Wszystko, co musisz wiedzieć o nowościach Instagram Odznaki na żywo

Instagram Odznaki na żywo to najnowsze wydanie funkcji, które ma na celu pomóc wpływowym osobom zarabiać pieniądze. Ale jak one działają?

W skrócie, myśl o odznakach jako o „poradach” dla swoich ulubionych Instagram wpływowych podczas transmisji na żywo, ale jest szansa, że ​​będą o wiele więcej.

Wskakujemy do szczegółów i dzielimy się wszystkim, co wiemy Instagram Żywe odznaki:

Czym są Instagram Live Badges?

Nigdy nie słyszałeś o odznakach? Nie martw się, to całkiem nowa koncepcja monetyzacji w mediach społecznościowych, ale wkrótce nabierze tempa!

Pojęcie „odznak” odgrywa popularną funkcję Twitch oraz TikTok, który pozwala obserwującym „dawać napiwki” twórcom podczas transmisji na żywo. A teraz ta funkcja się zbliża Instagram!

W ostatnich miesiącach, Instagram zgłosił wzrost liczby Instagram Transmisje na żywo prowadzące do 70% wzrostu liczby wyświetleń od lutego do marca 2020 r.

Według komunikatu prasowego: „Live pomogło twórcom i firmom pozostać w kontakcie ze swoimi obserwatorami i zbliżać ludzi. Dzięki odznakom twórcy mogą generować dochód z treści, które już tworzą. ”

Wprowadzenie odznak na Instagram Lives nie tylko tworzy nowy strumień przychodów dla twórców, ale także rozwija poczucie wyłączności na platformie.

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowościach Instagram Odznaki na żywo 1

Dzięki nowej funkcji widzowie, obserwujący i fani mogą kupić plakietkę podczas filmu na żywo, która będzie wyróżniać się w komentarzach i odblokowywać dodatkowe funkcje, w tym umieszczenie na liście twórców plakietek twórcy i dostęp do specjalnego serca.

W ten sposób obserwatorzy mogą wesprzeć twórców, jednocześnie budując poczucie społeczności VIP.

Chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych funkcjach monetyzacji, na które możesz wpaść Instagram? Sprawdzić ten post na blogu aby uzyskać informacje o tym, jak zwiększyć strumień przychodów Instagram!

Jak to zrobić Instagram Live Badges Work?

Po rozwinięciu odznaki będą dostępne w 3 różne poziomy, w zależności od liczby kier dostępnych do zakupu.

Widzowie mogą kupić jedno serce za $0.99, dwa za $1.99 lub 3 za $4.99. Poinformowano, że początkowo twórcy otrzymają 100% przychodów Instagram Sprzedaż odznak na żywo.

Twórcy mogą zobaczyć, ile serc kupił widz, dzięki ikonie wizualnej w strumieniu czatu, dzięki czemu łatwo zobaczyć, kto wspiera ich w krzyku.

Według influencerki fitness @charleeatkins: „Odznaki w Instagram nie mogło przyjść w lepszym czasie dla twórców fitness takich jak ja. To łatwy sposób na przekazanie miłości, którą już widzimy w naszych kanałach na żywo, abyśmy mogli nadal budować i tworzyć dla naszych fanów ”.

Dla wpływowych osób, takich jak Charlee Atkins, ten nowy strumień przychodów może naprawdę zmienić sposób, w jaki zarabiają na swojej platformie. W przyszłości każdy Instagram Na żywo gospodarzem jest okazja do zarobienia pieniędzy.

ICYMI: Instagram wydało mnóstwo nowych narzędzi i funkcji, które pomagają markom, firmom i wpływowym osobom zarabiać na platformie. Sprawdź ten post na blogu, aby poznać wszystkie szczegóły!

Jak dostać się do Instagram Aktywne odznaki dla Twojego profilu:

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Bages się zbliża Instagram wkrótce. Ale zła wiadomość jest taka, że ​​wciąż jest testowana i wdrażana.

Instagram ujawniło, że testy rozpoczną się w przyszłym miesiącu od małej grupy twórców i firm, z obietnicami rozszerzenia funkcji w nadchodzących miesiącach.

Instagram odbiorcy z USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Turcji, Hiszpanii i Meksyku są pierwszymi, którzy uzyskają dostęp, więc jeśli jesteś na tych rynkach, może pojawić się w Twoim profilu wcześniej, niż myślisz !

Aby uzyskać wczesny dostęp do odznak, musisz wypełnić ten formularz!

Instagram Odznaki na żywo to dopiero początek nowych możliwości zarabiania na wpływowych użytkownikach platformy, dlatego z radością obserwujemy, jak to się potoczy!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi InstagramNowe funkcje i ogłoszenia? Zarejestruj się Późniejszy biuletyn i będziesz pierwszy wiedzieć!

Polub ten post? Przypiąć! 📌

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowościach Instagram Odznaki na żywo 2