Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Wszystko, co musisz wiedzieć o Twitterze i jego Warunkach

Wszystko, co musisz wiedzieć o Twitterze i jego Warunkach

Twitter jest sieć społecznościowa oraz usługę mikroblogowania. Dzięki temu odwiedzający mogą opublikować 140 wiadomości tekstowych w formie tekstu zwanego tweetem.

Twitter został stworzony przez Jacka Dorseya w marcu 2006 r. i uruchomiony w lipcu 2006 r. W 2012 r. mikroblogowanie miało ponad 100 milionów użytkowników, którzy wysyłali 340 milionów tweetów dziennie i przeprowadzali ponad 1,6 miliarda wyszukiwań.

Twitter z hasłem „Co robisz?” (Po angielsku:? Co robisz) pojawił się w sieci, ale w listopadzie 2009 skandował hasło „Co się dzieje?” (Po angielsku:? Co się dzieje) uległo zmianie. Twitter dosłownie oznacza ćwierkanie.

Dziś wiele gwiazd korzysta z Twittera i oczywiście ta cyberprzestrzeń została stworzona, aby każdy mógł z niej korzystać. Podczas gdy piec komunikacji i środków masowego przekazu jest bardzo gorący, swobodny przepływ informacji i sposoby jego osiągnięcia stały się wyzwaniem dla odbiorców. I to jest dla właścicieli tych wirtualnych sieci społecznościowych, ponieważ rynek tych sieci społecznościowych jest bardzo zróżnicowany i konkurencyjny, a inne sieci społecznościowe z dużym prawdopodobieństwem faworyzują odbiorców.

Treść tweetów

Firma Pierre Analytics z siedzibą w San Antonio, zajmująca się badaniami rynku, przeanalizowała 2000 tweetów w ciągu dwóch tygodni od 11:00 do 17:00 „tweety amerykańskie i angielskie”. Te tweety zostały podzielone na sześć kategorii:

 • Bezużyteczne słowa 40%
 • Rozmowa 38%
 • cenne 9%
 • Autopromocja 6%
 • Spam 4%
 • Wiadomości 4%

Nowe wspólne badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Kalifornijski i Indianę pokazuje, że około 48 milionów z 319 milionów użytkowników Twittera to roboty, którymi nie zarządza bezpośrednio człowiek. Liczba ta stanowi 15% całkowitej liczby odwiedzających zarejestrowanych w tej sieci społecznościowej.

CZYTAĆ:  Jak przekonwertować kontener na kolumnę w WordPress?

Wcześniej, w 2014 roku, sam Twitter oszacował, że boty stanowią od 5 do 8,5 procent odwiedzających; Około 20 milionów użytkowników, a obecnie liczba ta niemal się podwoiła.

Trendy są jednym z najczęściej używanych narzędzi na Twitterze, szczególnie w przypadku informacji lub wiadomości za pośrednictwem Twittera. Zwykle ważne trendy i wiadomości dnia oraz nagłówki są wyświetlane wyłącznie w wynikach wyszukiwania Google.

Temat botów na Twitterze był także gorący w czasie wyborów prezydenckich w USA, kiedy Uniwersytet Kalifornijski podał, że 19% wszystkich tweetów wyborczych zostało wysłanych za pośrednictwem kont botów.

Niektóre boty mają złożoną strukturę i na pierwszy rzut oka wydaje się, że masz do czynienia ze zwykłym użytkownikiem. Z tego powodu nawet 15% uznano za optymistyczne.

Trend na Twitterze

Trendy: Tematy lub tweety opublikowane w określonym temacie lub temacie i mające najwięcej autorów w jednostce dnia są wyświetlane obok profilu na Twitterze zgodnie z wybranym obszarem. Trendy to jedno z najpowszechniej używanych narzędzi na Twitterze. Zwłaszcza w dziedzinie informacji lub aktualności za pośrednictwem Twittera. Zwykle ważne trendy i wiadomości dnia oraz nagłówki są wyświetlane wyłącznie w wynikach wyszukiwania Google.

Wiadomość o ciąży Beyonce była jednym z najpopularniejszych trendów, który pobił rekord Twittera dla danego tytułu !!!

