęścia w świadomy sposób. Znajdziesz praktyczne posty, które pokazują, jak medytować i jak być bardziej uważnym. Niektóre posty sprawią, że się uśmiechniesz, a inne sprawią, że będziesz myślał. Niemniej jednak nie możesz pomóc, ale zainspiruj się i naucz się czegoś. Istnieje również wiele postów „czuć się dobrze”, z których wiele przedstawia wspaniałe zdjęcia zwierząt, zwłaszcza psów.

Śledzić: @happsters

Pozytywnie obecny – 398 tys. Obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @pozytywnie obecny | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @positativepresent

To popularne Instagram Konto dotyczy umocnienia ofert i wspaniałych zdjęć. Za tym stoi mózg Instagram konto jest również wykwalifikowanym fotografem, który rejestruje i publikuje zdjęcia, które wywołują reakcję emocjonalną, a znajdziesz inspirujące słowa, aby z nimi współpracować. Nie możesz się zrelaksować, podziwiając piękno szkarłatnych płatków na polu zieleni lub samotnej gałęzi drzewa otoczonej jaskrawym niebieskim niebem. To uczta dla twoich oczu i dla twojej duszy.

Śledzić: @pozytywnie obecny

Deepak Chopra – 1.2M obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @depaakchopra | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @depaakchopra

Zainspiruj się i wykorzystaj swoją wewnętrzną mądrość dzięki inspirującym cytatom z Deepak Chopra. Ten duchowy guru cytaty i spostrzeżenia skupiają się na uzdrawianiu, znajdowaniu prawdziwego celu życia, życiu uważnym i kultywowaniu duchowości. Nauczysz się prostych technik medytacji i tego, jak rozpocząć wewnętrzny dialog ze sobą, prowadząc dziennik. Co najlepsze, uczysz się od jednej z wiodących postaci w ruchu New Age. Dostrój swoją codzienną dawkę inspiracji, duchowości i uważności!

Śledzić: @depaakchopra

Serena Williams – 10,9 mln obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @serenawilliams | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @serenawilliams

Któż mógłby pomóc, ale zainspirowany kobietą, która zmieniła bieg kobiecego tenisa po wygraniu 23 tytułów Grand Slam? Osiągnięcie takiego wyczynu wymaga wielkiego talentu i silnego umysłu. Na jej Instagram konto, Selena dzieli się swoimi przemyśleniami i przebłyskami najnowszego członka swojej rodziny, jej córki Olympii. Nawet inspirujące gwiazdy sportu mogą wzbudzać kontrowersje. Jakiś czas temu usunęła swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym, które zostało wyraźnie poprawione, aby po publicznym oburzeniu wyglądała na mniejszą w talii. Ale wciąż ma oddaną grupę wyznawców, którzy zwracają się do niej po codzienne spostrzeżenia i inspiracje.

Śledzić: @Serena Williams

Jeff Bezos – 760 000 obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @jeffbezos | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @jeffbezos

Zbudował firmę, która na nowo zdefiniowała handel detaliczny. Wszystko zaczęło się w 1994 roku, kiedy Bezos porzucił swoją dobrze płatną pracę na Wall Street, aby założyć najsłynniejszą księgarnię internetową na świecie. Amazon zaczęło się od zaledwie 10 pracowników, ale wiemy, jak się stąd rozwija. Kto nie chciałby podążać za jednym z najbogatszych, samozwańczych mężczyzn na świecie? Jeff Bezos daje ci wgląd w jego życie, a po drodze możesz dostrzec podpowiedź na temat bycia odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą.

Śledzić: @Jeff Bezos

Sława Instagram Konta

Kaia Gerber – 4.3M obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @kaiagerber | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @kaiagerber

Być może znasz Cindy Crawford, prawdopodobnie najgorętszą supermodelkę lat osiemdziesiątych. Podczas gdy pani Crawford mogła pożegnać się ze swoimi supermodelkami, Kaia Gerber, jej 16-letnia córka Randy Gerber, rośnie w szeregach. Co więcej, jest martwym dzwonkiem dla swojej byłej supermodelki mamy. Już z 4.3 milion obserwujących, Kaia zaznacza swój ślad Instagram. Podążaj za nią i sprawdź, dokąd zaprowadzi ją jej kariera, i czy osiągnie ten sam status supermodelki, jak jej niesamowita mama!

Śledzić: @kaiagerber

Selena Gomez – 133 mln obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @selenagomez | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @selenagomez

Musi robić coś dobrze! Selena Gomez znajduje się na szczycie listy gwiazd o największej liczbie obserwujących i osób o najbardziej lojalnych obserwujących. Jej wyznawcy trzymają się jej, ponieważ jest szczera i szczera w stosunku do swoich uwielbiających fanów. Gomez cierpiał na problemy zdrowotne, w tym atak choroby autoimmunologicznej, a także radził sobie z depresją i lękiem. W rzeczywistości czasami robi przerwy w mediach społecznościowych, aby poradzić sobie z tymi warunkami. Na szczęście zawsze wraca. Selena wyróżnia nawet publikowanie jednego z najbardziej lubianych obrazów wszechczasów.

Śledzić: @selenagomez

Taylor Swift – 115 milionów obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @taylorswift | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @taylorswift

Jeśli mieszkasz na planecie Ziemia, prawdopodobnie wiesz, kim jest Taylor Swift. Niezależnie od tego, czy lubisz jej muzykę, czy nie, nie możesz zaprzeczyć jej wpływowi na przemysł muzyczny. Jak mówią, to historia miłosna! Na jej Instagram konto, Taylor udostępnia zdjęcia swoich przyjaciół, swoich uroczych kotów i, oczywiście, selfie. Podążając za nią, bądź przygotowany na wszystko! Była znana z tego, że usuwała ją wszystkie Instagram posty z ogłoszeniem nadejścia nowego albumu. Jak to sposób na zwrócenie Twojej uwagi?

Śledzić: @taylorswift

Chrissy Teigen – 23,7 mln obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @chrissyteigen | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @chrissyteigen

Rzuć okiem za kulisy życia Chrissy Teigen w domu z jej uwielbianym mężem, piosenkarzem Johnem Legendem i jej równie uroczymi dziećmi. Jej uczciwość zawsze błyszczy, gdy dzieli się rodzinnymi zdjęciami tego, co dzieje się w tym niezwykle utalentowanym domu. Chrissy uwielbia dzielić się przepisami i jest autorką książki kucharskiej Cravings: Głodny więcej. Dostrój się do niej Instagram opowieści, a otrzymasz instrukcje krok po kroku, jak przygotować niektóre z jej kuszących przepisów. Pokochasz jej uczciwość i poczucie humoru!

Śledzić: @chrissyteigen

Amy Schumer – 8.4M obserwujących

Wszystkie najlepsze Instagram Konta do śledzenia w 2019 r. | @amyschumer | Appamatix.com

Wysłany dnia Instagram autor: @amyschumer

Amy Schumer utrzymuje ją przy sobie Instagram strona. Ta komik i aktorka mówi wprost o byciu w ciąży, Hollywood i wszystkim, co jej się podoba, i robi to w sposób, który rozśmieszy cię do łez. Jak prawdziwe są jej posty? Jest jedną z niewielu celebrytek, które publikują jej niezmienione selfie w toalecie! Podążaj za nią, jeśli kochasz celebrytów, którzy nie boją się wyśmiewać siebie i innych!

Śledzić: @amyschumer

Mamy nadzieję, że odkryjesz to, co najlepsze Instagram konta z 2019 roku! Dla bardziej wesołych i inspirujących Instagram zawartość, sprawdź najlepsze Instagram bios wszechczasów.