Piosenkarka i aktorka po raz pierwszy ogłosiła ciążę na scenie podczas gali Los Angeles Music Awards. Wiadomość natychmiast rozeszła się szybko po Twitterze – 8868 tweetów na sekundę. Co ciekawe, rekord Wcześniej korzystanie z tego serwisu do publikowania wiadomości należało do sportów kobiecych. Wiadomość o eliminacji reprezentacji USA w piłce nożnej kobiet przeciwko Japonii w Pucharze Świata była tweetowana 7196 razy na sekundę.
Dzięki 4000 tweetów na godzinę może stać się jednym z 10 najważniejszych trendów na Twitterze na całym świecie.

Fio oznacza na Twitterze.

Twitter oferuje ulubione tweety lub tweety oznaczone gwiazdką, ale wydaje się, że panuje pewne zamieszanie co do tego, co to znaczy rozpocząć pewne rzeczy. W ten sposób zadano następujące pytania: Czy ciekawie jest powiedzieć, że chcesz zachować tego tweeta na później? Czy kształt gwiazdy to tylko sposób na powiedzenie, że widziałeś tweet danej osoby i podoba Ci się? Czy pojawienie się na Twitterze oznacza miłość czy nienawiść?

CZYTAĆ:  Szczyt 5 Aplikacje towarzyszące, które musisz wypróbować w zegarkach Amazfit w 2024 r

„Fio” jest mylące, podczas gdy „Lubię to” nie. Ludzie przeglądają swoje telefony w aplikacji Instagram; Wystarczy poruszać palcami w górę i w dół oraz dwukrotnie dotykać obrazów. Pokazują, że podobają im się te zdjęcia, albo na Facebooku ludzie przewijają strony i jednocześnie klikają przycisk Lubię to, jakby uczestniczyli w tajnym wyścigu.

Tymczasem odwiedzający Facebooka i Instagram zwracają uwagę na to, ile razy inne osoby wchodzą w interakcję z ich treściami. Oczywiście ciągłe sprawdzanie liczby osób, które lubią Twoje zdjęcia, może być trudne, ale jest to zabawne i interesujące.

Warunki Twittera

Od osób korzystających z tej usługi wymagana jest znajomość warunków Twittera. Twitter ma również pewne warunki, których jeśli nie znasz, możesz nie zauważyć i pomylić tweetów innych osób:

 • Wiadomość docelowa
 • Hashtag
 • Lista
 • Odpowiedz / @odpowiedz
 • RT/prześlij dalej
 • Popularne tematy

Wiadomość docelowa

Jednym ze sposobów komunikowania się z innymi ludźmi na Twitterze jest przesyłanie osobistych wiadomości. Dzięki tej możliwości będziesz mógł wysyłać osobiste wiadomości do swoich subskrybentów.
Ponadto nie będziesz mógł wysyłać bezpośrednio do osób, które nie są takie same jak Ty.

Hashtag

Znacznik to jednowyrazowa lub wielowyrazowa fraza rozpoczynająca się od @ (np. @iphone) i służąca do organizowania różnych tematów, rozmów, wydarzeń itp.

Lista

Dodawanie użytkowników do listy to nowa i przydatna funkcja na Twitterze. Dzięki tej możliwości możemy umieszczać odwiedzających w różnych kategoriach (na przykład autorzy IT, przyjaciele, minimalni itp.). Możesz także przeglądać listy utworzone przez innych i wyświetlać je według własnego uznania. Inni mogą również wyświetlać utworzone przez Ciebie listy i czytać tweety wysyłane przez osoby odwiedzające tę listę.

Odpowiedz / @odpowiedz

Aby odpowiedzieć na tweety innych osób lub poinformować ich o swoim własnym tweecie, możesz umieścić znak @ przed nazwą użytkownika (np. jeśli chcesz mi odpowiedzieć, musisz użyć @golshidgf).

CZYTAĆ:  Lista NAJLEPSZYCH alternatyw kopiowania AI dla copywritingu [2024]

Jeśli użyjesz znaku @ na początku swojego tweeta, tylko te same osoby zobaczą tę odpowiedź.

RT/prześlij dalej

Retweetowanie cudzych tweetów nazywa się Retweet i przez długi czas było to określenie nieoficjalne, a Twitter oficjalnie je wspierał. Tak zwany symbol RT jest używany na początku tweeta, aby ogłosić retweet.

Popularne tematy

W tweetach często pojawia się dziesięć słów, które są wyświetlane w kolumnie Trendy tematyczne. Możesz przeczytać tweety powiązane z każdą frazą, klikając każdą z nich.

Pobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmoPobieranie premium motywów WordPressdarmowy kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie HuaweiBezpłatne pobieranie motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo